Mimo téma zaslala čtenářka Jindřiška8 do redakce několik pěkných fotek přírody. Prohlédněte si je... zvláště ta kachňátka jsou sladká!

Následující příspěvek nemohu odměnit dárkem, protože není příliš k tématu, které dnes vládne našemu magazínu. Přesto jsem se rozhodl, uveřejnit ho. Fotky jsou to skutečně pěkné...


Přeji pěkný, ale deštivý den,

posílám taky několik fotek, sice to není nic tajemného, ale s přírodou to něco společného má. Moc krásné fotky mně posílá moje neteř, která bydlí na kraji vesnice a tak do přírody nemá daleko. Ještě jsem k tomu přidala želvičky, o které pečuje s velkou láskou.

zelvy

ptaci

zelvy

kacenky

kolouch

Zdraví,
Jindriska8

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama