Zuby si čistíme hlavně proto, abychom odstranili zubní plak. Tento měkký nános je tvořen některými bakteriemi ústní dutiny, pevně lpí na zubu a nejvíce se hromadí u okraje dásní jak ve standardních místech, tak v mezizubních prostorech. Zatímco plak a bakterie se mezi zuby dostanou bez problémů, pro nás, pokud je chceme odstranit, to již takto jednoduché není. Philips představuje nový Philips Sonicare Airfloss (HX8211), který díky jedinečné technologii Microburst šetrně a efektivně čistí mezizubní prostory a odstraňuje bakterie, které se v těchto místech usazují.

Philips Sonicare Airfloss

Tam, kde běžný kartáček nestačí, zejména pro vyčištění mezizubních prostor je nutné sáhnout po zubní niti nebo mezizubním kartáčku. Práce se zubní nití má svá úskalí, navíc pro svou malou tloušťku má mezi zadními zuby velmi malou účinnost. Mezizubní kartáčky jsou k dispozici v několika velikostech, ale je velmi pravděpodobné, že na dokonalé vyčištění celých úst budete potřebovat i více variant.

Philips Sonicare Airfloss

Nový Philips Sonicare Airfloss (HX8211) je mimořádně rychlý a díky automatickému režimu vyčistí mezizubní prostory v celých ústech během 30 sekund. Jedinečná technologie Microburst využívá kombinaci krátkých dávek stlačeného vzduchu a mikrokapek vody, díky čemuž je ideálním řešením pro všechny mezizubní prostory bez ohledu na jejich velikost. Philips Sonicare Airfloss vyčistí prostory i hluboko mezi zuby, kam se s kartáčkem nedostaneme a odstraní až 5 x více plaku než manuální zubní kartáček. Zlepšuje tak zdraví ústní dutiny a stav dásní již během dvou týdnů.

Philips Sonicare Airfloss

Philips Sonicare AirflossSpeciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“

Pokud si nejste nákupem úplně jisti, tak není důvod váhat, protože nyní máte šanci si výrobek bezplatně vyzkoušet. Společnost Philips pro všechny své zákazníky připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 15. 9. 2013 do 31. 1. 2014 po celé České republice. Pokud si tedy v tomto období zakoupíte jakýkoliv přístroj Philips Sonicare a on nesplní vaše očekávání, můžete jej bez obav vrátit zpět. Více informací naleznete na oficiálním e-shopu www.shop.sonicare.philips.cz nebo v prodejnách Profimed.

Nový Philips Sonicare AirFloss (HX8211) lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči, v prodejnách Profimed, stejně jako v rámci oficiálního e-shopu www.shop.sonicare.philips.cz. Jeho orientační maloobchodní cena je 2 599 Kč.

Reklama