Domácnost

Pěkně od podlahy aneb Jak správně vytírat

Domov jako ze škatulky je naší vizitkou. Alespoň jednou týdně je potřeba setřít prach a vytřít podlahu. To samozřejmě není žádná věda, ale natáhnout gumové rukavice a strávit v pokleku s hadrem v ruce následující půl hodinu není zrovna lákavá představa. Ideálním pomocníkem vám bude rotační mop, díky kterému nebudete muset udělat ani jeden pohyb navíc.

Easy Wring and CleanJednou z častých chyb při vytírání může být například používání příliš mokrého mopu – jezírko v pokoji špínu neodstraní a není dobré pro vaši podlahu. Raději mop ještě jednou vyždímejte a nepoužívejte příliš mycího prostředku.

Novinka značky Vileda  Easy Wring and Clean, splňuje všechny požadavky i pro ty nejnáročnější z vás. Díky ultra praktickému pedálu, který je navíc vyroben z recyklovaného plastu, nebudete muset svůj hřbet už nikdy při vytírání ohýbat! Rovněž je ideálním pomocníkem také pro seniory, kterým pohyb již přece jen dělá problémy.

Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat jezírka okolo.

Třásňový mop Easy Wring and Clean je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 849 Kč.

A jak správně podlahu vytírat?

 • Dřevo – olejované dřevěné podlahy mohou být citlivé na působení vody a mycích prostředků. Mop vždy dobře vyždímejte a používejte střídmé množství jemného mýdla, přibližně jeden uzávěr (10ml) na litr vody. Parkety a lakované dřevěné podlahy také vždy umývejte dobře vyždímaným mopem se střídmým množstvím jemného mýdla, tj. přibližně půl uzávěru (5ml) na litr vody.
 • Dlažba – nepoužívejte silné čisticí prostředky, které by mohly rozpustit výplň spár a zničit podlahu. Používejte dobře vyždímaný mop s jemným mýdlem, přibližně jeden uzávěr (10ml) na litr vody.
 • Vinyl, laminát a linoleum – voda nesmí být příliš horká. Používejte dobře vyždímaný mop s jemným mýdlem, přibližně půl uzávěru (5ml) na litr vody.

Více informací najdete na www.vileda.cz

 Easy Wring and Clean

 

   
27.03.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] KamcaPol [*]

  Lehce udržovatelné jsou vinylové podlahy Praha. Já jsem si je vybrala právě tam, protože jsem měla dobré reference od kamarádky.

  superkarma: 0 07.09.2016, 11:01:42
 2. [1] Lenda26 [*]

  Klasika mop je nejlepší že bych lezla s hadrem po 4 už je pro mě nepředstavitelný Sml30

  superkarma: 0 31.03.2015, 10:32:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme