.

Philips aneb vánoční dárky pro každého člena rodiny

Dárky

Philips aneb vánoční dárky pro každého člena rodiny

Rok s rokem se opět sešel a máme tu Vánoce a vánoční dárky. Nechali jste jejich výběr na poslední chvíli a teď váháte, nebo vám stačí dokoupit už jen pár kousků, ale došly vám nápady? Společnost Philips ze své nabídky vybírá několik produktů, které své nové majitele jistě potěší. Navíc, pokud si nebudete nákupem zcela jisti, tak není důvod váhat, protože obdarovaný má šanci díky speciální promo akci „Záruka vrácení peněž 90 dnů“ si výrobek bezplatně vyzkoušet a případně, pokud nesplní jeho očekávání, jej vrátit.

Pro manžela: Možnost oholení ve sprše a velmi efektivní čištění, které odstraní mnohem více plaku

PhilipsHolicí strojek Philips AquaTouch (AT890) je plně vodotěsný, akumulátorový a je optimalizován pro použití s pěnou nebo gelem na holení. Zaoblená hlava s nízkým třením a ochranou se přizpůsobí křivkám tváře, zatímco břity s technologií Super Lift & Cut nejdříve vousy nadzdvihnou a teprve poté oholí. Jeho tělo je vytvořeno tak, aby se dobře drželo, pryžová rukojeť zabrání klouzání. Na jedno nabití strojek vydrží v provozu až 40 minut, můžete se tedy holit přibližně deset dní, aniž byste se museli starat o stav akumulátoru. Na nutnost dobití vás zavčas upozorní LED dioda. Orientační maloobchodní cena je 2 596 Kč.

PhilipsElektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean (HX9332) disponuje jedinečnou sonickou technologií, která díky kombinaci vysoké frekvence a ideálního rozkmitu štětin v hlavici kartáčku vytváří v ústech aktivní tekutinu. Tato patentovaná technologie přináší velmi šetrné a zároveň efektivní čištění, které odstraní mnohem více plaku a umožňuje tak zlepšit zdravotní stav dásní už za dva týdny. Kartáček je vybaven zcela novými Diamond čisticími hlavicemi s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců, jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. Navíc jedinečně nakloněný krček hlavy kartáčku usnadňuje přístup k zadní straně zubů a odstranění plaku i z těchto obtížně přístupných oblastí. Philips Sonicare DiamondClean nabízí pět režimů čištění: základní čištění, péče o dásně, jemný režim pro citlivé zuby a dásně a nově také  bělení a leštění, pro skutečně individuální péči a potřeby. Kartáček je možné nabít v příloženém skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí, který slouží nejen k nabíjení, ale je určen i  pro výplach úst po vyčištění zubů. Součástí balení je praktické cestovní pouzdro se standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách i cestovní nabíječka. Baterie vydrží nabitá 3 týdny (při standardním používání 2 x 2 min. denně).

Orientační maloobchodní cena je 4 999 Kč.

Pro syna: Jeho oblíbené video i na cestách

PhilipsNový přenosný videopřehrávač Philips PV7005 přehrává prakticky všechny soubory digitálních médií a umožňuje tak vychutnat si i na cestách oblíbené filmy, upoutávky, fotografie a hudební videoklipy. To vše i v kodeku  DivX®, stejně jako  ve formátu rmvb. PV7005 nabízí intuitivní ovládání a procházení se 7“ dotykovým TFT barevným LCD displejem se širokoúhlým formátem 16:9 a rozlišením 800x480. Díky vestavěné baterii nabízí až 3 hodiny nerušeného přehrávání. Vestavěná paměť má kapacitu 4GB, k dispozici je také připojení USB, stejně jako slot pro kartu Micro SD o kapacitě až 32 GB. Součástí balení je i praktické ochranné pouzdro. Orientační maloobchodní cena je 3 199 Kč.

Pro dceru: Odstranění nežádoucích chloupků

PhilipsSystém pro epilaci Philips SatinSoft Wet & Dry HP6521 pomůže vykouzlit dokonale hladkou pokožku. Jeho kotouče byly navrženy tak, aby zachytávaly jenom chloupky a ne pokožku, stejně jako pinzeta. Nehrozí tak její nepříjemná drobná poranění, která způsobují bolest a podráždění. Kotouče navíc obsahují ionty stříbra, čímž je minimalizováno i riziko vzniku alergické reakce či nepříjemného zanícení. Systém je možné používat na suché i mokré pokožce, tudíž třeba i ve sprše. Pro dosažení optimálních výsledků je vybaven více rychlostmi. Součástí balení je nástavec pro citlivou pokožku, stejně jako jemný vibrační masážní nástavec, který během epilace pokožku stimuluje a uklidňuje a unikátní peelingový kartáček pro péči mezi jednotlivými epilacemi. Orientační maloobchodní cena je 1 999 Kč.

Speciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“

Společnost Philips pro všechny své zákazníky připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 1. 9. 2012 do 31. 1. 2013 po celé České republice. Pokud tedy v tomto období zakoupíte ve vybraném obchodě jakoukoliv Philips žehličku, fén, kulmu, epilátor, zastřihovač vlasů, zubní kartáček Sonicare, tyčový mixér, kuchyňský robot, fritézu Airfryer nebo vysavač a výrobek nesplní očekávání, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet.

Více na www.philips.cz.

   
21.11.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme