Bulvár

Pětiletá McCartneyho dcera zpívá na jeho desce


Rčení, že jablko nepadá daleko od stromu, dokonale „pasuje“ v případě pětileté Beatrice McCartneyové, nejmladší dcery slavného „brouka“ Paula McCartneyho (66). Šikovnou holčičku, která po tatínkovi zdědila nesporný hudební talent, má McCartney ze svého bývalého manželství s Heather Millsovou.

Malá Beatrice se nerozpakovala popadnout v nahrávacím studiu svého otce zapnutý mikrofon a zanotovat do něj několik málo slov, a to přímo během živého nahrávání jeho kapely The Fireman.

„Paul si bral během nahrávání desky Electric Arguments hodně často malou Beatrice s sebou do studia, aby s ní mohl trávit co nejvíce času. Bea vůbec nezlobila, protože ji bavilo poslouchat a pozorovat, co se děje během nahrávání. Jednou se ale neudržela, popadla mikrofon a nazpívala do něj pár slov,“ uvádí jeden ze zvukových techniků deníku The Daily.

Paulovi se líbezný hlásek jeho dcery natolik zalíbil, že se ho rozhodl na originálu písničky ponechat.

„Paul je z Beatrice vážně nadšený. Ona má hlásek jako anděl. Rád by ho využil jako vokál do titulní písně nového filmového zpracování Shreka,“ dodává technik s tím, že právě Shrek je Beatricin nejoblíbenější film.

   
19.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

  1. avatar
    [1] KatherineDickinson [*]

    jé, tak ona už má 5 let, toto letí
    no, ale myslím, že taková hvězda jako Stella z ní nebude

    superkarma: 0 19.11.2008, 16:47:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme