Bylo horké letní odpoledne, já měla doma vše hotovo, děti na letním táboře a manžel usnul u televize. Hlavou mi blesklo dnešní pozvání mých skorosousedů na kávu. Vzala jsem si cigára, ani se nijak nepřevlékala, napsala manželovi lístek, že jdu na drby, a šla přes louku a koleje k Petrovi a Lucce.
Už cestou po schodech k jejich bytu jsem zaslechla vzdechy, které znamenají vždy jen jedno!
Věděla jsem o svých přátelích, že se rádi milují na nejrůznějších místech a třeba i několikrát denně. Například využijí i chvilku, kdy jejich 9letá dcera jde ven a rychle na to vlítnou. A to byl asi teď ten případ - jedna rychlovka. Pak mi došlo, že malá Péťa je na víkend u babičky. 
 
Co teď? Blesklo mi hlavou, mám rušit, nebo odejít? Za tenkou stěnou jejich bytu (mají tam koupelnu) jsem slyšela Petra, jak říká: "Ještě chvilku, lásko,...užužuž" či něco takového.
Zatím jsem nezazvonila, ale naopak docela zvlhla. Připadala jsem si zvráceně, že tam stojím, poslouchám a přitom se ještě vzruším. Stále jsem nevěděla, jak se zachovat, a pak mě nějaký impuls vystřelil ruku ke zvonku a než jsem zjistila, co dělám, už jsem zvonila.
 
Přišel otevřít Petr, na sobě jen slipy, a to dobře napěchované.
"To je Lenka, Luci..."  a jedním dechem: "Leni, pojď dál, už na tebe čekáme, Lucka je ve vaně". Nějak mně to nesedělo, ale jak jsem byla zmatená svými předchozími myšlenkami, tak jsem si řekla, že to nebudu řešit.
 
Jak jsem kolem Petra procházela dveřmi, neplánovaně jsem se o něj malinko otřela a mým tělem projela vlna vzrušení. Věděla jsem od Lucky o jejich milování kdeco a docela jsem jim to někdy záviděla. Můj manžel při tom myslel vždy jen na sebe. Tak zvaně "huphup a bylo hotovo". Na mě nebral nikdy ohledy.
 
Z koupelny se ozvalo: "Ahój, Leni,... Péťo, uvaříš prosím tě, kafe?....Leni, přijdeš mi umýt záda? Prosím tě!..."
Byla jsem z toho vedle, ale jako cvičená opička jsem šla. Lucka mi podala žínku, kterou nejdřív namočila a nalila na ni dostatek sprchového gelu. Nastavila záda a já jsem ji začala  umývat. Lucka u toho vrněla jako spokojená kočka. Potom se otočila a zeptala se, zda ji umyju taky zepředu. Trochu zmateně jsem na ni koukala, ale opět nějaký neznámý impuls mou ruku vedl asi tím správným směrem? Koukly jsme s Lucií na sebe a mě poprvé v životě napadla myšlenka na milování se ženou. I jí to koukalo z očí. Pomalu se ve vaně natáhla a nastavovala mi další místa k mytí. Byla jsem nakloněná nad vanou a najednou jsem za sebou ucítila Petra a jeho mužství, jak se na mě tiskne. Projela mnou taková naléhavá touha jako snad nikdy v životě. Měla jsem chuť jak na  Lucku, tak i na Petra.
 
Zahlédla jsem, jak manželé na sebe nenápadně mrkli, a najednou jsem zjistila, že mi Petr svléká mé dlouhé letní triko. To bylo kromě kalhotek mé jediné dnešní oblečení. Byla jsem tak vzrušená, že mi to vůbec nevadilo a začala jsem se hrozně moc těšit na něco nového, nepoznaného.
Ani nevím, jak jsme se ocitli všichni tři v obýváku, jen jsem vnímala vůni kávy na stole. Já poloseděla, pololežela na jejich velké sedačce, Lucka mě líbala na krk a na prsa a Petr klečel přede mnou a dobýval se mi jazykem na nejtajnější místa. Už jsem nebyla vlhká, ale přímo mokrá, jako kdybych taky vylezla z vany.
 
Co se dělo potom, se tu dá těžko popsat, pro mě to byl ten nejsilnější erotický zážitek, který jsem nikdy předtím ani nikdy potom již nezažila. Ještě teď, když to píšu, jsem znovu celá mokrá a mám na oba chuť.
Po hodně dlouhé době nekonečného milování jsme zjistili, že káva nám už vychladla a uběhlo několik hodin. Já jsem se u nich ještě osprchovala a upravila a celá rozklepaná se vrátila domů.
Měla jsem docela strach z toho, co řekne manžel, že jsem byla tak dlouho pryč, ale doma jsem naštěstí našla cedulku "Šel jsem na pivo". Docela  jsem si oddychla, jednak aby něco nepoznal a taky proto, že jsem věděla,že z piva přijde pozdě a nebude ten den po mně chtít sex. Protože mám pocit, že o milování můj manžel nemá ani potuchy.
 
Musím dodat, že k prožitému odpoledni jsme se s přáteli slovně nikdy nevrátili a ani ho podruhé neprožili. A já dodnes nevím, zda to z jejich strany bylo naplánované anebo bylo vše spontánní jako z mé strany.
 
V každém případě toho NELITUJI, protože to BYLO KRÁSNÉ!!!
 
 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

 
Reklama