Bulvár

Pětibojař David Svoboda má vysoké cíle: Hlavně, ať jsem fit!

Český moderní pětibojař David Svoboda, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010, patří mezi velmi charismatické muže. Nejedna žena se na sympatického mladíka ráda podívá a to nejen při sportovních příležitostech. Náš magazín Davida Svobodu vyzpovídal a zjistili jsme, jaké má sportovec plány pro příští rok. :)

„Letos mám za sebou rok strastí kolem řešení zdravotních potíží a omezení, které mi způsobilo dlouhodobé zranění nohy. Podařilo se mi vybojovat čtvrté místo na MS ve štafetovém závodě dvojic s Janem Kufem,“ říká držitel zlaté olympijské medaile. 

foto

Zdroj foto: Gilette

Zdravotní problémy ale už naštěstí odezněly a David Svoboda už přibližně měsíc trénuje na nastávající sezonu. „Aktuálně jsem na začátku přípravy na příští sezonu 2015 a doufám, že už vše bude probíhat bezzdravotních problémů. Příští rok by mě měly čekat dva hlavní vrcholy - mistrovství Evropy a mistrovství světa, kde už bude možné kvalifikovat se na OH do Ria 2016. Plánuji také několik startů na světových pohárech, tréninkové campy v zahraničí a podně,“ uzavírá sexy sportovec.

A my mu velmi držíme palce, aby Českou republiku opět úspěšně reprezentoval!

   
21.11.2014 - Společnost - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme