Zdraví

Pět kroků k zářivé kráse

 

Zářit jako hvězda kdykoliv a kdekoliv, to je touha každé z nás. V průběhu týdne je tolik příležitostí, kdy se můžeme ukázat v jiném světle. Ať už je to ve dne nebo večer, každá chceme být v danou chvíli za opravdovou hvězdu.

Na romantické večeři s milovaným toužíme zářit nejenom láskou, ale i krásou a líbit se. Procházka v parku nebo přírodě může zase rozzářit duši radostí z krásně strávených chvil. U nakupování s kamarádkou jistě žádná nechceme ve zkušební kabince spatřit nádherné nové šaty a v nich tu pobledlou Popelku… 

Někdy však opravdovému pocitu krásy musí předcházet i vědomí, že se udělalo „maximum“. A to je u každé z nás různé. Všechny ale máme těch svých pět krůčků, triků nebo rituálů, bez kterých se vědomí zářivé krásy dostaví jen stěží. Připravit si vlasy, nalakovat nehty, dát si zkrášlující olejovou koupel a rozjasňující pleťovou masku, a nakonec to vše podtrhnout hezkým make-upem.

Pět tipů k pětihvězdičkové kráse má zkrátka každá žena.

 

 

Jak tedy rozzářit těch pět hvězdiček ke kráse?

 

1* Pleť

Krásně opálená pleť ještě více podtrhne jedinečný okamžik. To je sen, který si je možné splnit i v zimních měsících. I když sluníčka je v tomto období málo, není potřeba ho hledat v soláriích. Jednoduchým a rychlým řešením je Dove hydratační tónovací tělové mléko, díky kterému je možné dosáhnout nádherné a přirozené opálení už v průběhu pěti dnů. Když se tedy „velký večer“ koná už nastávající víkend, stačí začít s používáním tónovacího mléka v pondělí. Efekt přirozeného opálení se do konce pracovního týdne určitě dostaví. Pokožka tak nebude trpět v soláriu, které je v tomto případě ztrátou času i peněz, a pokožce škodí. Rychlé řešení nabízí tělová mléka Dove, protože jsou pro pleť naopak prospěšné. Dove hydratační tónovací tělové mléko jí dodá nejenom krásný přirozený opálený nádech, ale i hydratuje, takže pokožka bude působit zdravě.

Pro opravdové „zazáření“ je na trhu k dispozici také varianta Dove hydratačního tónovacího tělového mléka s třpytkami. Toto tělové mléko dodá pleti nádherný lesk a vám pocit opravdové hvězdy.

 

2** Vlasy

Důležitou součástí příprav na velký večer, ať už je to ples nebo oslava narozenin, je zajisté péče o vlasy. Jen zdravé a lesklé vlasy totiž opravdu vyniknou v jakémkoliv účesu. Jestli ještě před akcí navštívíte kadeřníka, o to lépe. Když ale na něj není čas, na řadu přicházejí osvědčené triky, jak vlasy udělat tím opravdovým „zářivým doplňkem“.

K zdravému vzhledu pomůžou regenerační kúry, které vlasům dodají krásný lesk. Před jejich nanesením je ovšem potřeba vlasy zahřát a po aplikování kúry je překrýt plastikovou folií a zabalit do ručníku. Vlas se v teple rozevře a výživné látky tak mohou proniknout hluboko do jeho struktury. Finální účes nejlíp prozáří lak s třpytivým efektem.

 

3*** Nehty

Na posezení v nehtovém studiu se nemusí najít vhodná chvíle, ale bez krásných nehtů to opravdu nejde! Těžko odstranitelnou špínu z nich dostane citrónová šťáva. Jako rychlá ochrana před záděry je ideální vmasírovat do kůžičky hustý krém nebo také balzám na rty.

 

4**** Oči

Jasný pohled hovoří za všechno. Nateklá víčka a kruhy pod očima ale k němu mají daleko. Ještě večer je proto dobré dát si do ledničky oční krém. Ráno ho pak stačí nanést v hrubší vrstvě a nechat několik minut působit. Chlad a výživné látky z krému povzbudí prokrvení, zbaví otoků a oči budou zase zářit.

 

5***** Make-up

Už jen pár minut zbývá do chvíle, kdy chceme opravdu zazářit. Vhodný make-up je potřeba přizpůsobit situaci a především přirozenému světlu. Odpolední procházka v zasněženém parku, umělé světlo v nákupním centru nebo světlo svíček u večeře. To je potřeba mít na mysli předem. Jednoznačně tady ale platí pravidlo, že přes den se používají světlé a nenápadné stíny, večer naopak tmavší a výrazné.

 

 

 

A jak rozzáříte těch pět hvězdiček vy?

 

Napište nám, jakých pět kroků k zářivé kráse podstupujete vy.

Podělte se s námi o své tajné triky a situace, když se připravujete na zvláštní příležitost a jestli máte i svou hvězdnou fotografii, připojte ji ke svému příběhu.

 

Váš příběh může být poté jedním z pěti, který čtenářky Žena-in v anketě otipují jako nejlepší a vy získáte jeden z balíčků s kosmetikou Dove!

Najdete v něm Dove tónovací tělové mléko, Dove tónovací tělové mléko s třpytkami, Dove tónovací krém na obličej a výrobky z Dove hedvábní řady (sprchový gel, pěnu do koupele, krém na celé tělo a deodorant).

 

Soutěž probíhá ZDE!

 

Piště, vkládejte fotografie, diskutujte a vyhrajte krásné balíčky s kosmetikou Dove!

 

 

   
08.01.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [30] Zuzka32 [*]

  holky, to mléko s třpytkami je fakt bomba, dala jsem si ho na ples, protože jsem měla šaty s výstřihem a vypadalo to fakt super!

  superkarma: 0 10.01.2008, 10:52:55
 2. avatar
  [29] wtipna [*]

  Já teda používám přípravky DOVE (šampón, kondicionér a kůru) na zesvětlené vlasy a nedám na ně dopustit. Sprcháče si kupuji od různých jiných firem (vždycky je očmuchám), protože ty z DOVE mi nějak nevoní. Ale je fakt, že mamka používala šampón DOVE a měla alergické reakce (je citlivější). Přestala a zmizelo to. A to jsem zrovna chtěla vyzkoušet to hydratační tónovací tělové mléko se třpytkami. Stejně si myslím, že všude je něco... To by člověk musel žít v čisté, neposkvrněné přírodě, aby žil zdravě a nic mu neškodilo.

  superkarma: 0 09.01.2008, 13:12:51
 3. avatar
  [28] danca79 [*]

  Super, jdu si dat na hlavu papirovej pytel, neb me nepomuze ani Dove

  superkarma: 0 08.01.2008, 20:58:12
 4. avatar
  [27] Meander [*]

  Amálie: To asi ne, to bylo spíš botami.

  superkarma: 0 08.01.2008, 20:12:15
 5. avatar
  [26] Amálie [*]

  Meander: Je možné, aby Driclor působil na nohách několik měsíců? V sobotu na plese se mi v silonkách s lycrou vůbec nepotily nohy a to jsem Driclor matlala á týden jen v létě.

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:57:44
 6. avatar
  [25] Meander [*]

  Je to vskutku ohavná substance.
  Já používám Secret krém a v létě, protože se mi hrozně moc potí čelo pod vlasovou linií, tu a tam použiju Driclor.

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:39:30
 7. avatar
  [24] wich [*]

  Meander:

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:33:21
 8. avatar
  [23] Amálie [*]

  Meander: Ten bych používat nechtěla Uznávám pouze kuličku Sensitive (dámská) a Dynamic Pulse (pánská) od Adidasu a výjimečně průhledný gel Lady Speed Stick (v létě na čelo a za krk), anžto nedělají pruhy na oblečení, nereagují s potem a nesmrdí hnusně

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:30:38
 9. avatar
  [22] Meander [*]

  Amálie: Kdybys někdy měla nápad používat tuhý antiperspirant Fa, tak dej pozor, aby se nepotkal s nepatrným množstvím tělového mléka nebo sprchového gelu. Mění se v písek.

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:21:20
 10. avatar
  [21] Amálie [*]

  wich: Ještě jsem si vzpomněla, že je to způsobeno právě onou nešťastnou kombinací přípravku s tělovým mlékem, celé to musí být nějak speciálně chemicky upravené a pozměněné. Kdybys chtěla, napiš mi do vzkazu, zkusila bych se potat na klinice, zda by byli ochotní říct něco víc.

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:14:01
 11. avatar
  [20] Amálie [*]

  wich: Složení a některé konkrétní látky v Dove (hlavně mýdlo, sprcháče a mléka) jsou lehké alergeny a zvyšují riziko vzniku alergií u citlivých a náchylných jedinců. A není to úplně tak o tom, že to "někomu sedí a někomu ne", byly tam prokázány nějakou studií a rozborem, protože se po jeho používání objevovaly nějaké exemy a lišeje. Prý když s tímhle druhem přijde nějaký pacient, už se ho rovnou ptají, zda používí Dove a většinou ano. Prý to je u mnohem většího počtu přípravků, ale Dove je nejmasivnější. Toť mé informace.

  superkarma: 0 08.01.2008, 19:08:44
 12. avatar
  [19] wich [*]

  Amálka: Mohu se zeptat na nějaké zdůvodnění, proč je třeba konkrétně Dove nedobrá kosmetika, co ti k tomu dermatoložka řekla? O kosmetiku se zajímám, takže se ráda dozvím každou novinku

  superkarma: 0 08.01.2008, 18:07:23
 13. avatar
  [18] wich [*]

  Meander:

  superkarma: 0 08.01.2008, 18:05:00
 14. avatar
  [17] Meander [*]

  wich: To je pravda, já se osypala po řadě Dermacol Sensitive, na kterou spousta lidí nedá dopustit.

  superkarma: 0 08.01.2008, 17:33:18
 15. avatar
  [16] wich [*]

  Amálie: V hodně případech jde o lobby dermatologů a kosmetických značek . Já už jsem dávno na tyhle zaručené rady přestala dávat. Věřím spíš na to, že si zkrátka musí člověk najít kosmetiku, která vyhovuje jemu, ne dermatologickým poučkám

  superkarma: 0 08.01.2008, 17:29:31
 16. avatar
  [15] Amálie [*]

  Koupit si Dove, kamarádka z dermatoligické kliniky by mi urazila ruce

  superkarma: 0 08.01.2008, 15:46:49
 17. avatar
  [14] Enny [*]

  Gentiana : bod !

  superkarma: 0 08.01.2008, 15:44:14
 18. [13] gentiana [*]

  Nyotaimori: Asi tak.

  Jinak, já a mých pět kroků k zářivé kráse: Napatlu vyrážku korektorem. Napatlu zbytek ksichtu korektorem. Umyju ksicht, nadávajíc, že se na to můžu, že půjdu zářivě flekatá. Upravím si vlasy do něčeho zajímavého (bez ironie), aby to vyrovnalo nedostatky na ksichtu. Obleču si něco, zjistím, že mi to odhaluje ramena se sexy vyrážkou (jinou než na ksichtu). Obleču si něco jiného, zjistím, že to krásně vypíchne mou akné v dekoltu. Obleču si ještě něco jiného a zjistím, že je na tom díra. Vrátím se k tomu prvnímu. Usoudím, že radši budu oslňovat silou osobnosti a celý večer tak činím.

  superkarma: 0 08.01.2008, 15:30:25
 19. avatar
  [12] MEK [*]

  dobrá značka,koupili jsme jí mamince i s taškou

  superkarma: 0 08.01.2008, 14:37:57
 20. avatar
  [11] Irad [*]

  Nejsem jako každá žena. Nepotřebuji těchto pět kroků k tomu, abych se cítila krásná. Starám se o sebe průběžně a má to výrazně kladný efekt na moje sebevědomí.

  Nepotřebuji mít nalakované nehty, dokonalý make-up a už vůbec ne opálenou pleť. Jsem, jaká jsem. A jsem se sebou spokojená, i když mám od přírody bledší pleť (kterou chráním před sluníčkem, aby nezískala ten příšerný zlatavý nádech), hodně jemné vlásky (které nejdou pořádně upravit a žádný nový účes nevydrží ani cestu na danou akci ), pár kilo navíc..

  superkarma: 0 08.01.2008, 14:22:24
 21. [10] terenniberuska [*]

  já rozzářím,když jsi dám spršku s DOVE mýdlem se umyji ,použiji i krém ,do pucu se dám a teprve výjdu s usměvem ven i když jsem doma tak se snažím co nejlépe upravit.DALŠÍ JE ,ŽE KDYŽ SE ČLOVĚK MOC DOBŘE VYSPÍ-to je pro mě nejlepší kosmetika,přitom v pohodě být to je múj tip

  superkarma: 0 08.01.2008, 13:55:00
 22. avatar
  [9] Kacule [*]

  Tak Dove mám celkem ráda - některé výrobky mi sedí, některé ne...ale hlavně se u nás používá tuhé mýdlo dove na ruce - manžel chodí hrát hokej a vždycky mu strašně smrdí ruce z těch rukavic ...po tom mýdle to odezní...ehm - byla by to dobrá reklama co?

  superkarma: 0 08.01.2008, 12:07:11
 23. avatar
  [8] shb [*]

  sonymony reklamka se nezapře
  jinak Dove nesnesu

  superkarma: 0 08.01.2008, 11:56:00
 24. avatar
  [7] lenagirl [*]

  Bambína: na věku nezáleží

  superkarma: 0 08.01.2008, 11:24:37
 25. avatar
  [6] Bambína [*]

  Z Dove používám jen tekuté mýdlo,co já stará ještě potřebuji,jen vlasy,pěkný účes a víc ne.

  superkarma: 0 08.01.2008, 10:38:49
 26. avatar
  [1] ZP [*]

  něco podobného,jestli ne to samé tu bylo už minulý rok

  superkarma: 0 08.01.2008, 00:28:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme