Bulvár

Pejsek .........

Když jsem si šla pro svého nového pejska, netušila jsem, co milého mě hned ze začátku potká. Poprosila jsem svého kamaráda, se kterým jsem začala trávit v poslední době nějak více času,jestli by mě pro štěnátko nedovezl autem.

Rád souhlasil. Štěnátko jsme převzali od chovatelů a psí maminky, zrovinka bylo po žrádle. Pyšně jsem si ho vezla na klíně, když tu začalo nějak kňourat a vzápětí ohodilo mě a hlavně přítele svým obědem...Nu což, s omluvou jsem začala pucovat auto a sebe, zastavili jsme a příteli jsem strčila štěně do klína,abych mohla nějak uklidit ten svinčík.

Bylo mi docela blbě od žaludku,ale zvládla jsem to. Vždyť je to jen malintej píseček, v životě autem nejel, chudinka..! Jen jsem to dořekla, kamarád odložil štěně s tím, že už toho má dost a ukázal mi obrovskej mokrej flek na rozkroku.

Rudá až za ušima jsem štěně převzala zpět a zavelela k rychlému odjezdu k němu domů a slíbila okamžitou nápravu, rozhodnutá mu to vše vlastnoručně vyprat. Na trávníčku před domem jsme štěně nechali batolit a já se snažila dočistit auto. Pak jsme šli dovnitř.Oblečení jsem namočila do vany,jelikož dotyčný dosud nevlastní pračku,a šla udělat kafe. Tuse ozval řev z obýváku, kde jsem nechala "malého průseráře" spinkat v bedýnce.

Kamarád nic netušící sledoval TV a než stihl něčemu zabránit, pejsáček mu udělal na zánovním koberci pěkných pár bobků. To už bylo moc, poděkovala jsem za kávu a klidila jsem se.... Prohlásil, já a pes do domu, hůl do ruky....

   
13.02.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [3] jiraka [*]

  Štěně je štěně, to jeden musí počítat se vším. Třeba Tě ale zachránilo před horšémi věcmi.

  superkarma: 0 13.02.2005, 23:17:51
 2. avatar
  [1] sara.l [*]

  nebyl to náhodou králík,doma mi jeden běhá a nějaký bobek by se taky našel

  superkarma: 0 13.02.2005, 09:52:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme