Zdraví

Pěnová epilace – rychlejší a méně bolestivá


Módní trendy se promítají do mnoha sfér našeho každodenního života a jejich respektování nás často stojí mnoho času a úsilí.  Mezi tyto trendy patří dnes i hladká pokožka bez chloupků. Ideálními pomocníky na cestě k dokonale hladkým křivkám jsou nové modely epilátorů Panasonic. ES2064 a 2067 jsou příslibem snadnější a rychlejší epilace. Za pomoci třech rotačních disků dokáží zachytit chloupky ze všech úhlů. V kombinaci s funkcí „Skin Protektor“, která zabraňuje poškození pokožky, nabízí až o padesát procent vyšší efektivitu při holení. Neméně důležitá je i „pěnová epilace“, při které pomocí mýdlové pěny snadněji odstraníte chloupky a zmírníte zarudnutí pokožky. Jejich vodotěsná těla umožňují komfortní používání přímo ve vaně. Překvapivě dokonalé epilace tak docílíte v pohodlí vaší koupelny.

 

Poprvé se třemi rotačními disky
ES2064 a 2067 jsou prvními epilátory s  třemi rotačními disky. Ty se pohybují nejen vertikálně, jak je u epilátorů obvyklé, ale zároveň horizontálně. Tento způsob rotace umožňuje zachytit chloupky prakticky z jakéhokoli úhlu. Odpadá tak zdlouhavé hledání směru růstu každého chloupku a doba epilace se tím zkracuje až o šedesát procent. K urychlení procesu přispívá i celkově větší plocha disků. Unikátní řešení umožňuje pohodlnou a snadnou epilaci i na obtížných místech, jako je oblast kolen či loktů.

 

Funkce „Skin Protektor“

Všechny tři disky epilátorů jsou v neustálém nezávislém pohybu, což jim umožňuje zůstat v úzkém kontaktu s pokožkou a odstraňovat i ty nejkratší chloupky. Nově vyvinuté řešení Skin Protector kopíruje nerovnosti pokožky a horizontální pohyb disků navíc snižuje tlak, který je na ni vyvíjen. Epilace modely ES2064 a 2067 je díky tomuto řešení maximálně šetrná a nedochází při ní k drobným poraněním, ani k podráždění pokožky.

 

 

Oblíbená pěnová epilace

Oblíbenou pěnovou epilaci s použitím pěny z tělového mýdla umožňuje vodotěsné pouzdro epilátorů ES2064 a 2067. Tělové mýdlo se nanese na hlavici epilátoru a při zapnutí přístroje se rotací disků vytvoří jemná pěna. Zplihlé chloupky se při rotaci vztyčí a jsou efektivně odstraněny. Výhoda epilace při koupeli spočívá v tom, že se na těle prohřátém teplou vodou otevřou póry a změkčí pokožka, takže je možné chloupky odstraňovat mnohem snadněji. Pěna při epilaci funguje zároveň jako ochranný faktor, takže se snižuje riziko jejího podráždění pokožky. Vodotěsný epilátor lze snadno omýt a odstranit z něj zbytky nečistot. To přispívá ke zlepšení hygieny při pravidelném používání.

 

www.panasonic.cz/epilatordarekzdarma

   
21.10.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] grizzly [*]


  Opět téma s velkým T. Koukám, že obyčejný kousek kreatinu nedá nikomu spát. No zachvílku tu bude článek rozebírající orální sex..... A u něj šílená diskuse.
  Jinak musím kvitovat, že výrobci rozlišují už i designem ženské a mužské holící strojky. Vzpomínám na spolužáka co použil na své vousy přístroj své přítelkyně. Jeho řev mě po ránu ve vedlejší chatce vzbudil. A sundat tu mrchu z jeho obličeje bylo velmi náročné.

  superkarma: 0 21.10.2008, 12:25:07
 2. avatar
  [1] mmarianne [*]

  Jé to je zcela neotřelý téma, to tu už fakt dlouho nebylo

  superkarma: 0 21.10.2008, 11:09:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme