Rodina

Pedofil Petr: Zamiloval jsem se až po uši. Bylo jí deset...

V rozhovoru Pedofilii chápu jako dar jsme čtenářkám Ženy-in slíbili příběh první pedofilní lásky učitele Petra Kasze. Slib plníme a jeho vyprávěné přetiskujeme bez zásahů. Petrovi tehdy bylo dvacet let, Klárce o deset méně.

Samotná podstata vztahu se může zdát někomu zhýrala, nechutná, či odporná, rozhovor s Petrem, ale ani následující story nemá být obhajobou pedofilie, ale další krokem k lepším pochopení problematiky bez hysterie, bez předsudků, vyslechnutí těch, kteří pedofilií „trpí", ale dokážou ji ovládnout tak, aby neublížili...

Pedofil Petr vypráví o první láce

Poprvé jsem Klárku zahlédl v kostele. Já tam byl nový, zatímco její rodina tam chodila už dlouho. Tehdy jsem ji vnímal jako běžnou desetiletou dívku, kterých po ulicích chodí plno. Jenže postupem času jsem se seznamoval s lidmi a jako student pedagogiky jsem se záhy poprvé přišel podívat na pravidelný každotýdenní program pro děti, který organizovala parta dalších studentů.

Zpívali jsme písničky, hráli různé hry, občas jezdili na výlety. Ještě v době, kdy jsem byl poměrně nový a nikoho jsem tam vlastně neznal, byly Vánoce. To jsem jel domů k rodičům a po Vánocích jsem opět přišel do kostela, když v tom Klárka, jakmile mne uviděla, se mě zeptala, proč jsem přes Vánoce nechodil, kde jsem byl. Vysvětloval jsem jí, že jsem byl doma u rodičů, zároveň mě vnitřně velmi potěšilo, že jsem v novém prostředí, kde jsem ještě nenavázal téměř žádné vztahy, někomu chyběl.

Jednoho dne jsme po kostele šli do cukrárny (skupinka lidí) a po ní jsme se měli rozejít domů. Kostel je v centru obce, takže téměř každý jde na jinou stranu - chvíli jsme šli s jedním taťkou a jeho dcerou, kamarádkou Klárky, přitom Klárka se celou cestu bavila se mnou a v průběhu se zeptala, jestli ji doprovodím domů. A v tom jsem se zamiloval... až po uši, jak se říká.

Muž s holčičkouKlárka jednou po mši pak poprosila mamku, jestli můžu jít k nim domů. Nevím proč, prostě si mě asi nějak oblíbila, že jsem si s ní občas povídal nebo půjčoval mobil na hraní her. Mamka svolila, a tak jsem byl u Klárky poprvé doma. Ona rozbalila úkoly (ač byl pátek) a prosila mě, jestli bych jí s nimi nepomohl. Pochopil jsem, že asi doma od rodičů moc pozornosti v tomto směru nemá. Když jsem měl odejít, už byl večer, tak Klárka naléhala, ať ještě nechodím, a když už jsem opravdu musel odejít, protože jel poslední autobus, ptala se, kdy zase přijdu.

Společných zájmů jsme měli několik - jednak školu. Klárka často a ráda se mnou dělal úkoly do školy. Pak všeobecně asi kamarádění - hráli jsme různé hry, povídali si, sledovali dětské filmy na počítači, atd. Trochu mi vadilo, že Klárka inklinovala k pasivní zábavě, zatímco já bych raději třeba jel ven na kolo nebo někam na výlet - byl velký problém ji někam vytáhnout. No ale každý člověk má nějaké svoje klady a zápory, že.

Po čase se mě zeptala, jestli by mohla přijet na prázdniny k nám domů - tedy do mého rodiště k rodičům. Protože tehdy moje maminka nebyla příliš smířená s tím, že má pedofilního syna, vznikla paradoxní situace - 10letá Klárka měla prázdninový pobyt doma u mých rodičů povolen, zatímco já, 20letý muž, jsem povolení od své mamky nezískal. „Uvědom si, že to je ještě dítě! A prázdniny jsou daleko," řekla mi tehdy moje maminka, aniž by mi odpověděla na mou otázku, zda může Klárka k nám domů přijet. Možná si myslela, že mě Klárka do té doby omrzí... byl únor. Jenže Klárka mě neomrzela.

Musel jsem se tedy zeptat znovu ještě těsně před prázdninami. Její odpověď byla už trochu jiná: „Pokud se o ni postaráš, tak ano..." Jak pak bych se o ni nepostaral, že? Zajásal jsem a Klárka pak přijela v srpnu na celých 10 dní. V červenci byla na táboře, to jsme si psali dopisy. Ne nějaké zamilované, prostě kamarádské - já psal, co dělám, a ptal se, jak se má ona. Ona psala, kde byli, že svítí slunko nebo prší apod.

Mimo kostel jsme se scházeli buď u nich doma, nebo u mě. V době, kdy jsem bydlel ještě na koleji, chodila Klárka za mnou asi 4x týdně. Návštěvy musely být hlášeny na vrátnici, což nebyl nikdy problém, recepční pak už automaticky, když nás viděla, psala do knihy návštěv zápis. Co si myslel spolubydlící na pokoji, to nevím, a další kolegové o mně věděli, takže s těmi problém nebyl. Většinou jsme dělali úkoly do školy a pak hráli nějaké hry. Časem jsem si našel samostatný podnájem, takže jsme nebyli ostatním tolik na očích, i když Klárka v té době už pomalu vypadala jako mladá slečna, a ne malá holka.

Občas jsme také zašli do kina nebo do divadla, naposledy jsme byli v Praze na muzikálu Kleopatra, přespávali jsme u jednoho známého. To bylo Klárce 14,5 roku a tehdy, po 4 letech mého zamilování a přátelství s ní, jsem večer ve chvílích, kdy šlo zavést hlubší hovor, nakousl, že bych jí chtěl něco říct. Tehdy jsem jí asi po půlhodině přemáhání vyznal lásku „na plnou hubu", jak se říká.

Říkala, že jí projel mráz po celém těle... a posléze jsem se jí svěřil i se svou orientací, abych vysvětlil, proč jsem se do ní zamiloval, když jí bylo ještě 10 roků. Její reakce nebyla v podstatě žádná - bavila se se mnou normálně dál, ani v běžných dotecích neměla problém.

Časem jsem zjistil, že ten, kdo se víc poté změnil, jsem byl já sám. Možná jsem očekával, že se z její strany něco změní, a ono nic. Pak postupně další rok vzájemná potřeba být spolu opadala - oboustranně, jak z mé, tak z její strany. Najednou u mě po Velikonocích nebyla celých 6 týdnů. Jela na poslední tábor, vyměnili jsme si pár posledních dopisů, po prázdninách mi volala, že si chce nabarvit vlasy. To jsem celkem probrečel, protože mi to bylo líto. Byla se svými tmavými delšími vlasy nádherná a líbila se mi, i když měla už dávno pohlavní znaky ve vývinu...

Dneska si vlasy stále barví a maluje se úplně příšerně. Nicméně, jak už jsem říkal v předchozím rozhovoru, kamarádi jsme pořád. Pomáhal jsem jí vybírat střední školu, posléze i vysokou. Občas, když něco potřebuje, se na mě obrátí, když se dostanu k nim domů, popovídáme si, i když už ne tak jako kdysi, když jsme byli jeden pro druhého opravdu asi nejlepší kamarádi.

Já se mezitím zamiloval do Alžběty, se kterou jsme zase víc chodili blbnout ven, a později ještě do Markétky, se kterou mě zase pojí hudba a její nesčetné možnosti produkce při kytarových písničkách. Mamce Markétky jsem se minulý rok v sobotu 1. listopadu svěřil se svou orientací, a čeho si nejvíc cením, vůbec nic se z její strany nezměnilo. Předtím jsem klidně mohl za Markétkou přijít a být s ní u nich doma sám, stejně tak je tomu i dnes.

Samozřejmě si nedovedu představit, že bych Markétce jakkoliv ublížil, zhroutil by se mi svět. Miluju ji a chtěl bych s ní prožít zbytek života. (Bohužel sice je pravděpodobnost malá, ale myslím, že to cítím tak, jako ostatní běžní lidé, kteří jsou do někoho zamilovaní...) Její mamka o tom musí být přesvědčená, jinak by mě s ní o samotě nenechala. Když pedofil cítí, že mu druzí lidé věří i přesto, že o jeho orientaci ví, je to velmi povzbuzující a pomůže to získat na pedofilii pozitivní egosyntonní náhled, a to je i důvod, proč doposud pedofilii chápu jako dar.

Jak na vás zapůsobila otevřená zpověď pedofila?

   
29.04.2009 - Děti - autor: Jan Exner

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [167] saruz [*]

  pozitivní náhled na pedofilii? to teda NIKDY!!! Sml80 Sml68

  superkarma: 0 29.12.2012, 03:46:20
 2. [166] Rain [*]

  lehce jsem pročetl příspěvky, názory mne nijak nepřekvapily. O vztahu pana Petra s malou Klárkou jsem již v minulosti četl, trochu mne mrzí, jak to dopadlo... Popravdě bych čekal, že Váš vztah s Klárou přetrvá až do její dospělosti... ale pokud jste nadále přátelé, je to moc dobré. Sml16 Petře, píšete o Markétce.. předpokládám, že je to opět nějaká malá dívenka nebo ne? Víte, problém vidím v tom, že vy tu dívku v momentě kdy dospěje vlastně opouštíte a vyhledáte jiný objekt vaší deviantní preference... přitom se Vám nabízí jedinečná možnost rozvíjet s touto osobou zcela legální erotický i sexuální kontakt v její dospělosti. Myslím, že kdybyste to udělal, mohl byste najít skvělou partnerku pro život, neboť by Váš vztah měl hluboké kořeny už od dětství Vaší partnerky. Neuvažujete tímto směrem?

