Šílenství okolo nakupování dárků na poslední chvíli nesnáší čtenářka Vlahy. Více si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Dnes máme vánočně-negativní téma. A musím říct, že mě úspěch tématu překvapil. Mám v e-mailové schránce takovou frontu příspěvků, že jenom koulím očima. A to mě utvrzuje v názoru, že Vánoce, jak vypadají dnes, jsou svátky komerce a lidi už tahle mánie opravdu vytáčí.

Níže si přečtěte příspěvek čtenářky Vlahy...


Je to každý rok stejný. Nechápu, a asi nikdy nepochopím. Jak lidi kolem mně okolo doslova šílí, jsou narvané markety a obchody, a většina z nich se chová, jak když má být konec světa. Všechen ten shon, shánění dárků na poslední chvíli, nákup šíleného množství jídel, jen proto, že mají být Vánoce. Nechápu. To, že se mají lidé rádi, nemusí přeci vyjadřovat jediný den v roce, to můžou kdykoliv, kdy je napadne. Jen prostě na konci roku je okolo toho takový zmatek. Mám ráda atmosféru i kouzlo vánoc, ale tohle mi to opravdu kazí. Pro mně je vždy nejdůležitější, že jsem se svou rodinou, dám jim dárek, který je potěší a pohladí na duši, ale nechovám se, dejme tomu, šílenec. Z toho vyplývá, že dárky vymýšlím a nakupuji průběžně zhruba tak od září, pak si můžu předvánoční čas plně vychutnat a nemusím se stresovat jako ostatní. A je ještě jedna věc, co mně neskutečně vytáčí. Dobře, beru vánoční akce, slevy a podobné výhody. Ale když mi nabídka přijde během jednoho týdne popáté se slovy „objednávky přijaté do 21. prosince, obdržíte do Vánoc, neváhejte využít tuto výhodnou nabídku“, tak už fakt pěním. Stačí mi to opravdu pouze jednou, a když budu mít zájem, tak dané akce využiji. Ano, každé dva dny obdržím toto upozornění, abych náhodou „nezmeškala“ tuto výhodnou, úžasnou, bezkonkurenční akci. Ne děkuji, nemám zájem. Takže asi takhle, nestresujte a užívejte si, co se dá :-)

Čtenářka Vlahy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama