Mít tak pokaždé radost z líčení. Pochlubit se kamarádkám nevšedními a zajímavými kousky z dekorativní kosmetiky, které ukrýváte ve své kabelce… Již žádné lámavé tužky na oči, ale jen krásnou a elegantní sadu líčidel. S novými pomocníky od Avonu to není žádný problém!

 

Řasenka a lesk na rty 2 v 1, Avon Color, Avon

Z jedné strany řasenka a na opačném konci lesk na rty – to je nejnovější hit nastupující jarní sezony. Proč nosit v kabelce řadu líčidel, když se ty nejpotřebnější kousky nyní schovaly do jedné elegantní tyčinky? Jeden pohled do zrcadla stačí. Pak můžete začít kouzlit.

S černou prodlužující řasenkou se váš pohled prohloubí a řasy prodlouží o 65 %. Šikovný kartáček nanese mascaru pečlivě a rovnoměrně, řasy krásně rozčeše a tím zvýrazní jejich objem.


Která z nás by odolala lesku na rty? Hebký, snadno roztíratelný a krásně voňavý. V šesti lákavých odstínech od tmavé až po světlounce růžovou s jemným pěnovým aplikátorem. Zářivé rty máte doslova za pár sekund!

Stálá cena: 249,- Kč

 

Tužka na oči Satin Eye, Avon Color, Avon

Jemná tužka na oči dokáže prozářit váš pohled tlumenými saténovými tóny. Dolaďte své líčení pomocí nových Tužek na oči Satin Eye od Avonu a upoutejte tajemným pohledem. Stříbrná, bílá a zlatá tužka oko rozzáří, fialkovo-růžová mu pak dodá romantický vzhled. Měkoučkými tužkami dokážeme vytvořit nejen oční linky, ale můžeme je použít také jako oční stíny.

Stálá cena: 189,- Kč

 

Francouzská manikúra v barevném převleku

Z francouzské manikúry vyzařuje věčná elegance a jemnost ženy. Nalakované nehty perfektně ladí s jemným dívčím i ženským šarmem. Pokud se vám zdá dosavadní bílo-mléčná kombinace poněkud okoukaná, máme pro vás nyní barevné variace této oblíbené úpravy nehtů.

 

Sada pro francouzskou manikúru, Nail Experts, Avon

Nové odstíny rozzáří vaše nehty, vybírejte z tří barev – Lilac (růžovo-fialková), Nude (tělovo-oranžová) a Pink (jemně růžová). V Sadě pro francouzskou manikúru naleznete bílý lak, jeden ze tří nově představených odstínů (dle vašeho výběru) a samozřejmě i sadu 30 oválných ochranných proužků. Kompletní sada je kdykoli připravena k pohodlnému domácímu použití.

 

Použití:

Nehty odlakujeme, čímž je zároveň odmastíme a zajistíme tak lepší přilnavost nového laku. Poté na ně naneseme podkladový lak – například novinku Vyživující lak na nehty s výtažky z moře.
Po důkladném zaschnutí podkladového laku nalepíme na nehty papírové proužky a zbývající konečky přetřeme bílou barvou. Opět počkáme, až vrstva dokonale zaschne, opatrně odlepíme proužky a celý nehet přetřeme zvoleným barevným odstínem.

Stálá cena sady: 299,- Kč

 

Vyživující lak na nehty s výtažky z moře, Nail Experts, Avon

Síla výtažků z moře je známá a v kosmetice hojně využívaná. Také v této novince je použita ke zpevnění nehtů, kterým dodává výživné látky pro zdravý růst a jejich pevnost. Přípravek lze používat samostatně nebo jako podkladový lak, který nehty chrání, vyživuje a zpevňuje.

12 ml, stálá cena 179,-Kč

 

Reklama