Z letního tábora
Přidám pro lepší náladu jen kraťounkou příhodu. Tenkrát jsem se ale opravdu dobře pobavila nad typickým chováním pidi-zástupce mužské populace.
 
V té době bylo mému staršímu synovi 10 let a byl na letním táboře. Když odjížděl, vybavila jsem jej asi 6 korespondečními lístky s předepsanou adresou (upřímně řečeno, kdybych mu tam tu adresu nepředepsala, asi bych se zprávy z tábora nedočkala - znáte to, chlapi...).
 
Nicméně uplynuly první tři dny a dorazil první koresponďák. Cituji takřka přesně: "Mami, došli mi peníze, kamarát mi pučil 50 korun, pošly mi. Není tu žádná hezká holka a všechny sou blbý."
 
Co naplat, vložila jsem do obálky stovku (aby chudáček nezemřel hlady) a poslala. Za čtyři dny přišel druhý koresponďák: "Mami, peníze sem měl a už nemám. Mám se dobře, mám hlad. Líbí se mi tu pár holek."
 
Na tuto skrytou prosbu ohledně zaslání dalších financí jsem nezareagovala, ale poslala jsem sáhodlouhý dopis, ve kterém jsem mu vypsala, jak se nám doma po něm stýská a že mi má podrobně napsat, co dělá, jak se má, kde byl, co viděl a tak.
 
Načež za týden dorazil třetí a poslední koresponďák a v něm lakonicky stálo:
"Mám se dobře, všechny holky sou skvělý, tancoval jsem ploužák se třema, hrozně se ke mně tiskly."
 
Co naplat, zasmála jsem se, protože mi to připomnělo onu průpovídku o tom, že s každým dalším pivem se mužům líbí čím dál tím více žen.
 
Tak si teď říkám, asi bych měla vyrazit na nějaký letní tábor. Nějak tady kolem mne není žádný pěkný chlap :-)))

Kadla
 
Milá Kadlo, Tvůj hošík je prostě skvělý... moc díky :o))))
 
 
 
 
 
Reklama