Zdraví

Perfektní účes kdykoliv...


Každá žena to určitě zná. Když její vlasy vypadají skvěle, i ona se tak cítí. Jak ale dosáhnout doma perfektního účesu, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali nebo dokonce poničili? Důležité je vybrat si ty správné pomocníky…

 

Dlouhotrvající profesionální výsledky

Nová žehlička na vlasy Philips HP 4669 je vybavena keramicko-turmalínovými destičkami s výjimečně hladkým povrchem, které jsou k vlasům velmi šetrné a navíc mají i schopnost zbavit je statické elektřiny. Vlasy už nebudou poletovat a rovný účes vám dlouho vydrží. Žehlička nabízí úpravu vlasů při profesionální teplotě 215 °C. Různé nastavení teploty je zobrazováno na digitálním displeji. Pro větší bezpečí dojde po hodině k jejímu automatickému vypnutí, součástí balení je i žáruvzdorné pouzdro. Žehlička disponuje funkcí rychlého zahřátí.

 

Vysoušeč vlasů pro výsledky, po jakých toužíte

Nový vysoušeč Salon Dry Control (HP 4982) s příkonem 2 000 W vám během chvíle pomůže upravit vlasy do jakéhokoliv účesu, navíc díky speciální ionizační technologii zabrání i jejich poletování a krepatění. HP 4982 dále disponuje funkcí Turbo boost pro velmi rychlé vysoušení, impulsem chladného vzduchu pro fixaci účesu a nabízí 6 nastavení teploty a rychlosti. Úzká koncovka pomůže s přesnou úpravou účesu. Pro větší pohodlí během používání nabízí dlouhou síťovou šňůru pro maximální flexibilitu, závěsné oko pro jednoduché uložení a snadno odnímatelnou mřížku vstupu vzduchu. Orientační maloobchodní cena je 999 Kč.

 

Vysoušeče, které by doma použil profesionál

Stále více lidí požaduje profesionální vysoušeče vlasů s delší životností a funkcemi srovnatelnými s vysoušeči v kadeřnictví. Nová řada Philips Salon Dry Pro je navržena tak, aby tyto požadavky splnila.

 

Vysoušeč Philips SalonDry Pro AC Ceramic (HP 4992) s příkonem 2 000 W, šesti nastaveními teploty a rychlosti podle typu vlasů a s ionizační funkcí proti nechtěnému krepatění, poletování vlasů a dodání lesku poskytuje pomocí profesionálního AC motoru na střídavý proud velmi výkonný proud vzduchu. Tím zajišťuje nejen daleko rychlejší sušení, ale zároveň je zde zaručena i delší životnost samotného přístroje. Šetrná a bezpečná péče bez přehřátí vlasů je navíc zaručena i díky integrovanému keramickému prvku. O perfektní tvar a fixaci se postará ultra úzká profesionální tvarovací koncovka a extra impuls chladného vzduchu Super Cool Shot, který se rovná okolní teplotě + 3 °C. Navíc difuzér se špičkami z turmalínu dodá vlasům mimořádně hladký povrch. Praktická je i třímetrová délka síťové šňůry a vyjímatelná mřížka vstupu vzduchu pro snadné čištění.

 

Vysoušeč Philips SalonDry Pro (HP 4991) s ergonomickou rukojetí pro snadné používání s příkonem 2 200 W nabízí stejně jako předchozí model šest nastavení teploty a rychlosti podle typu vlasů, ionizační technologii a keramický prvek pro výkonné, ale zároveň šetrné vysoušení vlasů. Pro dosažení perfektního účesu je vybaven jak úzkou tvarovací koncovkou, tak difuzérem se špičkami s keramickou úpravou pro zvýšenou ochranu. O fixaci účesu se postará extra impuls chladného vzduchu Super Cool Shot, který se rovná okolní teplotě + 3 °C.  Pro větší pohodlí během používání je HP 4991 vybaven opět 3 metry dlouhou síťovou šňůrou, vyjímatelnou mřížkou vstupu vzduchu pro snadné čištění a závěsným okem pro uložení.

 

Snadné vysoušení a narovnání vlasů od kořínků ke konečkům

Vysoušeč vlasů Philips SalonDry ’n Straight (HP 4867) s příkonem 1 700 W přináší nejen snadné vysoušení, ale i dokonalé narovnání vlasů. Jeho součástí je totiž speciální hřeben pro rovnání vlasů, který snadno zachytí a usměrní jednotlivé prameny, a plovoucí hřeben, který kopíruje obrysy hlavy a umožní tak narovnat vlasy od kořínků ke konečkům. Navíc díky speciální ionizační technologii dochází k omezení poletování a krepatění vlasů a  rovný účes tak vydrží delší dobu. Impuls chladného vzduchu zajistí fixaci účesu, úzká koncovka pomůže s přesnou úpravou.

 

Foukací kulma Philips Ion Air Stylist (HP 4674) díky své iontové funkci snižuje krepatění vlasů a vytváření statického náboje. Vlasy jsou tak po vysušení daleko hladší, zářivější a nepoletují. Nabízí mnoho stylingových možností díky 4 nástavcům: kartáči se zasouvacími hroty proti zacuchání vlasů, velkému kartáči pro dodání objemu, tvarovacímu kartáči a foukací koncovkou. Dále také nabízí 3 stupně teploty/rychlosti, včetně nastavení chladného vzduchu vhodného pro finální zafixování účesu. Pro pohodlnější používání je nová foukací kulma HP 4674 vybavena otočnou koncovkou a síťovou šňůrou o délce 1,8 m.

 

Více na www.philips.cz

   
26.08.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] tyrkys [*]

  vewinka: Guma není nic nového, používám ji už asi dva roky.

  superkarma: 0 26.08.2008, 22:13:57
 2. [3] vewinka [*]

  Já taky používám fén a žehličku, bez toho bych byla absolutně lost a vypadala bych jako meloun... Dneska jsem si odvážně nechala z mých vlnících se vlasů ustřihnout lehce extravagatní účes, tak teď na ní budu závislá ještě více.Jinak mi kadeřnice doporučila přestat používat vosk na vlasy, prý je to moc zatěřuje a vlasy se mastí. Za poměrně slušnou cenu mi prodala nový přípravek-GUMU.A je to super.Stačí kousek na prsty, a dokážu si s tim udělat třeba ježka takže doporučuju...

  superkarma: 0 26.08.2008, 20:40:48
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nic z toho nepoužívám

  superkarma: 0 26.08.2008, 15:10:06
 4. avatar
  [1] Petunie [*]

  Každá úprava teplem vlasům škodí. Používám žehličku asi půl roku, dodržuju veškerá doporučení (mám kvalitní žehličku s nastavitelnou teplotou, používám co nejnižší stupeň, vlasy chráním speciálním sérem, regeneruju, žehlím jen dokonale vysušené vlasy), ale je to jako spoléhat se na to, že když natřu vajíčko nějakým gelem a začnu ho vařit ve speciálním hrnci, tak po pár minutách nebude natvrdo. Přípravky na vlasy dokážou trochu zalepit to, co žehlička napáchala, ale před žárem neochrání . Nicméně bez vyžehlených vlasů už bych asi nevyšla z baráku .

  superkarma: 0 26.08.2008, 13:35:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme