Zdraví

Penne s lososem, cuketou a citronem

Dříve tam byla zaplivaná pasáž a kino Sevastopol, teď se to tam blyští novotou a luxusem, sídlí tam redakce nejčtenějšího českého deníku a koncem minulého týdne tudy kráčela móda. Ne, nejedná se o žádnou abstraktní frázi – v pasáži Broadway v Praze Na Poříčí totiž ve čtvrtek probíhala módní přehlídka, na níž se představilo všech šest butiků, které zde sídlí.
Jako příjemná ozvěna léta působila kolekce italské značky Cesare Catini. Z barev převažovala zelená a fialová ve všech odstínech, nechyběla ani tradiční černá a mezi vzory jednoznačně vládly romantické květiny. Kalhoty byly buď pořádně do zvonu, nebo v délce „velká voda“, tedy asi do půli lýtek.
Italský vkus a elegance vyzařovaly i z modelů, jež nechal butik Carlo Colluci speciálně pro tuto přehlídku přivézt do Prahy. Tady můžeme spíš hovořit o lákavém příslibu podzimu, protože na molu se objevily i bundy, pláště a pulovery. Pánské módě vládne šedá, ale neznamená to, že by to byla nuda. Šedé bundy, kalhoty, obleky i svetry působí elegantně a nenuceně, kalhoty jsou opět úzké a bundy i saka zdůrazňují ramena. A hlavně platí, že elegance může být i pohodlná. Modely pro dámy nabízely rafinované sexy poloprůsvitné svetříky, něžné „chlupaté“ a žinylkové pulovery a dlouhé sukně. Z barev kromě šedé a černé hrály hlavní roli zelená a červená. A zatímco sukně se prodlužují, kozačky se zkracují – módní jsou ty, co sahají maximálně 20 cm nad kotník.
Pohodlnou pánskou módu pro sport a volný čas „made in USA“ předvedl butik Burlington. Ať už se, pánové, chystáte na golf, na dostihy nebo na nedělní vycházku podzimní přírodou, určitě oceníte měkkost a kvalitu puloverů s geometrickými vzory, příjemné roláky nebo světlé kalhoty volného střihu. K nim se nosí zásadně kožené boty a pásky, celkový vzhled dobře doplní sportovní vůz, ušlechtilý pes a krásná žena.
   
11.09.2000 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  velkou vodu nemusim musim met krk v teple

  superkarma: 0 04.11.2012, 23:49:34
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Ovšemkalhoty typu velká voda vážně nemůžu, efekt psí výšky se je umocňuje.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:57:55
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Obě fotky jsou hezké. Ovšem po ceně se radši ani neptám

  superkarma: 0 06.12.2003, 15:40:03
 4. avatar
  [1] Simba [*]

  Ten zelený pulover na obrázku je krásný . Jaká je cena?

  superkarma: 0 12.11.2003, 13:12:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme