Vztahy

Pěkné pondělní ráno!

Milé, odpočaté a opálené ženy-in, moc vás zdravím! Doufám, že na mne budete dneska hodné, mé vědomí jest poněkud zakaleno nedostatkem spánku - ne že bych snad někde pařila, skutečnost je mnohem prozaičtější, pomáhala jsem svojí dceři s referátem o Pražském jaru 1968. Napůjčovala si, děvenka, spoustu literatury, ale nebyla jí k ničemu, protože skoro ničemu z přečteného nerozuměla. Když za mnou začala chodit s dotazy jako „Co je to KSSS?", pochopila jsem, že bude potřeba rozsáhlejší bratrské výpomoci a soudružské intervence z mojí strany. :-)))  A spát jsme šly ve dvě ráno.

Dnešní téma ale, jak pevně věřím, půjde samo. Nějakou tu nabídku k sňatku dostala či dostane snad každá ženská, aspoň jednou za život... a která ne, může si představovat, jakou by dostat chtěla. Těším se na vaše příspěvky, jeden z nich jako obvykle odměníme dárečkem - a protože jde dnes vlastně o chlapy, bude to tentokrát pánská kosmetika. I když, dnes už bychom mohly dostat takovou nabídku i od ženy. Lásko, necháš se se mnou zaregistrovat?" Pokud máte některá i takovou zkušenost (a dostatek odvahy), sem s ní!

 Soutěž: nápověda č.3 - Dán pije čaj.

 

   
11.06.2007 - Láska a vztahy - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. [3] gentiana [*]

  O žádání o ruku jsem už jednou psala a vyhrála jsem za to jelení lůj nebo něco takovýho:P Mám to sem fláknout ještě jednou?

  superkarma: 0 11.06.2007, 09:46:30
 2. [2] FAXÍK [*]

  krásné slunečné ráno a celičký den

  superkarma: 0 11.06.2007, 09:15:19
 3. avatar
  [1] arjev [*]

  Krásný a prosluněný den ,mějte se dobře

  superkarma: 0 11.06.2007, 09:01:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme