Bulvár

PetraR1977: „Jednou nohou v blázinci“ a málem mě znovu šili!

Krásný den všem, moje maminka byla knihovnice a tak mám ke čtením a knihám velice kladný vztah.

Nejraději mám romány, humorné příběhy, ale i klasiku a má knihovna mimo jiné skýtá i celou Karolinu Světlou, pak něco od Boženy Němcové, Jiráska a ostatních klasiků. Čtu ráda a pořád, pokud mám chvilku a zatím se snaží i starší syn(10let), mladšímu (4roky)čteme každý den před spaním-Krtečka, Pata a Mata, Bořka stavitele aj.

Už jsme četli i Honzíkovu cestu a teď máme rozečtené letadélko káně.

Mě v poslední době asi nejvíc zaujala spisovatelka Simona Monyová a její knihy Tchyně a uzený a Jednou nohou v blázinci. Tyto knihy jsem četla při odjezdu z nemocnice po velké operaci břicha a musela jsem přestat a počkat, až se mi trochu zahojila, jinak bych jela na opětovné šití.

Vypadala jsem jako tichý blázen, nejdou číst na veřejnosti, protože čtení těchto knih opravdu provází nekontrolovatelné výbuchy smíchu, kterým se nejde ubránit.

Prostě krásné čtení,už se těším na její další dílka i Kudlanka bezbožná je super.Její knihy jsou stejně humorné jako Vejce a já.A s jejími knihami a osudy se velice ztotožňuji,čtou se jedním dechem, jinak mám moc ráda i Lanczovou a jiné.

Velice ráda jsem si přečetla i smutné knihy-Bez dcerky neodejdu a jiné.

Máme doma knihovnu za kterou by se nemusela stydět žádná menší veřejná knihovna, také tak dopadám a pujčuji kamarádkám, ale pro jistotu si píšu co a komu.

Ale pravdou je že hlavně bych si po zkušenostech měla hlavně přečíst všechny návody k lékům které nám některému z rodiny předepíše lékař, protože
jinak potom se divím....

A úplně nejraději čtu taková ta malá vyznání od synů a manžela,ty dokážou moc potěšit a zahřát.
PetraR1977


Hezké. Díky za tip – Jinak máš pravdu, že „Bez dcerky neodejdu“ rozhodně stojí za přečtení! M

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak, než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

   
16.07.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

  1. [1] kofronka [*]

    Přeji krásný sluneční den, já také hrozně ráda čtu,a mám ráda hlavně knížky z lékařského prostředí,může to být i detektivka, a také ráda čtu životopisy herců, zpěváků, politiků, a  u těchto knížek na vše zapomenu a je mi prostě dobře, v tom já vidím odpočinek.Přeji vám všem hezký slunečný víkend.

    superkarma: 0 16.07.2010, 13:28:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme