Podle mnohých je to hit letošních Vánoc. Domácí automatické pekárny chleba, kam se vloží jen suroviny a nastaví se správný program. O vše ostatní se již tato zařízení postarají sama.

Tyto pekárny jsou přitom poměrně jednoduchá zařízení. Všechny jsou vybaveny nádobou s nepřilnavým povrchem, jedním nebo dvěma hnětacími hádky a topnou spirálou. Největší rozdíly lze tak objevit především v softwarovém vybavení.

duplica vitalZařízení na domácí pečení chleba zvládne obsluhovat i naprostý laik, a navíc se nemusí příliš starat ani o výběr materiálu na pečení. Nemusíte špinit žádné nádobí, hrnce, vály nebo mísy. Stačí zajít do obchodu a v oddělení s moukou zakoupit směs na pečení chleba, kterou do pekárny jenom nasypete. Ona si už poradí sama. Suroviny nejprve promíchá, uhněte těsto a nechá ho vykynout.

Pekárna je výhodná pro celiaky, kteří nemusí shánět drahý bezlepkový chléb nebo se složitě dělat s přípravou těsta do elektrické trouby.

Duplica Vital je unikátní pekárna s novými a unikátními programy Vital a Kvašení, se kterými se u žádné jiné pekárny na trhu nesetkáte. Váš domov zavoní chlebem.

ETA vyvinula pekárnu Duplica Vital jsme vyvinuli ve spolupráci s českými odborníky na zdravou výživu. Duplica Vital má dva programy, které žádná jiná pekárna nemá: Kvašení s Vital. S nimi můžete péct chleba z přírodního kvásku bez jakýchkoliv Éček. Zvládne i přírodní sýry, jogurty, kvásky. Všechno, co vyžaduje přesnou teplotu. Díky programu Vital si můžete připravit chléb podle vlastních potřeb, třeba podle své diety.

Příkon: 815 W
HÁKY: 3 velikosti hnětacích háků  (6 ks)
NÁDOBY: 2 nádoby s nepřilnavým povrchem (velká a dvoukomorová)
Maximální hmotnost: 1,6 kg
PROGRAMY: 13 předvolených programů
NOVINKA: program Vital a program Kvašení
Možnost přípravy bezlepkového chleba, kvásku, různých druhů sladů, jogurtů, sojových sýrů apod.

Cena pekárny Duplica Vital je 3.999 Kč.

Reklama