Vztahy mezi sourozenci jsou mnohdy spletiteé. K dnešnímu tématu jsem oslovil také Petru Černockou, která má staršího bratra Pavla. Petra říká, že se dodnes nemohou shodnout na významu a úloze jejich druhé maminky.

Křivdy v rodině dovedou pořádně zamíchat karty. Herečka a zpěvačka Petra Černocká má staršího bratra Pavla. Když přišli o svoji biologickou matku, jejich otec se znovu oženil. Pro Petru je to velice citlivé téma a nemá ho v sobě vůbec uzavřené. Přesto mi k němu řekla pár slov...

Petra ČernockáDoteď jsem se se starším bratrem neshodla na významu a úloze naší druhé maminky,“ řekla mi Petra: „Maminka nám umřela a otec se znovu oženil. Já jsem měla novou maminku po celý život ráda, ale bratr ji nikdy nepřijal. Někdy se ti sourozenci holt nedomluví. Nemáme to s bratrem vyřešené, ale už spolu vycházíme korektně.

Zažila jste něco podobného? Jak dnes vycházíte se svými sourozenci? I o tom je dnešní téma...

Téma dne 21. října 2011: Sourozenecké křivdy

  • Co jste nemohla své sestře či svému bratrovi odpustit?

Zavzpomínejte s magazínem ŽENA-iN.cz na sourozenecké křivdy. Na ty humorné, které vyvolají po letech úsměv na tváři, i na ty nesmazatelné, které si nejspíš ponesete celý život a vznáší se nad vaším sourozeneckým vztahem jako temný stín. Své příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na získání dárku, totiž konvice na čaj či kávu Fizzy od Tescomy, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 21. 10. 2011 ve 14.30 hodin.

fizzy

Reklama