Diskuze

Peníze jen tak, přítel zlatokop?

O tom proč mě asi  "má rád"

Ahoj holky. Musím se svěřit a tak i zeptat na váš názor.

Mám přítele a práci z domova. Prakticky si můžu kdykoliv udělat dovolenou, dát si pauzu, jít do práce v kolik potřebuju atd.

Samozřejmě to má i nějaké mínusy jako třeba to že když budu líná a nebudu dělat nebudu mít peníze. 

Nemůžu si stěžovat, je mi fajn až na přítele. Ten nepracuje ale pořád do mě reje a komanduje: Kdy dnes začneš pracovat, to už končíš, a když odjedeš na týden domů kdo bude dělat? 

KDyž mu odpovím at si najde práci nebo brigádu, odpoví mi, kdo na mě asi tak bude dohlížet a že když on bude v práci tak já se na tu svou vykašlu.

Je fakt že když jsme šli na nějakou dobu od sebe, nepracovala jsem tolik jako s ním ale nebyl to žádný extrém.

Z mé výplaty mu navíc dávám nějaká procenta. Když jsem to řekla mojí mamce a ségrám řekly mi že jsem pěkně blbá.

Nedávno jsme se s přítelem hádali a já mu řekla že jestli se mu něco nelíbí můžu mu dávat míň, že tu největší práci odvedu já. A on na to: Že kdyby nebylo jeho, nemám tolik kolik mám, a at si vzpomenu jaký to bylo když jsme byli od sebe. Takže on se má prakticky za někoho díky komu já mám peníze, jako by mi je dával snad on. A když mu řeknu že on mi je přece nedává tak začne zase to co jsem psala výše, kdybych tu nebyl....

To je první část

 

Je to strašná držgrešle. Když jsme někde na výlěte tak přece nepůjdeme na oběd do restaurace dát si každej jídlo za kilo když za to kilo uvaří mnohem víc a líp doma. Když si kupuju odličovací vodu která stojí 80Kč, kroutí očima a zhruba po dvou měsících co mi voda vydrží se ptá: To už jsi to zas vyplejtvala? Nikdy si nezajdeme do dobré restaurace na kus dobrýho bifteku. Neříkám každý týden. ani každý měsíc, prostě jednou za čas.

Ted se chystám s mojí mamkou na dovolenou, část jí budu platit a část si zaplatí sama. Přítel byl samozřejmě vzteklý že on by chtěl taky, tak jsem mu několikrát musela vysvětlit že moje mamka byla naposled u moře před dvěma roky zatím co s ním jsem byla u moře 3x po sobě.  Moje dovolené nebývají extra finančně náročné protože umím hledat a jsem trpělivá a tak jsem mu navrhla že pak třeba v září můžeme ještě letět spolu. To samozřejmě nepadá v úvahu protože to jsou další utracený peníze. Samozřejmě otázka: A kolik budeš platit ty a kolik si zaplatí tvoje máma proběhla hned.

Není to tak že by byl takový šetřílek a nosil dokola jedno triko to zase né, ale je to s ním i tak katastrofa.

No a teď ta podstata věci.

Můj přítel má hodně rád auta, a hodně touží po jednom autě už několik let, takové auto které chce vyjde ojeté samozřejmě s veškerými ostatními většími i menšími kritériemi kolem 600-700 000 Kč. Já mám něco našetřeno a on ze své bývalé práce a hlavně z těch procent které mu dávám má našetřeno taky. Dohodli jsme se že pak dáme peníze dohromady a hold koupíme auto. Já teda na auta moc nejsem, sice ta představa jezdit v takovém autě je pěkná ale já z toho pořád nebudu skoro nic mít. 

No a to je ono, musíme šetřit na čem se dá právě proto aby na jaře bylo na nové autíčko. A pak je nutné počítat s tím že když se na něm něco podělá tak opravy na takovém autě jdou i do několika desítek tisíc korun. Takže já pak můžu vydělávat a vydělávat aby bylo na opravdu až se nedej bože něco stane.

Já mám taky své sny. Chtěla bych se například podívat ještě různě po světě, chtěla bych nová prsa apod.

Největší chyba ale je že já mu to auto už odkývala. Minule jsme se pohádali a já na něj křikla že už mu na to kašlu, že vydělávám jen na to aby se on měl dobře a měl to co dlouho chce a že se jdu prostě objednat k doktorovi a zaplatím si tu plastiku. Na to mi odpověděl něco v tom smyslu jako no tak to můžeš vypadnout, nebo něco na ten způsob.

Moje otázka je: Myslíte si že mě má skutečně proto abych mu dá se říct já splnila jeho sen? Že je se mnou jen pro ty peníze? Když mu řeknu že bych strašně chtěla ty prsa nebo někam letět a pod tak mě seřve jak malou holku a zakončí to větou jako: Takže auto nebude? Hm co se dá dělat, to jsem přesně tušil tohle, a čím budem jezdit, já nechci nějakou oktávku... apod. Jinak  co se týká chování to je taky na bodu mrazu, ale to by bylo na další hodinové psaní, prakticky za vše můžu já a kdybych nedělala JÁ tohle tak on by to taky nedělal.

Co si o tom myslíte?

21.07.2016 - Partnerské vztahy - autor: luka777

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme