Kdo čeká erotický zážitek, bude pravděpodobně zklamán. Jelikož můj příběh má svůj počátek v obyčejném zahradničení. Při pletí záhonu jsem vykopla tento kámen. Snad i Vám bude připomínat to, co mně, tedy mužský penis – rozměrů vcelku úctyhodných… 26 cm.

Možná patřil nějakému neodolatelnému mladému muži, který odmítl být po vůli zlé čarodějnici, a znáte to: „Ať zkamení.“ „Cink…“ mužská pýcha se odlomí a princ má po ptákách, resp. po ptákovi. Tady bych všem princeznám a sličným mladým děvám doporučila: Než začnete oživovat své nalezené, na první pohled milované, polovičky, pohleďte jim dle možností raději nejprve do kalhot, páč co s princem, který Vám přinese věnem půlku království, když nemá všechny podstatné náležitosti. A to by pak ta strastiplná cesta přes devatero hor a devatero potoků… mohla vyjít poněkud vniveč.

A nebo je to reálná zkamenělina (dlužno podotknout, že pravěcí mužové by v onom případě byli vybaveni vcelku slušným nádobíčkem). Též by se mohlo jednat o pravěkou erotickou pomůcku. Nicméně tyto teorie selhávají, jelikož prameny vznik naší obce datují až na začátek 15. století, a to už jistě měly ženy k dispozici, kromě své vynalézavosti, i vhodnější materiály.

A ještě mě napadá jedna možnost. U nás se totiž říká, že se tu kamení rodí (můžete ho z polí sbírat, pořád se objevuje další). Tak nevím, jestli se na naší zahradě rodit nepřestane (hurá), když jsem si „rozsévače“ vzala domů a pro účely fotodokumentace jsem ho ke všemu vydrhla kartáčem (to se mu možná ještě líbilo), jenže pak jsem ho ještě naložila do sava, a to už asi nerozchodí.

Jak se praví: „Víc hlav, víc rozumu“ - možná mu přidáte do vínku svou vlastní (cimrmanovskou) verzi o původu.

Vážné zájemkyni mohu exemplář i zaslat k ivestigativnímu prozkoumání (i užívání) pod podmínkou, že nás pak seznámí s výsledky studie.

P. S.: Jen do dobrých rukou!

Příběh byl zaslán do Velké letní soutěže do kategorie Erotický zážitek! Body přidělíme a gratulujeme!

Reklama