Bulvár

Pěkné slunečné ráno!

 

Vybrala jsem dvě důležité zprávy dnešního dne:

Hladina na všech tocích klesá. Jen v Olomouci poklesla Morava od pondělka o deset centimetrů. (zdroj: idnes)

Praha - Ministr životního prostředí Libor Ambrozek zrušil po čtrnácti dnech vyhlášku, která měla zamezit dovozu nelegálního odpadu z Německa. Předpis přeřadil papír, plasty, textil nebo autovraky do kategorie odpadů, k jejichž dovozu musí dát souhlasné stanovisko ministerstvo životního prostředí. Úřad byl však poté zavalen žádostmi zpracovatelů a stovky kamionů s materiálem k recyklaci se nedostaly přes hranice. (Zdroj: Hospodářské noviny)

Tady v Praze je modrá obloha a sluníčko, které mě vytáhlo z postele už krátce po sedmé hodině. Tak jsem to vzala rovnou do redakce.

 

A o co dnes hrajeme? Napište nějaký zajímavý příspěvek a můžete vyhrát kosmetiku. A nemusí to být nutně na dnešní řemeslnické téma!

redakce@zena-in.cz

Soutěž odstartuje kolem desáté hodiny.

 
   
04.04.2006 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [8] Rikina [*]

  Mno, hladina Labe klesla, to je fakt. Z 885 na 883 cm. To jistě potěšilo všechny, co měli v obýváku metr vody, že už je jí o 2 cm méně. A obloha je šedá, studeně fouká.

  superkarma: 0 04.04.2006, 11:10:12
 2. avatar
  [6] lumpik [*]

  Bridgetj: Přímo z Bruntálu pocházel otec. Jako malá holka jsem tu trávila letní prázdniny. Každoročně jezdím k tetulce a vždy mám moc velkou radost ze setkání a strávení alespoň pár dnů v roce na místě, které mám opravdu moc ráda. Až v loňském roce se mi podařilo navštívit i zdejší zámek. Jinak místo, kde teta bydlela muselo být uvolněno (domeček je již dááávno zbourán, v blízkosti nám.Míru). Také další obce Václavov, Dolní Moravice jsou místa, které neopomenu cestou navštívit. Zvláště Dolní Moravice (na chalupě) je přímo balzám na nervy a skutečně báááječný relax.
  Jo a kdeže jsou ty Kobeřice u Brna, po D1 směr Olomouc,Hodonín, odbočka v Holubicích do Slavkova u Brna a po 9 km narazíte na tuto obec.
  Počasí sice nehlásí nijak veselé, ale i přesto určitě si to moc pěkně užijete.

  superkarma: 0 04.04.2006, 09:40:01
 3. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Praha 5-sluníčko svítí,jsou 4 st.,chladno.

  superkarma: 0 04.04.2006, 09:09:45
 4. avatar
  [3] lumpik [*]

  Bridgetj: Tak tam ten směr Bruntál moc pozdravujte rovněž od Brna (přímo Kobeřice u Brna). Mám přímo v Bruntále rodinku a už se opět těším na určitě brzké setkání. Ať se vám víkend moc vydaří a popřeji šťastnou cestu.Papá

  superkarma: 0 04.04.2006, 09:06:52
 5. avatar
  [2] Eliana [*]

  To je fajn, ze je pekne, lec chladno...

  superkarma: 0 04.04.2006, 08:58:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme