.

Philips aneb vánoční dárky pro každého člena rodiny i přátele

Dárky

Philips aneb vánoční dárky pro každého člena rodiny i přátele

Rok s rokem se opět sešel a před námi jsou Vánoce a pořizování vánočních dárků. Nechali jste jejich výběr na poslední chvíli a teď váháte, nebo vám stačí dokoupit už jen pár kousků, ale došly vám nápady? Philips ze své nabídky vybírá několik produktů, které své nové majitele jistě potěší. Navíc, pokud si nebudete nákupem zcela jisti, tak není důvod váhat, protože obdarovaná či obdarovaný má šanci díky speciální promo akci „Záruka vrácení peněž 90 dnů“ si výrobek bezplatně vyzkoušet a případně, pokud nesplní její nebo jeho očekávání, jej vrátit.

Speciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“

Systém promo akce společnosti Philips „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ je velmi snadný. Pokud si zákazník v období od 15 9. 2013 do 31. 1. 2014 zakoupí jakýkoliv Philips kuchyňský robot, tyčový mixér, ruční šlehač, odšťavňovač, mixér, epilátor (mimo IPL Philips Lumea), fén, žehličku na vlasy, kulmu, vysavač, žehličku, dětskou chůvičku Philips Avent, nebo přístroj Philips Sonicare a výrobek nesplní jeho očekávání, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet. Více na www.philips.cz.

Pro manžela: Skvělé oholení a velmi efektivní čištění, které odstraní mnohem více plaku, to vše ve skvělém designu

PhilipsHolicí strojek Philips SensoTouch 3D (RQ1295) kombinuje výhody přístroje, který zajistí nejdokonalejší hladké oholení a zastřihovače, se kterým na své tváři zvládnete vykouzlit téměř cokoli. Systém GyroFlex 3D sleduje každou křivku tváře a holicí hlavy UltraTrack oholí všech vousy několika málo tahy. Součástí balení je navíc systém JetClean, který pomáhá udržovat strojek čistý a připravený k okamžitému použití. Orientační maloobchodní cena je 9 999 Kč.

PhilipsPoznejte rozdíl díky jedinečnému sonickému zubnímu kartáčku Philips Sonicare  DiamondClean Black Edition (HX9352) již během jednoho týdne používání. Až 7x efektivnější odstraňování zubního plaku ve srovnání s běžným kartáčkem. Automatické nabíjení ve stylové sklenici, na cestách pak díky chytrému cestovnímu pouzdru i přes USB. To vše v netradičním a velmi stylovém černém provedení. Dostupný v síti Profimed, orientační maloobchodní cena je 4 999 Kč.

Pro manželku: žehlení, které zabere mnohem méně času a bude šetrné k oblečení a zdravější vysoušení vlasů

PhilipsNová systémová žehlička Philips PerfectCare Pure (GC7635) disponuje revoluční technologií OptimalTemp. Umožňuje tak žehlení bez nutnosti nastavování teploty, zároveň díky kompaktnímu designu a nízké hmotnosti poskytuje snadné přenášení a uskladnění. Součástí této nové systémové žehličky je také speciální vložka filtru vodního kamene PureSteam, která až pětinásobně prodlužuje její životnost. Orientační maloobchodní cena je 4 799 Kč.

PhilipsVysoušeč vlasů Philips ProCare (HP8260) s příkonem 2 300 W disponuje  unikátní technologií ThermoProtect, která přináší vlasům optimální teplotu vysoušení. Poskytuje tak dokonalejší ochranu před přehřátím a ponechává vlasům jejich přirozenou vlhkost. S vysoušečem Philips ProCare můžete také díky ionizační technologii zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Z vysoušeče putuje proud záporně nabitých iontů, které eliminují statickou elektřinu. Vlasy tak zůstávají na pohled i na dotek jemné, pružné a lesklé. Vysoušeč má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení, bez kompromisu na rychlost či efektivitu. Součástí vysoušeče je jak úzká tvarovací koncovka, tak i objemový difuzér, používání zpříjemní 2,5 m dlouhá síťová šňůra. Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

Pro syna: Skvěle upravená bradka a dokonale střižené vlasy bez nutné asistence

 PhilipsAkumulátorový zastřihovač Philips Styleshaver (QS6140) nabízí vše, co je potřeba k vytvoření stylové bradky, upravenému strništi nebo dokonale oholené tváři. Disponuje mimo jiné oboustranným zastřihovačem. Zatímco na jedné straně je široký 32 mm, druhá strana nabízí 15 mm široký přesný zastřihovač, ideální pro tvarování ornamentů nebo zastřihování špatně dostupných míst, např. pod nosem a kolem úst. Součástí je také odnímatelný hřebenový 32 mm široký nástavec. Ten velmi jednoduše za pomoci otáčení kolečka umožňuje zvolit jednu z variant nastavení délky v rozmezí od 0,5 mm do 10 mm.  Na druhé straně nového oboustranného zastřihovače Philips QS6140 je k dispozici holicí strojek s dvojitou planžetou usnadňující vyčištění strniště okolo bradky, dokonce i na krku. Střední zastřihovač zachycuje delší, tužší vousy a dvě plovoucí planžety vše ostatní dokonale hladce oholí. Součástí balení nového zastřihovače Philips QS6140 je podstavec pro dobíjení a skladování, přičemž 4 hodiny nabíjení zajistí 50 minut nepřetržitého provozu. O stavu nabití informuje kontrolka, která při stavu nabití svítí modře nebo bliká oranžově, když zbývá posledních 10 minut do vybití. Orientační maloobchodní cena je 2 199 Kč.

PhilipsAkumulátorový zastřihovač Philips QC5580 je určený zejména k zastřihování vlastních vlasů. Speciální otočná hlava umožňuje rozsah pohybu až 180° a společně s praktickým tvarem přináší maximální kontrolu nad každým tahem. Součástí zastřihovače jsou dva přídavné hřebeny umožňující nastavit 14 různých délek zastřihování, stejně jako praktický holicí nástavec. Orientační maloobchodní cena je 1 899 Kč.

 Pro dceru: Odstranění nežádoucích chloupků třeba i ve sprše a trendy účes za pár okamžiků

PhilipsSystém pro epilaci Philips SatinSoft Wet & Dry (HP6521) pomůže vykouzlit dokonale hladkou pokožku. Jeho kotouče byly navrženy tak, aby zachytávaly jenom chloupky a ne pokožku, stejně jako pinzeta. Nehrozí tak její nepříjemná drobná poranění, která způsobují bolest a podráždění. Kotouče navíc obsahují ionty stříbra, čímž je minimalizováno i riziko vzniku alergické reakce či nepříjemného zanícení. Systémjemožné používat na suché i mokré pokožce, tudíž třeba i ve sprše. Pro dosažení optimálních výsledků je vybaven více rychlostmi. Součástí balení je nástavec pro citlivou pokožku, stejně jako jemný vibrační masážní nástavec, který během epilace pokožku stimuluje a uklidňuje a unikátní peelingový kartáček pro péči mezi jednotlivými epilacemi. Orientační maloobchodní cena je 1 999 Kč.

PhilipsKónická kulma Philips ProCare (HP8619) disponuje válcem o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Ženy tak mohou s jistotou, pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy,
a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku. Orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

Pro dědu: Sací sílu i s plným prachovým sáčkem

PhilipsSáčkový vysavač Philips PerformerActive (FC8658) díky technologii Airflow Max a silnému motoru udržuje maximální sací výkon bez ohledu na zaplnění prachového sáčku. Je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10. Jeho součástí je sací hubice TriActive, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Kombinace délky napájecí šňůry 6 m s extra dlouhou ergonomickou rukojetí s regulátorem sání nabízí akční rádius 9 m. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec a malá hubice. Orientační maloobchodní cena je 3 799 Kč.

