Akce proběhla od 11. června do 31. července 2007 a už se do ní přihlásili muži i ženy z celé České republiky.  Účastníci chtějí hubnout a opravdu hubnou! Pomáhá jim s tím nejen jejich odhodlání a NEXTRIN 24 HODIN, ale také finanční motivace – za každé kilo dole budou mít 100 Kč v kapse. Během akce probíhají ověřovací osobní kontroly přihlášených zájemců, které potvrzují, že účastníci nemají tendenci podvádět, neuvádějí zkreslené informace například o svojí počáteční hmotnosti a pozitivní ohlasy dokazují, že s Nextrinem lze hubnout snadněji a rychleji (průběh kontrol můžete sledovat na www.nextrin.cz).

 

Během srpna a září bude probíhat evidence úspěšných účastníků – každý, kdo během dvou měsíců zhubne minimálně 3 kg a maximálně 6 kg a splní všechny soutěžní podmínky, obdrží za každé kilo dole 100 Kč. Výsledky o počtu zhubnutých kilogramů a úspěšných účastnících budete moci v říjnu sledovat na stránce www.nextrin.cz. 

 K získání finanční odměny je třeba odeslat po dvou měsících hubnutí (nejpozději do 19. října 2007) na adresu Nextrin P. O. BOX 165, Černokostelecká 20, 100 00 Praha 10 váš aktuální jídelníček na 14 dní, účtenku za nákup NEXTRIN 24 HODIN a čestné prohlášení o tom, kolik se vám podařilo zhubnout. Výhry budou vyplaceny a odeslány nejpozději jeden měsíc od ukončení akce. Kompletní soutěžní podmínky a pravidla akce nejdete na   www.nextrin.cz. 

 

 

Reklama