Díky budoucí tchýni málem prošvihla vlastní svatbu čtenářka s nickem Kytinkak. Přečtěte si, kam až může dojít lidská zlomyslnost. Nepozvat chýni na svatbu? To si dovolila moc

Přeji krásné ráno všem žen-inkám i tobě Danuš.Tak má nejpernější chvilka byla v den svatby. Na ten den nikdy nezapomenu. V ten čas jsme bydleli u tchýně a svatbu jsme měli na radnici ve městě pár kilometrů. Asi hodinu před obřadem nám tchýně řekla, že nám nepůjčí auto a my své neměli a co teď jak se dostat na obřad?

Svatbu jsme měli pouze se svědky a obědem u mých rodičů. Kousek od domu manžela bydlel v tom čase koňský handlíř, se kterým byl velmi zadobře. Nic lepšího nás tedy nenapadlo, než zajít k němu, jestli by nám nepůjčil jeho pracovní žigulík.

Musím Vám říci, že dvě hodiny nám trvalo, než jsme ho vůbec dali do takového stavu, že jsem mohla jet v šatech v něm. Samozřejmě jsme přijeli místo na 12 hod na radnici ve 13 hod. Jako by nám štěstí přálo, tajemnice se nám moc omlouvala, že mají více jak hodinu zpoždění, že budeme muset chvíli počkat.

Tak jsme nakonec vlastně obřad stihli. Moje mamka zase šílela, kde jsme, že oběd stydne a my nikde. V té době mobily nebyly, abychom jí zavolali, co se děje.

Nakonec se nám den vyvedl pěkně. Dokonce odpoledne přišel tchán. Což nás potěšilo. Ale tchýně byla doma. Ale den to byl opravdu nejpernější, co si vůbec pamatuji. Ale dobře skončil.

Kytinkak

Milá Kytinkak, to nebylo moc taktické, chtít po tchýni auto, když jste s ní nepočítali na svatbě.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na to s pernými chvilkami vy, milé ženy-in?

  • Vybavuje se vám nějaká perná, ne-li nejpernější chvilka v životě?
  • Určitě se vám v životě přihodila nějaká situace, kterou byste si už nechtěla zopakovat.
  • Jak se na ni díváte dnes? S humorem, nebo vám stále běhá mráz po zádech.
  • Vzpomenete si na nějaký trapas, kdy byste se nejraději propadla do země?
  • Nastala ve vašem životě chvilka, kdy na vás doslova sáhla smrt? Jak zafungoval váš anděl strážný?
  • Co se vám vybaví, když se řekně „Nejpernější chvilka v životě“?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama