Pejskařů, kteří svoje mazlíčky oblékají do různých vestiček, triček a svetrů, stále přibývá. Pokud milujete extravaganci a nebojíte se navléct svého psa do růžových šatiček, máme pro vás inspiraci.

Čím dál častěji potkávám pejskaře, kteří své miláčky na zimu navlékli do nejrůznějších oblečků. A moje reakce prošly zajímavých vývojem. Od „Ježiš, co je to za kýč?“ se pomalu dostávám k „Jéé to je rozkošný!“ Tedy, jen u některých.

Věřím, že i mému psovi bude při mínus dvaceti stupních zima, a kdyby to nebyl spíš prasopes, možná bych o nějakém oblečku uvažovala. A co potom mají říkat majitelé drobných čivav, pudlíků, mopsů nebo oříšků, kteří musí zákonitě umrznout dřív, než dojdou k prvnímu patníku? Začínám mít pro oblékání psů opravdu pochopení. Ony třeba takové boty pro psy, jež ochrání packy před následky přímého styku s ledem nebo sněhem, jsou oblíbené i u některých musherů.

Pojďme teď ale zajít do extrému. Chtěla jste někdy mít malou dcerku a těšila se na to, jak z ní budete dělat malou princeznu? Jak ji budete česat, oblékat a kochat se její roztomilostí? A místo toho se vám narodil kluk jako buk nebo zatím žádné děti nemáte? Vynahraďte si to na svém psovi.

Módu speciálně pro psí princezny vyrábí hned několik značek. Například čínská Dobaz, která nabízí řadu vypracovaných oblečků.

dobazdobazdobaz

Italští For pets only se zase mohou pochlubit luxusními doplňky.

for pets onlyfor pets only

A vás bude určitě zajímat i tuzemská firma Puppia, jejíž výrobky si můžete prohlédnout třeba v internetovém obchodě Luxury dog.

Reklama