Krásná Petra Faltýnová předvede svou dokonalou postavu a profesionalitu ve svém letošním kalendáři. Fotilo se napůl ve studiu, kde vznikly fotografie , které budou černobílé a pak také v bazénu v Praze a to přímo pod vodní hladinou.

Co o focení říká Petra Faltýnová?

„Chtěla bych velmi poděkovat celému týmu. Především focení pod hladinou bylo velmi náročné, bylo třeba zajistit profesionální pomoc potápěčů , kteří hlídali, aby vše probíhalo bez komplikací.

Focení bylo sice náročné, hlavně tedy ve vodě, trochu to odneslo moje zdraví, skončila jsem nakonec v nemocnici se zánětem ledvin, ale už je mi lépe a moc se těším na výsledek a na křest” dodává Petra , která se teď hlavně věnuje své dcerce a příteli Leošovi Marešovi, který bude křest i moderovat.

petra

Jak na spolupráci vzpomíná sám fotograf Marek Musil: „ Mám z tohoto focení velice dobrý pocit, na place se sešla skvělá  parta lidí. Petra je krásná a proto byl tentokrát koncept kalendáře postaven na ní samotné. Je to vlastně oslava ženské krásy a křivek .

FALTÝNOVÁ

To, jak profesionálně se chovala při focení pod vodou, nás všechny dostalo. Dokonce jsme se smáli, že  snad nemá plíce ,ale žábry. Já jsem měl při focení kompletní potápěčské vybavení , byl jsem zatížen závažím, ale u Petry to samozřejmě nebylo možné a napadalo mě , že kdybych potkal takovouhle krásnou mořskou pannu či Sirénu v moři , udělal bych cokoli “ směje se Marek a dodává, “teď už se jen těším na tištěnou verzi kalendáře, to je vždy taková třešnička na dortu”

kalendář

Petra ale dokonale předvedla svoji profesionalitu, opravdu se na chvíli přeměnila v nádhernou vodní vílu a i přes to, že měla zdravotní komplikace odvedla bezchybný výkon. A po celém dni v bazénu na sobě nedala znát žádné vyčerpání. Fotky vypadají úžasně a já se těším až je představíme na křestu, který proběhne na začátku prosince.” říká produkční projektu Michaela Fotulová 

KALENDÁŘ

Zdroj TZ

 

Reklama