Ale její ideál hezky stráveního večera vypadá úplně jinak. Tak jí přejme, aby se jednou její sen vyplnil a strávila večer v náručí svého milovaného

Tak já se vždy těším na osmou hodinu večerní: v pondělí a středu na Gympl s ručením omezením, v úterý a čtvrtek na Ordinaci v růžové zahradě a v neděli na Doktory z počátků. Poslední dobou se my začínají líbit Ztraceni i když sem na ně nikdy nekoukala. Cvičit bohužel nechodím, není na to dostatek času .

No do kina moc nechodím, protože bydlím na vesnici a nemám tam s kým jít. Ale strašně ráda maluji a i šiju a vyšívám také občas mamce pomáhám plést zvonečky z pediku. Kdo neví, co je to pedik, tak pedik je něco takového jako proutí, které když se namočí ve vodě dá se různě ohýbat aniž by prasklo.

n

s

a

Ukázky Petřiných obrázků

Taky strašně ráda luštím nejraději osmisměrky, ale taky si občas vyluštím sudoku nebo obyčejnou křížovku.Doma když se nudíme, nebo když přijede návštěva, tak hrajeme stolní fotbálek, Autoevropu (stejné jako dostihy ale je to s auty), nebo nikdo není dokonalý.

Také  si zahrajeme občas Pokr ale jen tak o žetonky né o peníze, taky si občas zahrajeme prší. Když opravdu není co dělat, tak si zajdu zahrát nějakou hru na internetu nebo se kouknu na Facebook nebo meily.

Ideální večer bych si představovala se svým milým nejdřív dobrou večeři třeba i při svíčkách, pak se spolu kouknout na nějaký film nebo dva no a pak společná koupel a nakonec mu usnout v náručí v posteli to by bylo krásné:


pa Petra

Milá Petro a co vám v tom brání?

Text nebyl redakčně upraven

Reklama