Pro babičku: Rychlá příprava chutných pokrmů

PhilipsPhilips MultiCooker (HD3037) s příkonem 980 W a objemem pět litrů nabízí 12 přednastavených menu. Během vaření bez problémů supluje klasický hrnec, parní hrnec, pánvičku či troubu. Integrovaný mikroprocesor zajišťuje snadnou přípravu pokrmů, přičemž specializované programy a počítačové řízení pomáhají zachovávat jejich nutriční hodnoty. MultiCooker je vybaven funkcí 3D ohřevu, který zaručuje rovnoměrný rozvod tepla a přípravu jídla s chutnějším výsledkem. Součástí hrnce je časovač s 24 hodinovým cyklem s možností odloženého startu zaručující, že jídlo bude připraveno přesně, kdy je potřeba. Orientační maloobchodní cena je 3 499 Kč.

Rodinné dárky

PhilipsPhilips AquaTrio (FC7070)ušetří spoustu času i energie při péči o pevné podlahy. Díky cyklónovému vysávání, vytírání a funkci vysoušení urychlíte celý proces až o polovinu a navíc nehrozí, že by vám někdo roznesl špínu po mokré podlaze. Oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu pak zajistí, že každý kousek podlahy bude doslova zářit čistotou. Pro úplné pohodlí je nádržka vybavena inteligentním LED indikátorem, který začne svítit, když je vodu potřeba doplnit. Dokonalý výsledek je zaručen použitím kartáčů z mikrovláken s vysokými otáčkami a jejich napouštění roztokem z nádržky pro čistou vodu. První kartáč se hravě vypořádá se sebemenšími skvrnami, nečistotou a tekutinami na podlaze, stejně jako se hravě popere i se spárami dlažby. Druhý kartáč sbírá veškeré odstraněné nečistoty a zbytky tekutiny. Tím dochází i k procesu vysoušení podlahy. Tento důkladný systém pracuje při pohybu dopředu i zpět. Podle aktuálních potřeb můžete vytírat teplou nebo studenou vodou a také přidávat saponát podle libosti. Najednou vyčistíte až 75 m² bez ohledu na druh podlahy a bez nutnosti několikrát vyměňovat velké množství vody. Orientační maloobchodní cena je 11 799 Kč.

PhilipsHD8966/01Philips představuje model automatického espressa Saeco GranBaristo (HD8966) v designu nerezové oceli. Jedná se o elegantní, velmi štíhlý přístroj s šířkou pouhých 21,5 cm, který s několika revolučními technologiemi vaří kávu rychleji, ve více variantách a nabízí jednodušší údržbu. S příkonem 1 900 W a tlakem čerpadla 15 barů patří mezi klenoty automatických kávovarů pro domácnost. Ovládání espressa je jednoduché a intuitivní, dominuje mu multifunkční O-LED displej. Stačí si jen zvolit oblíbenou směs kávy a nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí od síly, intenzity až po strukturu základu, pěnu a teplotu. Do paměti přístroje je možné zadat až šest unikátních profile, navíc poskytuje i jedinečnou možnost výměny zásobníku kávy a tím umožňuje připravit i další nepřeberné variace kávových chutí a vůní. Mléko se automaticky dávkuje z posuvné karafy na mléko (0,5 l) s automatickým čištěním, kterou lze odejmout a uložit do ledničky. Karafa disponuje dvěma komorami na pěnění, čímž zajišťuje perfektní teplotu mléka a brání jeho rozstřikování. Díky novému výkonnému ohřívači vody, který doslova v okamžiku ohřeje obvod kávy a brání tepelným ztrátám, si můžete vychutnat horký šálek kávy bez čekání. Kapacita zásobníku zrnkové kávy je 290 g, kapacita zásobníku na kávové sedliny je 20 porcí, nádržka na vodu má objem 1,8 l. Orientační maloobchodní cena je 36 999 Kč.

   
16.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme