dPřejeme vám příjemné středeční ráno. My čekali mráz a zatím přišlo jaro. No dobře, dobře. V té písničce je to sice obráceně, ale takhle to víc sedí. A díky bohu za to.

Nejdřív se vynořily zprávy o tom, že listopad bude trhat rekordní teploty a v nejteplejších dnech dosáhne rtuť teploměru až ke dvacítce. Pak se zase ozvaly hlasy tvrdící, že přijde výrazné ochlazení. A tak jsme se začali připravovat na mrazy. Ty naštěstí nepřišly a dnešní počasí slibuje jasnou oblohu a teploty kolem 12°C.

Příjemný teplý podzim tedy pokračuje a já doufám, že ještě nějaký čas vydrží. I když, přiznám se, teplé ručně pletené ponožky od mam… teda od Ježíška jsem vytáhla už na konci září. Nosím je výhradně doma.

A co nosíte doma vy? Tohle je téma pro dnešní den.

Rozlišujete pracovní a domácí oblečení? Stačí vám tepláky a staré tričko, nebo si věci, které nosíte jen mezi čtyřmi stěnami, také pečlivě vybíráte? Pište svoje názory, které můžete doplnit i fotkou vašeho domácího oblečku, na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a samozřejmě také vybereme jednu z vás, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat knížku plnou kreativních nápadů na tvoření Nové vánoční nápady (Pavla Šmikmátorová, Kateřina Geislerová, Computer press 2008).

Reklama