Podzim je obdobím, kdy se většina z nás vrací do normálního režimu po letních dovolených plných sportu a pohybu. Jak ale poskytnout svalům a kloubům unaveným fyzickou námahou potřebnou péči a připravit je na návrat k převážně indoorovým sportovním aktivitám? Rychlou a účinnou pomocí může být kvalitní švýcarská řada produktů Perskindol, která obsahuje aktivní přírodní ingredience.

Po létě, kdy jsou svaly a klouby vystaveny většímu fyzickému zatížení než obvykle, přichází období, během kterého se mnozí sportovci přesouvají zpět do posiloven a tělocvičen. Udržení sportovní aktivity i v podzimních měsících je pro organismus důležité, protože podle odborníků je právě dostatek pohybu jedním z hlavních nástrojů v boji proti podzimní únavě. Co ale dělat pokud přece jen přeceníme své síly a přivodíme si namožené svaly? Kromě úlevy ve formě klidového režimu, ledování nebo protahování je dobré mít po ruce také účinný prostředek, který lze využít k masážím postižených partií.

Řada švýcarských produktů Perskindol poskytuje řešení a to hned ve dvou variantách.

Řada Perskindol Classic (žlutý) má duální efekt (chladí/hřeje). Po aplikaci okamžitěuleví od bolesti a stimuluje krevní cirkulaci. Kvalitně ošetří svaly i klouby před i po námaze. Obsahuje mentol 1,5 % a esenciální oleje například z borovicových jehlic, libavky, levandule apod.

Perskindol Cool má modrou barvu. Má pouze chladivý, kontinuální efekt. Pomáhá při vykloubení, podvrknutí, naražení, natažení, ale i na zhmoždění či podlitiny. Obsahuje mentol 7 % a esenciální oleje z citronu a máty.

Vyzkoušet můžete celou řadu, záleží na vás, co bude vyhovovat právě vám. K dostání pouze v lékárnách.

Perskindol

Perskindol Classic Gel (žlutý) – 100 ml, za doporučenou cenu 160 Kč.

(na ošetření menší plochy)

Perskindol Classic Fluid (žlutý) – 250 ml, za doporučenou cenu 165 Kč.
(na ošetření větší plochy těla)

Perskindol Classic Spray (žlutý) – 150 ml, za doporučenou cenu 170 Kč.
(rychlá aplikace, bez pomoci druhého)

Perskindol Cool Gel (modrý) – 100 ml, za doporučenou cenu 170 Kč.
(chladivý efekt)

Více informací se dozvíte na www.perskindol.cz

Reklama