  Přečetl jsem, že se snad věnujete pedagogické práci s dětmi, držím Vám palce abyste byl dobrý učitel!Sml16 Škoda že jsem nikde nezahlédnul, že se někde intenzivně léčíte... Docházíte na psychoterapii? jste pod dohledem sexuologa? užíváte androgeny či jiný typ chemické kastrace?

  Všem co si tady hrají na soudce bych rád zdůraznil, že nejlepší zkouška tolerance je, pokud by pedofilem byl právě Váš syn... Sexuolog MUDr. Uzel v jednom rozhovoru uvedl : --Samozřejmě že by mne mrzelo, kdyby pedofil zneužil moje dítě, ještě víc bych byl ale neštatný, kdyby můj syn jako pedofil zneužil jiné dítě... --

  superkarma: 1 18.06.2009, 15:06:45
 3. avatar
  [165] átéčko [*]

  lubos2 — #164 Máš stoprocentní pravdu

  superkarma: 0 18.05.2009, 13:42:32
 4. [164] lubos2 [*]

  Asi se shodneme, že podobné výpočty k ničemu nevedou. Analogicky by se dalo vyvodit, že procento nepedofilů, kteří nezneužijí dítě je cca 99,994. Každopádně většinu zneužívání dětí mají na svědomí nepedofilové, to je fakt. Často to bývají alkoholici, nižší stupeň inteligence i nižší společenská úroveň. Pokud mluvíme o sex.motivované vraždě dítěte, pak je mají na svědomí výhradně pedofilové (výjimky jsou velmi zřídkavé).To je také fakt. Nepedofil dítě sice může dítě zneužít, ale nemá důvod jej vraždit. Oproti tomu sadističtí pedofilové vraždí ze sex.pohnůtky, aby ukojili pud anebo (jako Novák - vražda 9 letého Jakuba ) ze strachu z prozrazení. Takovému činu ovšem zpravidla předchází akty méně závažné - obnažování se, doteky, osahávání, první pokusy o tělesný kontakt. S jídlem roste chuť. U těchto případů jsem pro dohled , protože dotyčný již překročil hranici, přestal se ovládat a je tedy nasnadě, že bude pokračovat. Opět, kdo nic nespáchal nemůže být trestán. Musí být těžké žít ve společnosti s tak odlišnou sex.orientací jako je podofiliie. Je logické, že se člověk snaží hledat chybu i v objektech svého zájmu nebo jim dokonce přikládat podíl viny. Obhajoby stylu-pro děti to byla jen hra, byl jsem na ně milí, nic je nebolelo, vlastně je to bavilo, osahávání jim neškodí a dětem to nikterak neubližuje jsou liché a nepravdivé.

  1. na komentář reaguje átéčko — #165
  superkarma: 1 18.05.2009, 13:39:48
 5. avatar
  [163] átéčko [*]

  Petr Kasz — #162 Vy jste opravdu blázen. Myslím, že byste měl opravdu vyhledat odbornou pomoc, ne si jen o tom číst a hledat ve statistikách.

  Koukal mi přes rameno syn a ptal se, co to čtu. Dala jsem mu to přečíst a on se ptal, "a co na to její rodiče?"

  tak jsem mu řekla, žes napsal, že s tebou byla tamaličká na dovolené a chodil jsi k nim domů.

  Syn na to řekl: ůtak to by měli zavřít i je!"

  Nezná ty holčičky  a přesto mu jejich osud není lhostejný.

  Mě není osud těch zemřelých na silnicích lhostejný! Je mi moc líto jejich rodin a snažím se pro to dělat všechno, abych já a mí blízcí byli na silnicích co nejvíc opatrní. Bezpečně přecházeli a to jen tam, kde se to smí.

  Abychom jezdili opatrně jako řidiči a nedělali přestupky.

  Když syn chtěl řidičák, upozornila jsem jej na to že za volantem může být starý člověk, který už nemá rychlé reakc, že může řídit někdo, komu se chvíli předtím, než sedl za volant něco stalo a je jervózní a nebude dávat100% pozor, řidič může být nemocný, nebo pod vlivem alkoholu, či drogy. Nebo blázen bez řidičáku. Také člověk, kterému nezáleží na sobě, ani na ostatních. Lupič na útěku....

  Taktéž jsem jej jako dítě upozornila na to, že na každý člověk, který se usmívá, je hodný člověk.

  Bylo to poté, co jsem přes výlohu ochodu zevnitř viděla, jak jej odvádí pryč cizí žena.

  (pak jsem se dověděla,že paní byla nemocná. Ukazovala dětem jen obrázkzové knížky a byla vlastně nešťastná)

  Myslel si do té doby, můj malý, že kdo se usmívá a má v ruce bonbóny, je hodný člověk.

  A je mi líto všech na světě a snažím se vždy pomáhat, tolik, kolik je v mých silách.

  Mylím, že bys neměl říkat, nebo psát pitomosti typu, že Paroubek, nebo Topolánek neovlivní váš život.

  Oni ovlivní život nás všech, v naší republice. I když tě to, pravda, příliš nezajímá. Radějí hledáš omluvu pro své budoucí skutky.

  superkarma: 0 18.05.2009, 10:50:22
 6. [162] Petr Kasz

  lubos2 — #160 Nevím, jak jste počítal, ale vyšlo mi v případě 5%, že riziko u pedofilů je o asi 520% vyšší, než u normální populace. Ale to je jedno, zde je samozřejmě relevantní uvést absolutní hodnotu tohoto "rizika", ne jeho relativní poměr k dospělé populaci. To je jako když píšou, že se počet nakažených nějakou nemocí zvýšil o 350%, přitom ale absolutní hodnota toho počtu je v poměru k populaci zanedbatelná. A i kdyby to riziko bylo od pedofilů ještě o řád vyšší, než jsem vypočítal předtím, tak pořád bychom měli 99,6% pedofilů, kteří dítě nezneužijí. To je pořád ohromně velké číslo. Těch pár desítek, co to nezvládnou, nic nevypovídá o těch ostatních, kteří to celý život zvládají. Každý člověk je jedinečný originál, i co se osobnostních kvalit týká, proto tady jakékoliv generalizace nemají místo.

  K papeži - i on tehdy použil pojmu "pedofil" nekorektně. Z neznalosti ztotožnil pojem pedofil se sexuálním zneužíváním dětí. Jinými slovy řekl z významového hlediska a korektního užívání pojmů pěknou blbost, ale měl na mysli lidi, kteří zneužívají děti. A to je trochu jiný pojem, od pedofilie odlišný, což jsme si zde již několikrát dokázali.

  .Lenka. — #161 6 miliard lidí žije na planetě Zemi. Nevím jak Vy, ale já se ponejvíce zajímám o osudy lidí, kteří jsou mi nějakým způsobem blízcí. Nemůžu vyléčit hlad v Africe, nemůžu jaderným velmocem odebrat jejich jaderné zbraně, ani zvýšit nebo snížit hladinu světových oceánů (a popravdě, opravdu mě zrovna tyto problémy příliš nezajímají, protože lidé v mém okolí mají také dost problémů, které ale v některých případech jsem schopný pomoci řešit). Zcela lhostejné mi osudy lidí, které neznám, nejsou, ale pokud támhle někde v Jižní Americe spadne letadlo, opravdu kvůli tomu týden netruchlím. Za tento víkend zemřelo na českých silnicích 12 lidí. Sice mi to vadí, ale nemůžu to přímo nijak ovlivnit, takže ano, v tomto smyslu jsou mi osudy těch konkrétních lidí, kteří dnes na silnicích (ale i jinde v ČR) zemřeli, lhostejné, protože je zkrátka neznám a navíc nemám možnost jim jakkoliv v jejich problému pomoci. Zatímco kdyby zemřela moje maminka nebo Markétka, budu z toho mít třeba půlroční smutek, tak to zase bude v podstatě lhostejné Vám, jelikož mně, ani moji maminku, ani Markétku neznáte. Stejně tak, když tady vyjadřuji, že přeji Markétce štěstí v životě, nevyjadřuji to samé panu Václavu Klausovi nebo Jiřímu Paroubkovi, neb mi tito dva pánové pro můj život nijak příliš zásadně významní nepřipadají.

  Zneužívání dětí je problém, který mi není lhostejný a za svou praxi jsem již minimálně jedno dítě před zneužíváním "zachránil", snad. Kolikrát přemýšlím, když jdu večer domů, kolik dětí třeba v ČR zrovna teď někde trpí... a není mi do zpěvu. Ale zároveň vím, že specificky (tj. bezplatně z volně dostupného zdroje na internetu, kde ani nejsou žádné reklamy, atd.) stažená dětská pornografie ani její přechovávání v PC na HDD nemůže za to, že teď někde v ČR někdo zneužívá dítě.

  1. na komentář reaguje átéčko — #163
  superkarma: -2 17.05.2009, 23:23:38
 7. [161] .Lenka. [*]

  Petr Kasz 155: Také Markétce přeji, aby byla šťastná (ačkoli ji osobně neznám). Mám prostě ráda děti a přeji si, aby každé z nich prožilo šťastné dětství...bez násilí a zneužívání...

  Vy jste mě v této diskusi přesvědčil o tom, že osudy dětí, které osobně neznáte, jsou vám zcela lhostejné... A vůbec, nemá smysl dál diskutovat s někým, kdo káže vodu, ale pije víno...

