Zdraví

Pět set pro oba


Je to jednoduché – stačí být klientem OZP a získat klienta nového. A oba se mohou těšit na bonus 500 korun. A za každého dalšího klienta na další. A nový klient může začít přivádět zase nové klienty.

Už teď má OZP na 670 tisíc spokojených pojištěnců a je tak druhou největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v Česku.

 

Pobočky a expozitury OZP najdete v Praze, v Brně, Ostravě, Opavě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Berouně, Liberci, Sezimově Ústí, Zlíně, Jihlavě, Olomouci, Karlových Varech, Žďáru nad Sázavou a Pardubicích.

 

OZP pojišťovnou zcela otevřenou, jejímž pojištěncem se může stát každý, kdo splňuje zákonné podmínky - tedy jak kterýkoli občan České republiky, tak i kterýkoli zahraniční pracovník firmy s trvalým sídlem na území České republiky - a všichni jsou v řadách klientů vítáni.

 

 

Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních špičkových zdravotnických zařízení.

 

Jako nedílná součást českého zdravotního pojišťovnictví nabízí OZP především trvale spolehlivé a stabilní finanční zabezpečení úhrad zdravotní péče – to je nejdůležitější úkol každé zdravotní pojišťovny.

OZP se však neomezuje pouze na výběr zákonného pojištění a proplácení zdravotní péče, která je z tohoto povinného pojištění hrazena; kromě toho vytváří ještě z jiných zdrojů fondy pro zlepšení zdravotní péče a prevence, jež pak užívá k zajištění doplňkové péče o své klienty. Díky tomu může kromě základních léčebně preventivních služeb nabízet navíc i speciální zdravotní projekty.

 

Několik bodů proč zvolit OZP:

-          nabízí kvalitní zdravotní péči u smluvních lékařů

-          vytvořila unikátní kreditní systém, který odmění ty, kdo žijí zdravým životním stylem

-          má mnoho výhod pro maminky s dětmi

-          založila Klub zdraví, který ve spolupráci s Klubem českých turistů připravuje zajímavé akce

-          je dosažitelná v každém regionu

-          zdarma nabízí zákaznický časopis BONUS Info

 

Ano, je to jednoduché – přijďte do OZP, vždyť je to pojišťovna i pro Vás.

   
03.09.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Barracuda [*]

  Ale to přece není pravda že nic nepotřebuju! Jistě že ano. Potřebovala bych přispět na hromadu léků co beru,ale hovno, nepřispívají nic. Zdravá opravdu nejsem. Potřebovala bych přispět na plomby do zůbů, ale taky smůla. A já prostě nemůžu dát 4500 za 3 plomby

  superkarma: 0 08.09.2008, 09:45:06
 2. avatar
  [6] kareta [*]

  Ťapina: využívala jsem plavání zdarma, pak nám to zrušili Ale z výpisu vím, co všechno doktoři pojišťovně naúčtovali a to chodíme jen na preventivky

  superkarma: 0 06.09.2008, 10:26:16
 3. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Leena: A která pojišťovna přispívá zdravým lidem, co neberou žádné léky ani doplňky výživy, nenechávají se očkovat a nejsou těhotní? A hlavně NA CO jim teda přispívá?

  superkarma: 0 05.09.2008, 12:13:14
 4. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Barracuda: No, tak těžko budou přispívat někomu, kdo nic nepotřebuje Přispívají i na přípravky na odvykání kouření, na plavání, na kdejakou pitominu, ale holt já třeba taky nepotřebuju nic z toho.

  superkarma: 0 05.09.2008, 12:12:07
 5. avatar
  [3] Barracuda [*]

  taky jsem u OZP a nepamatuju že by mina něco přispěli...ano, nejsem důchodce, těhottná, očkovaná, a nejsem dítě do 15 let.

  superkarma: 0 03.09.2008, 19:24:10
 6. avatar
  [2] ŠTÍSTKO [*]

  taky jsme s malým u OZP,zatím jsme spokojený.A teď nám proplatila 500kč za helmu a 1000kč za očkování(klišťata)

  superkarma: 0 03.09.2008, 15:38:07
 7. [1] Leena [*]

  OZP kdysi bývala úžasnou pojišťovnou... ale to bylo v době, kdy tam mohli jen zaměstnanci bank a pojišťoven +jejich rodinní příslušníci. Doktoři si na ni nestažujou ani teď a prý hradí i dražší vyšetření, ale bonusové výhody už nemám téměř žádné, když nejsem student, důchodce nebo těhotná Uvažuju jestli nepřejdu jinam

  superkarma: 0 03.09.2008, 15:29:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme