.

Pešek neměl pech!

Cestování

Pešek neměl pech!

Tento víkend byl pro milovníky dvoukolých mašin jedním z nejvýznamnějších v roce. V Brně se totiž jela Velká cena České republiky. A více než čtvrt milionu diváků se mělo na co dívat! Po šestatřiceti letech stanul konečně na stupíncích vítězů zase Čech.

Lukáš Pešek dojel v třídě do 125 ccm na krásném bronzovém místě. „Je to pro nás zlatá medaile,“ řekl v cíli. Přitom na startu se mu příliš nevedlo, byl nervózní a dělal chyby. V průběhu závodu ho však smůla opustila a nakonec podal strhující výkon. Lukáš Pešek je na třetí příčce i v průběžném bodování MS.

Pro ty, kteří motorkám zrovna nefandí, byl však víkend v Brně hotovým utrpením. Nečekané množství diváků přijíždějících nejen z České republiky způsobilo několikahodinové zácpy v okolí města i na dálnici.

Zdroj fotografií: stránky Lukáše Peška

Líbí se Vám motorky? Silné silniční stroje nebo „teréňáky“? Připadají Vám motorky sexy? Nebo chlapi na nich? Jezdíte na motorce? Nebo si myslíte, že to není nic pro ženy?

   
20.08.2007 - Zahraničí - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Janecka [*]

  Syn má motorku,připadá mi to sexy,ale děsně se toho bojím. na motorky se dívám a Peškovi jsem fandila.manžel letos poprvé nejel do Brna a koukal se se mnou na televizi,bylo to ,mladší syn tam byl a byl v kotli vedle maďarů,dělali tam děsnej "bordelů a pak byli naštvaní.

  superkarma: 0 21.08.2007, 07:28:20
 2. avatar
  [1] petul [*]

  Asi jsem exot, ale ač motorkářka, na závody se v TV nedívám Raději jsem včera sedla na svou motorku a jela na výlet a užívala si pěkného dne než sedět u bedny

  Motorky se mi líbí a to snad všechny typy - od každého druhu něco Sama vlastním naháče a neměnila bych...snad jen za naháče s polokapotáží, kvůli cestování. Motorky jsou sexy - samy o sobě, když na nich sedí pěkněj chlap tak ještě víc...no a když potkám nějakou kolegyni ženskou na motorce, tak jsem ráda, že nejsem cvok sama

  superkarma: 0 20.08.2007, 14:56:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme