Čtenářka Petra má krásný sen, založit si farmu v Beskydech. Miliony by jí na to stačily a ještě by zbylo i pro dobrou věc.

Asi nebudu jediná, která sní svůj sen o vyhraných milionech. Ovšem, i když to mám dobře promyšleno, tak opravdu nevím, co bych s tím dělala.

Naším velkým snem s dcerami je farma v Beskydech. Chceme chovat krávy, kozy, ovce, slepice… Vyrábět vlastní potraviny, mléko, máslo, sýry, péct chleba…

Ale u té naší farmy bude rodinný penzion, ráda bych nabídla možnost, aby se rodiny s dětmi zapojily do farmaření, vyzkoušeli si vše co se kolem dobytka, výroby sýrů a chleba a dalších věcí dělá.

No a protože můj partner chce být se mnou a má taky svůj sen, který koresponduje s tím mým, tak u té farmy s penzionem bude stát malý pivovar a budeme si v něm vařit svoje vlastní pivo. Rádi bychom dělali i svůj slad.

Taková velká výhra by stačila na pokrytí všech prvotních nákladů a ještě by zbylo, abychom mohli přilepšit svým rodičům, sourozencům.

A jelikož mám otevřené srdce, tak je spousta lidí, kteří ty peníze potřebují jako například  Vaneska, která bojuje s nemocí Motýlích křídel, Kubíkovi, který trpí dětskou mozkovou obrnou, Michalku – taky má dětskou mozkovou obrnu spojenou se svalovou hypotonií atd… Protože stále nemůžu pomoci finančně, tak těmto dětem posíláme víčka.

Petra

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

______________________

Pane jo, mít tak vlastní farmu. Krásná věc, ale bez peněz to určitě nejde.
Na druhou stranu – sny vám nikdo nevezme.
Děkuji za pěkný příspěvek – a doufejte :)
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama