Bulvár

Petra Janů slibuje: Nebudu tolik utrácet!


Zpěvačka Petra Janů (56) ještě donedávna utrácela jako o život. Kupovala si stále boty a šaty, až se to přestalo líbit jejímu manželovi Michalu Zelenkovi. A tak se zařekla, že v roce 2009 nakupování výrazně omezí.

„To bylo nějaké zvláštní životní období. Tehdy jsem si myslela, že mám platinovou platební kartu," přiznává Petra Janů.

Dnes už ví, že tolik bot a oblečení mít nemusí, o každém nákupu přemýšlí.

Možná i proto, že skoro všechno, co chtěla a o čem snila, už má.

Jak tvrdí, když se budeme snažit, sny se nám splnit mohou. Před lety si přála být zpěvačkou a stalo se. Nyní má už na svém kontě téměř dvacet hudebních alb.

„A vidíte, na některých deskách zpívám i s velkými orchestry. To jsem si taky moc přála,“ chlubí se rodačka z Prahy.

Aby nemluvila jen o radostech života, přiznala, že moc dobře ví, co je zklamání, omyly a maléry. Ale podotýká, že ze svých průšvihů si pokaždé něco vezme. Hodně se poučila díky ošklivé autohavárii, kterou měla před dvanácti lety. Od té doby je mnohem pozornější a častěji na silnici předpovídá nenadálé situace.

„Byl to špatnej rok. Jedno auto nám tehdy ukradli, druhej auťák jsem roztřískala a ani výdělky nebyly, protože jsem měla sedm šroubů v noze. Zkrátka to byl balíček průšvihů úhledně zabalenej zlatou mašlí. Tehdy jsme doma poznali, kdo za co stojí a kdo nestojí ani za zlámanou grešli. Ale mohla jsem dopadnout ještě mnohem hůř. Dneska už si vážím normálních věcí a dávám si jen takové cíle, abych je mohla zvládnout,“ říká trojnásobná Zlatá slavice.

   
05.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Vypada cim dal lip. I kdyz nepopira, ze mela facelift, na rozdil od jinych . I to je na ni sympaticke. Co by si nekoupila boty, kupuji si je i chudsi. Pamatuju na doby, kdy jsem byla schopna dat pulku vyplaty za pitomou dzinovou sukni z tuzexu a par dni pred vyplatou jsem se pasla.

  superkarma: 0 05.01.2009, 22:30:03
 2. [3] 1Majinka [*]

  PENÍZKY ZA ČTĚNÍ EMAILU, hledáte práci? Máte po Vánocích prázdno v peněžence? Pak zkuste toto. Nejedná se o Hellomobile kde žádné emaily nechodí! Tato firma posila 2-6 emaily denně, pokud vyplníte všechny vaše zájmy o to víc budete dostávat mailů:o)...je to ověřená česká firma s více než 130,000 členy...registrace (i zrušení účtu) je zcela zdarma, když se tomu budete trošku věnovat, dají se vydělat nemalé peníze(měsíčně 2000-4000Kč)...stačí mi napsat na 1Majinka@seznam.cz a pošlu Vám odkaz i s podrobnějšími informacemi... Pokud vás to nezajímá, tak si toho nevšímejte. Děkuji

  superkarma: 0 05.01.2009, 19:55:12
 3. avatar
  [2] Bugy [*]

  Dobře zpívá, je sympatická.

  Pokud stačí rozpočet, tak ať si klidně udělá radost a boty si koupí!

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:50:09
 4. [1] FAXÍK [*]

  holka měla smolnej rok,ale bude líp,tak hlavu vzhůru

  superkarma: 0 05.01.2009, 11:01:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme