Bulvár

Pěknej prasák

Ahoj redakce, bude mi čtyřicet, takže několik šéfů jsem už zažila, zatím to byl vždycky muž. Tento můj poslední je teda pěknej prasák. Je mu 54 let a já vlastně zažívám takové to sexuální harašení na pracovišti.

Začalo to o Vánocích, kdy jsme popíjeli a ochutnávali, co všechno se nám nashromáždilo za dobré vínko. Zůstali jsme sami, nejdřív vedl takové ty řeči, jak jsem sexy, jak mi to sluší, jak mi sex kouká z očí, jak mám pěkný prsa atd., sem tam mezi řečí ruka na rameno, na stehno, ale opravdu nic víc (i když i to mně od starýho dědka připadne dost!), při loučení a přání šťastných a veselých mě vroucně a dlouze začal líbat a mumlat opilecké řečičky, jak jsem skvělá - utíkala jsem domů, jako když do mně střelí, připadlo mi to směšný a zároveň jsem se cítila trapně.

No a od té doby, jakmile jsme sami, sjíždí mě pohledem, poplácává po zadku, bere kolem ramen a vede dvojsmyslné řečičky. Naštěstí těchto chvilek moc není, jsou tu spolupracovníci a jeho žena je žárlivá stíhačka a většinou přichází do firmy s ním a je vždy někde nablízku.

Musím podotknout, že si nepřipadám jako nějaká oběť nebo v ohrožení, i když někdy ve mně zakřičí hrdost, co si to ten chlívák dovoluje, jakým právem, ale daří se mně mít pořád odstup a hlavně na ty jeho kecičky o sexu nereaguju, a to je vždycky vykulený, jak to že se nečervenám. Takže já si vlastně stěžuju na jeho ženu, která s ním nespí, a on je potom celý nadržený a v práci s ním nejde vydržet.

Tímto apeluji na všechny manželky ředitelů a šéfů, prosím Vás, milujte se s nima, ať máme my asistentky a sekretářky v práci klid! Vlastně samy riskujete, že váš mužík bude pokukovat po jiné!! Určitě mi nejedna kolegyňka dá za pravdu.

Pěkný den, Ladislava

----------------------------------

Milá Ladislavo, díky za Tvůj příspěvek. Ale nejsem si moc jistá, že Tvá závěrečná výzva bude mít nějaký účinek. Oni totiž někteří chlapi - i když mají doma sexu dost - jsou prostě prasáci od přírody. Anebo od přirození? Jednoho takového jsem taky zažila... dal pokoj, až když jsem mu hrábla mezi nohy a řekla něco hodně oplzlého :o))) Tím Ti nechci radit, vím, že se šéfem jsou tyhle věci podstatně složitější.

Hezký den všem přeje

   
03.05.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [14] catcat [*]

  Meryl: mě takhle někdo zezadu hrábnout, tak jí má tak rychle, že se i já budu divit. Tenhle hmat má zakázaný i . Jéje, doufám, že jsi mu ty koule pořádně zmáčkla!

  superkarma: 0 06.05.2005, 11:57:45
 2. avatar
  [12] femme [*]

  Meryl: mám podobnou zkušenost se svým bývalým kolegou jako ty jednou už jsem ty jeho silácké kecy nevydržela a taky jsem mu hrábla do rozkroku s tím, že na to chci hned teď vlítnout zrudnul jako rak a začal cosi blekotat chvíli pak dal pokoj, ale po čase na to zapomněl a harašil znova

  superkarma: 0 03.05.2005, 22:12:34
 3. avatar
  [11] man-mimo [*]

  Meryl: no to bylo hnusný

  superkarma: 0 03.05.2005, 18:46:28
 4. [9] Sasa [*]

  Meryl:

  superkarma: 0 03.05.2005, 15:20:56
 5. avatar
  [7] ad.astra [*]

  teda Meryl, ty jsi

  superkarma: 0 03.05.2005, 15:13:39
 6. avatar
  [4] marcellina* [*]

  sorry Ladislavo, ale fakt se musis nechavat oplacavat?

  superkarma: 0 03.05.2005, 14:43:04
 7. avatar
  [2] Ivana. [*]

  A co jsi mu to řekla Merylko? docela by mě to zajímalo.

  superkarma: 0 03.05.2005, 14:27:04
 8. avatar
  [1] Aja [*]

  Meryl, tak o tom nám napiš!

  superkarma: 0 03.05.2005, 14:26:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme