Zdraví

Philips Sonicare - nejdokonalejší čištění zubů !

  

První výrobce ultrazvukových-sonických zubních kartáčků, Sonicare PHILIPS, rozšiřuje po mnoha letech nabídku z jednoho na tři modely. Stále více klientů si totiž uvědomuje rozdíl v čištění mezi „klasickým“ elektrickým kartáčkem rotačním a kartáčkem sonickým, jejichž čisticí metody i výsledky jsou mnohdy nesprávně považovány za totožné. Zatímco rotační pohyb hlavy klasického elektrického kartáčku může v případě nesprávných návyků při čištění zubů chyby uživatele svou výkonností násobit, u sonického čištění toto nepřipadá v úvahu. V nabídce kartáčků Sonicare PHILIPS jsou nyní dvě  verze s výběrem velikosti čisticích hlav a také ekonomické provedení tohoto špičkového kartáčku bez bohatého příslušenství, které je typické pro zbylé dva modely. Sonické čištění představuje technicky nejdokonalejší čištění zubů bez rizika negativních důsledků způsobených chybnou technikou čištění, které běžné rotační či oscilační kartáčky naopak vesměs zvyšují. Nesmírně rychlý kmit štětin kartáčku (31tisíc/min) dává vzniknout sonickému vlnění, které v tekutině (voda, sliny) tvoří dynamické proudění velmi efektivně odstraňující jak bakterie zubního plaku, tak pigmentace.

 

V prodejnách PROFIMED se můžete seznámit s názornou prezentací funkcí kartáčku i čisticí techniky.

Více novinek z oblasti péče o citlivé zuby, svěží dech, boje se záněty dásní, dětské péče či z oblasti úzce specializovaných programů naleznete na www.profimed.cz

 

 

 

   
25.06.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Nikol [*]

    Na kartáčku sice záleží, ale podle mě není třeba elektrický - co s ním třeba na horách pod stanem? Kromě toho ještě víc než na kartáčku záleží na pravidelnosti čištění a používání dalších pomůcek - mezizubních kartáčků a dentální nitě.

    superkarma: 0 25.06.2007, 07:42:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme