Bulvár

Petra Černocká: Chystám se na stáří!

 

Zpěvačka Petra Černocká svůj věk netají (58). Nejrůznější triky, jak vypadat mladší jí nechávají v klidu. Snaží se být především v klidu a nepodléhat stresu. „Řekla jsem si, že to vezmu obráceně. Chci být příjemná stará dáma, a tak spíš pracuji na přípravě na stáří," vysvětluje.

Bere to ale hákem. Teď připravuje televizní talk-show „Obnaženy", kde by se chtěla setkávat se zajímavými názory na první pohled běžných žen. A příští rok se objeví v premiéře volného pokračovaní filmu Dívka na koštěti, který Petru Černockou před lety proslavil.

Hraje v něm - jak jinak - Saxánu. Sice už matku, ale stále půvabnou a svěží. A jaký má recept přežít šedesátku bez stresů?

„Nevyznávám honbu za drahou kosmetikou, ani liftingy. Nevidím žádný rozumný důvod, proč bych se měla snažit ignorovat svůj věk. Život je přece pořád dost zajímavý, nabízí spoustu možností a šancí, které by člověk měl využít," říká Petra Černocká, které mnohé ženy její vzhled mohou závidět.

Zpěvačka přiznává, že zásluhu na tom, jak vypadá, mají i rodinné geny. Zároveň ale tvrdí, že pokud se toho dožije, v sedmdesáti z ní bude zcela normální babička. Do té doby se snad už její dcera Bára rozhoupe a pořídí jí vnouče, na které se moc těší.

Tajný recept? Posilovna a životospráva!

Jediné, v čem se Petra rozhodla péči o své tělo a svůj vzhled změnit, je to, že pravidelně cvičí, chodí do posilovny a občas zajde na thajskou masáž.

„Beru to jen jako prostředek k vytvarování postavy. Když vám začne vadit, že máte povislý zadek nebo ruce jako kuchyňské válečky, tak je to dobré řešení. Mně se to podařilo trochu napravit," přiznává.

Klíček k její kondici může být i jídelníček: „Ráno jím müsli s oříšky, v poledne nejčastěji kuřecí maso se zeleninou. S jídlem končím v šest. Pak už mám nárok jen na grapefruity," přiblížila své stravovací zvyklosti a dodala, že občas si dá kousek kvalitní hořké čokolády a zmrzlinu, které neodolá a vůbec se kvůli tomu netrápí.

 

   
19.06.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [5] OlgaMarie [*]

  Já jím grapefruity také večer, ale dílky si oloupu a obalím v cukru. To je ňamotka! A když se to poleje rozpuštěnou nutelou, kam se hrabe hořká čokoláda!

  superkarma: 0 19.06.2008, 15:13:59
 2. avatar
  [4] verlit [*]

  gentiana: Jelikož mi na čokoládě vždycky vadilo, že je sladká, tak tu hořkou s vysokým obsahem kakaa jím fakt ráda. Má "čokoládovou" chuť a přitom není jak cumel.

  superkarma: 0 19.06.2008, 14:32:51
 3. avatar
  [3] malenina [*]

  Vůbec nemusí v 70 vypadat jako babička. Má máti má 70 pár let za sebou a nevypadá jako babička, vypadá skvěle Akorát se nám nějak zmenšila Petře Černocké přeji hlavně zdraví, vždycky jsem jí měla ráda

  superkarma: 0 19.06.2008, 12:10:19
 4. [2] Bellana [*]

  gentiana: Miluji hořkou čokoládu. Taková devadesátka, jak se přilepí na patro a pomalu se rozpouští, to je slast. Nebo belgická pralinka, ještě lepší. Mléčnou čokoládu jen v případě těžkého absťáku, tedy na cestách, když hlady šilhám a slušné jídlo v nedohlednu. A vůbec nikdy už si nedám Milku nebo nějakou švýcarskou převoněnou, přeslazenou.

  superkarma: 0 19.06.2008, 11:04:35
 5. [1] gentiana [*]

  Co je to za debilní módu, hlásat jak všichni jí pouze kousek kvalitní hořké čokolády? Eventuelne s vysokým obsahem kakaa? Je to hořký jaxviňa, jest se to nedá, takže buďto jsou celebrity masochistky nebo kecaj.
  ps. Miluju mléčnou čokoládu. Taky Nugátovou pochoutku ze Zory, což podle unijních regulí ani není čokoláda. Nebo exotickou hnusotku z Finska. A hlavně žádnou hořřkou, protože je hořká.

  Na stáří mám úspory.

  superkarma: 0 19.06.2008, 10:49:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme