Domácnost

Perfektní péče nejen o barevné prádlo s novými úzkými pračkami Whirlpool

Whirlpool představuje zcela nové úzké pračky s předním plněním, které se svými vlastnostmi plně vyrovnají pračkám se standardními rozměry. Nové modely se díky svým kompaktním rozměrům pohodlně vejdou i do menších prostor a přitom nabízejí dostatečnou kapacitu praní, až 6 kg. Produkty určené pro evropský trh se vyrábějí v popradské továrně společnosti Whirlpool.

whirpool

Prostorová náročnost spotřebičů se stala jedním z důležitých požadavků dnešních zákazníků. Především v hustě obydlených metropolích se potřeby zákazníků po celém světě velmi podobají, jak potvrdila studie provedená oddělením Global Consumer Design společnosti Whirlpool, a to zejména pokud jde o technologie a domácí spotřebiče. Zákazníci obecně vyhledávají vynikající kvalitu a vysoký výkon spolu s kompaktní konstrukcí, která se co nejharmoničtěji začlení mezi ostatní vybavení domácnosti.

„Moderní pračky dnes musí perfektně zvládat péči o naše prádlo v omezených prostorách domovů, kde prádelna přenechala své místo multifunkčním otevřeným prostorům. Jsme proto rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout nové modely, které zabírají minimum místa a přitom se s maximální péčí postarají o oblíbené oblečení. Zatímco vnější rozměry byly zmenšeny, jak jen to šlo, vnitřní buben je připraven pojmout až 6 kg prádla, což splňuje požadavky i větších rodin,“ říká Ján Živný, marketingový ředitel Whirlpool CR a SR.

Vynikající ochrana barev a tkanin s minimální teplotou

Nové úzké pračky disponují inteligentní technologií 6. smysl, která automaticky přizpůsobuje prací cyklus tak, aby zabezpečila ten nejlepší možný výsledek praní. Snižuje tím spotřebu energie a vody až o 50 %.[1] Široká škála nabízených funkcí zahrnuje také například Colours 15°, se kterou dosáhnete při pouhých 15° C stejného výsledku praní jako při pracím cyklu na 40° C. Díky inovativní technologii Wave Motion s pohybem bubnu v obou směrech je oblečení v bubnu rozloženo rovnoměrněji a prací prostředek se lépe dostává k místu znečištění. Proto lze teplotu snížit na minimum a lépe tak ochránit i ty nejjasnější barvy.

whirpool

Nové pračky Whirlpool nabízí nejlepší energetickou účinnost ve své třídě, jsou zařazeny až do energetické třídy A+++. Díky funkci Eco Monitor navíc budete mít perfektní přehled o spotřebě ihned po zvolení programu, zobrazí se pomocí LED diod na panelu. 

Nová předem plněná úzká pračka Whirlpool AWS 63213 v energetické třídě A+++ s kapacitou 6 kg disponuje technologií 6. smysl Colours, která ušetří čas i energii a přitom zachová pestrost barev oblečení. V nabídce je celkem 18 programů včetně Colours 15°, ručního praní, jemného prádla či rychlého 15minutového programu. Doporučená maloobchodní cena je 12 390 Kč.  

Více informací o pračkách i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

   
18.03.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] telelot [*]

  pračka hezká, cena už ne...Sml23

  superkarma: 0 20.03.2013, 21:08:07
 2. avatar
  [5] datura [*]

  Skoro bych si už nějakou novou pračku mohla pořídit, už mám tu svou plno let Sml24

  superkarma: 0 20.03.2013, 16:44:43
 3. avatar
  [4] saruz [*]

  Taky máme v koupelně kvůli prostoru úzkou pračku.

  superkarma: 0 20.03.2013, 08:33:18
 4. [3] Trefa [*]

  Trefa:Whirlpool je velmi kvalitni znacka.

  superkarma: 0 18.03.2013, 13:05:08
 5. avatar
  [2] marde [*]

  Jsou to dobré pračkySml22

  superkarma: 0 18.03.2013, 08:15:14
 6. [1] lidicka [*]

  Whirpool pračku se 6. smyslem mám už více než 7 let, funguje výborněSml22

  superkarma: 0 18.03.2013, 05:40:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme