Podobný příběh tomu předchozímu posílá také čtenářka s nickem Peggy89. Tentokrát se však nejedná o sestru pisatelky, nýbrž o jejího přítele a také ji samotnou.

Úplněk jako takový se mnou nic neudělá ale o náměsíčnosti bych něco napsat mohla. Začnu u mého přítele, ten se jednou za čas sebere a odejde spát do vedlejšího pokoje a ráno netuší jak se tam dostal.
Naposledy to bylo asi takhle: někdy po druhé hodině ráno se probudil a šel na záchod, vrátil se a normálně si lehnul do postele. Chvíli ležel a najednou si šel sednout na kraj postele, tam chvilku seděl a pak vstanul a odešel. Říkala jsem si že se šel asi napít nebo něco, ale pořád se nevracel a já usnula. Ráno jsem se probudila a on si klidně spal ve vedlejším pokoji měl vytáhnutý náhradní polštář i peřinu a když se ráno probudil tak se ptal co tam dělá.

Já jsem byla náměsíčná jako dítě. Pamatuji si jen jednu zajímavou věc která se mi stala. Jako dítě jsem usnula normálně ve svém pokoji. Ráno když se probudila máma tak našla zhozenou dracenu i s květináčem. Všude po zemi byla hlína a květináč rozbitý. Nejdřív ji napadlo že se k nám někdo vloupal, potom mě ale našla místo v mé posteli jak si vklidu spím na záchodě. Normálně jsem seděla na záchodě opřená o stěnu a spala. V noci jsem asi šla na záchod zhodila přitom dracenu (což se divím že se nikdo nevzbudil jelikož byla docela velká) a potom jsem na tom záchodě zřejmě znova usnula.

Peggy89

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Věřím, věřím, naprosto věřím a vůbec se nedivím. A také je docela pravděpodobné, že u toho všeho na vás svítil velký, krásný, kulatý měsíc :)
Děkuji, že jste napsala a pozdravujte přítele.
Saša

Téma dnešního dne: Úplněk

Ve vzpomínkách na předchozí a než přijde další, napište něco k tématu úplněk.

  • Působí na vás úplněk?
  • Jste v tu dobu více vášnivá / romantická?
  • Jste náměsíčná?
  • Znáte někoho náměsíčného ve vašem okolí?
  • Působí úplněk na někoho blízkého na vašem okolí?
  • Můžete při úplňku spát?
  • Umíte se jen tak zastavit a pozorovat měsíc?
  • Vidíte v něm rysy obličeje?
  • Umíte snít?

Umíte ale určitě psát...
Tak pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměníme pěkným dárkem: knihou z nakladatelství Universum s příznačným názvem: Co vidíme na obloze?

kniha

Reklama