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #5
  2. na komentář reaguje Petr Kasz — #162
  superkarma: 0 17.05.2009, 22:27:07
 8. [160] lubos2 [*]

  Vycházel jsem z vašich čísel, tomu odpovídal i výsledek. Nyní vidím nové, přesnější statistiky...Pokud tedy využijeme o5 jednoduchou matematiku a o5 vaše čísla, kdy 1% populace = 100 tis.lidí, pak zbývajících cca 3-5% zneužití pedofily činí 18-30 případů z uváděných 600. Čili riziko u pedofilů je asi o 333-1000% vyšší než u běžné populace. To je opravdu závratné číslo.

  A když už tak pěkně slovíčkaříme, o  doživotní izolaci hovoříte vy, já mám svůj monitoring, evidenci a strach o děti.

  15.05.09 psali LN o tom, jak se současný vůdce katolické církce Benedikt XVI. nechal slyšet k případům z Bostonu:"Zcela vyloučíme pedofily z duchovních úřadů". Jako ateista jsem zvědav na počty vyloučených obdarovaných. Ale ono se to zase nějak ututlá nebo vysvětlí.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #5
  2. na komentář reaguje Petr Kasz — #162
  superkarma: 0 17.05.2009, 22:07:08
 9. [159] Petr Kasz

  átéčko — #158 No jo, už je to tak, a do konce mého života se to nezmění. :-)

  superkarma: -1 17.05.2009, 20:54:33
 10. avatar
  [158] átéčko [*]

  Petr Kasz — #157 Marné, jsi fakt úchyl. A pořádně ujetý!

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #159
  superkarma: 0 17.05.2009, 20:49:56
 11. [157] Petr Kasz

  lubos2 — #156 90% je odhad, policejní vyšetřovatelka Kolářová uvedla 95-97%... přesně to asi nikdo neví. Jinak minulý rok bylo asi 600 případů zneužití dětí, které vyčetřovala PČR. 10% odpovídá 60 případům, pedofilů máme dle odhadů 1-2% populace, tedy dejme tomu 150 tisíc v ČR. Jednoduchá matematika pak vyčíslí 60/150 000 = 0,0004, tedy to vaše zvýšené riziko znamená 0,04 %. To je opravdu závratně velké číslo. Kvůli tomu si ostatních 99,96% pedofilů zaslouží "preventivní" doživotní izolaci v detenčním ústavu, že?

  1. na komentář reaguje átéčko — #158
  superkarma: -2 17.05.2009, 20:40:51
 12. [156] lubos2 [*]

  Omlouvám se, že mi připadá divné, zvrhlé a zlé, když někdo sleduje znásilnění třeba "jen"  ze záznamu pro své potěšení a uspokojení. Pokud za to, že se podíváte zaplatíte, podporujete další natáčení. Pokud je to na jakýchkoliv internetových stránkách s reklamou  je to to samé. Sledujete-li záznam např. vraždy a třeba zdarma a uspokojuje vás to je to vyjádření radosti nebo přinejmenším lhostejnosti k cizímu utrpení(obecně, ne třeba zrovna vy). Vnitřně takový člověk podobné jednání schvaluje, jinak by ho nemohlo vzrušit.

  Jelikož je čeština bohatý jazyk, určitá slova mají různé významy. Snad nemusím vysvětlovat jaký význam má v použité větě slovo podpora. Rozdílnost mezi líbít se a vzrušit si také matně vybavuji.

  Jestliže 90% zneužití dětí páchají nepedofilové, 10% případů je stále dost. Je-li počet zneužití např. 1000 dětí za rok, připadá 10% na 100 pedofilů. Každý stý či dvoustý v populaci je pravděpodobně pedofil. Riziko v této skupině je 10x či 20 x vyšší než u zbytku populace.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #157
  superkarma: 0 17.05.2009, 20:27:20
 13. [155] Petr Kasz

  Začínáme se tady bavit o velmi úzkých, navíc teoretických a někdy i spekulativních záležitostech. Naštěstí ale o nich život není. Za dobu od vyjití článku se stalo mnoho věcí, s Markétkou jsem strávil mnoho pěkných chvil, pomohl jí s učením a popovídal si s ní o tom, co bych měl ještě zlepšit, abych byl dobrý učitel. Stejně dobře jsem si popovídal i s jejími sourozenci a mamkou a taťkou. Denně na ni myslím a přeju jí, aby byla šťastná nejen dnes, ale i v budoucnu, aby našla někoho, kdo ji bude mít rád. Dneska jí to v kostele obvzláště slušelo, budu jí to muset říct, zřejmě ve středu, kdy se s ní zase uvidím u nich doma. A o tom je život. Ne o dětské pornografii a názorech na ni, ale o skutečných vztazích se skutečnými lidmi, které máme rádi, kterým věnujeme čas a oni věnují svůj čas zase nám

  superkarma: -2 17.05.2009, 16:54:00
 14. [154] Petr Kasz

  .Lenka. — #152 I pokud je na snímku datum 12.5.1997? Zřejmě by se pak takové oznámení policii minulo účinkem. Navíc snímek by byl přístupný z volně dostupného zdroje, ke kterému má tedy přístup i policie.

  lubos2 — #153 Je úchyl, ale nijak tím té ženě neublížil.

  "Už nemůže pomoci a proto není nic divného na tom, že se u toho bude uspokojovat?"

  Přesně tak.

  "Taková osoba podporuje takové jednání."

  Napište konkrétně, jak nebo čím někdo podporuje takové jednání. Tím, že se podívám na záznam něčeho, co se stalo, podporuji to, co se stalo? To asi těžko.

  "Sexuální zneužívání s pedofilií souvisí, protože se jedná o sexuální úchylku, kdy se pedofil orientuje na děti."

  Nesouvisí. 90% případů zneužití dětí páchají nepedofilové.

  "Když se mi něco nelíbí a nejsem masochista, nebudu se na to dívat."

  Zkuste napříště rozlišit mezi "líbí" a "vzruší".

  superkarma: -2 17.05.2009, 15:41:00
 15. [153] lubos2 [*]

  Pokud se někdo cíleně dívá na záznam znásilňované ženy, je úchyl bez pardonu. Už nemůže pomoci a proto není nic divného na tom, že se u toho bude uspokojovat? Cože ?! To už je jen krůček k tomu nechat někoho za peníze znásilnit nebo zabít. Možná má takový člověk zbytek zábran, které ho zatím drží, aby něco podobného neudělal. Taková osoba podporuje takové jednání. Pokud dětské porno přechováte pro vlastní potřebu, stále máte u sebe materiál, který musel někdo natočit. Je jedno jestli se to točí pro 1 nebo 100 lidí.  Povídačky o kresleném pornu jsou dosti naivní a vidím v tom neupřímnost a kličkování. Už vidím jak si někdo maluje dětské porno, pak se tedy uspokojí a všechno spálí, vyhodí, umyje si ruce a třikrát se pomodlí otčenáš. Sexuální zneužívání s pedofilií souvisí, protože se jedná o sexuální úchylku, kdy se pedofil orientuje na děti. Nepedofil by se na dětské porno nedívá. Normální porno sledují lidé, kteří těžko cítí odpor k jeho natáčení. Když se mi něco nelíbí a nejsem masochista, nebudu se na to dívat.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #154
  superkarma: 1 17.05.2009, 10:08:04
 16. [152] .Lenka. [*]

  Petr Kasz 151: Ten, kdo je svědkem něčího zneužití (ať už na videu nebo na ulici), by měl především uvědomit policii. Nemyslíte?

  Ale to lze těžko očekávat od lidí, kteří tyhle věci vyhledávají, že ano...

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #154
  superkarma: 2 17.05.2009, 07:42:59
 17. [151] Petr Kasz

  .Lenka. — #150 Pomoc na ulici právě znásilňované ženě by měla jistě kýžený efekt, zatímco pokud by se dotyčný již díval pouze na záznam tohoto znásilnění, nemohl by mu již nijak zabránit a ženě pomoci, a tedy by u tohoto záznamu mohl onanovat bez podílu na újmě té ženě.

  Pokud bude někdo v tíživé finanční situaci, dobrovolnost jeho rozhodování může být v případě zmíněné nabídky hodně podkopaná...

  superkarma: -2 17.05.2009, 00:52:02

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [150] .Lenka. [*]

  Petr Kasz 144: "Kdo se na něco jenom dívá, neznamená, že souhlasí s tím, co vidí (ale může si při tom sexuálně ulevit...)" Pokud někdo skutečně nesouhlasí s tím, co vidí, pak u toho těžko bude onanovat... To je jako kdyby šel nějaký muž po ulici a byl svědkem znásilňování nějaké ženy. Místo toho, aby jí pomohl, tak by rozepl poklopec a začal se ukájet. Což může udělat jenom někdo naprosto zvrhlý...

  "a pokud za dívání nezaplatí, pak nic nepodporuje." Takže co na tom, že je zneužívané nějaké dítě. Hlavně, když se pán nedostane do potíží se zákonem. Sml3

  "Když mi někdo nabídne sto tisíc Kč měsíčně, když budu něco dělat, tak

  jsem poněkud ve svém dobrovolném rozhodování ovlivněn. Nebo ne?" Tady se jedná o nabídku, takže můžete odmítnout. Máte možnost volby. Což je naprosto odlišné od toho, když je ten člověk zneužit (únos, vydírání). Ten tu možnost nemá. Stejně jako ji nemají ty děti, které jsou obětí pornoprůmyslu...

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #151
  superkarma: 1 17.05.2009, 00:25:59
 2. [149] Petr Kasz

  lubos2 — #147 "Objektem zájmu pedofila myslím samozřejmě dítě a pokud jej kdokoliv sexuálně obtěžuje koná tak protizákoně čili je to společností zakázané, odmítané."

  Ano, sexuální zneužívání dětí je v moderních i méně moderních státech zakázáno. Jenže to s pedofilií jaksi nesouvisí. Resp. sexuální zneužívání dětí souvisí s pedofilií asi tak, jako souvisí heterosexualita se znásilňováním a obtěžováním žen.

  "Porno má přeci vyvolat u sledujícího muže vzrušení a podnítit sex.pud, má vzbudit mmj.dojem, že on je na místě herce."

  Masturbace nad pornografií po orgasmu lépe snižuje aktuální sexuální napětí. Tedy i pedofil tím může svůj pud ventilovat, lépe vybít, sníží se tím společenská nebezpečnost těch pedofilů, kteří mají s ovládáním v určitých situacích problém.

  Tak zkusme Vaši empatii podnítit. Dovedete si představit dospělého gynekofilního muže, který sleduje dospělácké porno, ale přitom s ním vnitřně nesouhlasí, vadí mu, jak je intimní spojení mezi mužem a ženou degradováno na pouhý sexuální požitek a byznys?

  A ještě by mě zajímalo - porno s dětmi povolené není, a nikdy nebylo předmětem mých debat toto napadat (tedy kromě přechovávání pro vlastní potřebu, to nikomu neubližuje). Ale proč i kreslené? Komu ubližuje, když si namaluju nějakou svou fantazii a založím ji do šupíku? Proč mi za to hrozí 3 roky vězení?

  superkarma: -2 16.05.2009, 20:16:22
 3. [148] Petr Kasz

  Stes — #146 "KDE NENÍ POPTÁVKA NENÍ ANI NABÍDKA."

  Pochybuju, že tento obchodní model platí i tam, kde je nějaká komodita nabízena zdarma a v neomezeném množství - jeden digitální záznam lze zkopírovat třeba milionkrát a poptávku to nezvýší.

  "Lékař, když dítě vyšetřuje, ošetřuje či léčí, tak se ho prostě také MUSÍ dotýkat."

  Pedofilní lékař se také musí dítěte dotýkat, když ho ošetřuje či léčí.

  "Když se jich dotýká pedofil tak je ošetřuje, vyšetřuje či myje?"

  Pedofil se může dotýkat dítěte i za účelem ošetření, vyšetření nebo mytí. Nebo snad ne?

  "Samozřejmě i rodič či lékař může být pedofil,ale to je jiná debata."

  Mě ta debata až tak jiná nepřijde. Vždy záleží na motiaci, s jakou se dotyčný dotýká, a to bez ohledu na to, je-li pedofil, homosexuál, nebo heterosexuál nebo jiný -fil nebo jiný -sexuál.

  "Pokud by se dospělý člověk, který není rodič dítěte či ošetřující lékař intimně dotýkal dítěte, aniž by měl k tomu nějaký důvod..."

  Tak, nějaký důvod on k tomu zřejmě mít bude vždycky, ale záleží, jaký ten důvod bude, že.

  "Stále si ještě myslíte, že dotýkání se dětí na intimních místech lékařem, rodičem a pedofilém je totéž a není v tom rozdíl?"

  Nevidím rozdíl mezi tím, když dítě zneužije pedofil, nepedofilní rodič nebo nepedofilní lékař, nebo i pedofilní rodič a pedofilní lékař. Stejně tak nevidím rozdíl v tom, když ošetření na intimních místech provede pedofilní lékař nebo pedofilní rodič, s úmyslem ona místa opravdu ošetřit.

  Ono totiž záleží na úmyslu, a ne na tom, zda je dotyčný rodič, lékař nebo paní učitelka ve školce, ať už pedofilní nebo nepedofilní.

  superkarma: -1 16.05.2009, 20:03:12
 4. [147] lubos2 [*]

  Petr Kasz — #144 aha, tak na vysvětlenou - Objektem zájmu pedofila myslím samozřejmě dítě a pokud jej kdokoliv sexuálně obtěžuje koná tak protizákoně čili je to společností zakázané, odmítané. Takovým lidem bych ta vámi zmíněná pouta nasadil a do cely zavřel. Ten kdo nic neprovedl nemůže být pochopitelně trestán. U případů nebezpečných sex.poruch jsem pro pravidelnou kontrolu, monitoring, evidenci. S Stes souhlasím ohledně rozdílnosti porna dospělého a dětského. Má schopnost empatie bohužel nesahá tak daleko, abych si byl schopen představit pedofila, jak se dívá na dětské porno, sexuálně si ulevuje a přitom s ním  nesouhlasí a hlásá veřejně jak je to špatné.  Porno má přeci vyvolat u sledujícího muže (jak známo porno se točí především pro muže) vzrušení a podnítit sex.pud, má vzbudit mmj.dojem, že on je na místě herce. Porno sice není považováno za morální, může pohoršovat, ale je do určitého stádia tolerováno.Avšak porno, kde je využito dítěte povolené není, stejně jako sex se zvířata.  Podstata sama není tedy tolerována. Těžko srovnávat pedofilii např. s dendrofilií, ta by takový rozruch nezpůsobovala.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #149
  superkarma: 0 16.05.2009, 19:49:58
 5. avatar
  [146] Stes [*]

  Petr Kasz — #135 Jinak ohledně Vaší reakce na můj komentář:

  Vás v psychologii neučili, že starší lidé "hloupnou"? Proč si myslíte, že spoustu lumpů starých lidí tolik využívá a okrádá. Navíc nedávno jsem četla, že člověk je na vrcholu tuším v 27 letech, pak již to jde s jeho intelektem dolů, ale vzhledem k tomu, že zdroj byl internet, tak to není zaručené.

  Ohledně krásy dětí - tak uvádět pubertu, která je téma sama o sobě je dost jednoduché. To člověk nenávidí i sám sebe. Zkuste se na to kouknout trochu z bližšího hlediska. Také manželovi řeknu, když mi naštve, že mi sere, ale rozhodně bych ho neměnila (dle Vašeho názoru už bych ho nejspíše vraždila, podle toho, co jsem mu řekla, žeSml8). Také mám známé, které tvrdí, že jejich dítě je pěknej parchant, ale dají mu první poslední. To mi jako nedostatečný projev lásky (který by mu měl nahrazovat nějaký pedofil) nepřijde. Jednání a mluvení o něčem je občas trochu více odlišné, ale toho jste si zřejmě nevšiml. No a po pravdě, učitele i chápu. Když jedu s těmi náctiletými v autobusu nebo tramvaji, tak občas jsou fakt na ránu. Což ovšem, znovu zdůrazňuji, neznamená, že tyto děti fackuji na potkání Sml8.

  Ohledně intimních dotyků, rozdíl jste nepoznal. OK, ještě Vám to zkusím vysvětlit jednou, tak si to laskavě alespoň přečtěte. Když rodič dítě myje, ošetřuje (třeba dává čípky - které se prostě do zadečku musí strčit), jak to má bez dotyku udělat? Lékař, když dítě vyšetřuje, ošetřuje či léčí, tak se ho prostě také MUSÍ dotýkat. Pokud mají děti nějaký zdravotní problém (děvčata s dělohou, chlapci s varlaty, s penisem atd.), tak je asi lékař nevyšetří od dveří a to ještě přes spodní prádlo. Rodič i lékař jsou naopak povinni se o dítěte postarat, protože pokud by to neučinili, mohli by být stíháni. Nechápu, proč do toho taháte pedofila. Když se jich dotýká pedofil tak je ošetřuje, vyšetřuje či myje? Samozřejmě i rodič či lékař může být pedofil,ale to je jiná debata. Pokud by se dospělý člověk, který není rodič dítěte či ošetřující lékař intimně dotýkal dítěte, aniž by měl k tomu nějaký důvod (zdravotní,hygientický - předpokládám, že byste byl v tomto případě schopen i obvinit "tety" z jeslí či mateřských školek, když dítěti utírají zadek, atd.). Stále si ještě myslíte, že dotýkání se dětí na intimních místech lékařem, rodičem a pedofilém je totéž a není v tom rozdíl? Pokud ano, tak nejste opravdu normální a měl byste vyhledat odbornou psych. pomoc a to co nejdříve.

  Jo a mimochodem, pevně doufám, že se neznáme.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #148
  superkarma: 1 16.05.2009, 17:59:29
 6. avatar
  [145] Stes [*]

  Petr Kasz — #144 Myslela jsem si, že již nebudu reagovat, ale tento Váš příspěvek mi opět zvedl ze židle! Jak jsem již vícekrát psala, nevadí mi Vaše sex. zaměření, protože s tím jste se narodil. Vadí mi, znechucují a naproto rozčilují Vaše názory, které tady prezentujete. Ano, máte pravdu, každý může někomu (i tomu koho miluje) ublížit bez přihlédnutí k tomu, zda je to homosexuál, heterosexuál, pedofil či já nevím co. K Vašemu názoru ohledně toho, že když se na něco dívám a když jsem to neplatila, tak vlastně nikoho nepodporuju. To je nesmysl. Říká Vám něco věta: KDE NENÍ POPTÁVKA NENÍ ANI NABÍDKA. ???? Pokud to lidé Vám podobní nebudou shánět, tak lidé, kteří toto svinstvo produkují a distribuují na tom nebudou vydělávat, tak nebude tolik dětí zneužíváno! Bohužel když Vás tak čtu, tak si velmi bolestně uvědomuju, jaká je to utopie. Laskavě se nezmiňujte o té Vaší frázi, že 90% zneužitých dětí bylo zneužito lidmi, kteří nejsou pedofilové. Co třeba to vzít z širšího hlediska? Co když třeba tito nepedofilové, kteří zneužívají děti byli sami v mládí či dětství pedofilem zneužiti? Myslíte si, že pro malé dítě je to normální (vždyť masturbuje i ve školce, jak jste níže napsal)? Vidíte pouze velmi úzké souvislosti a hlavně ty, které se Vám hodí.

  Ohledně hraní dospělích a dětí v pornu. Ano, rozhodně si myslím, že ne všichni dospělí hrají v pornu dobrovolně. Jsou to třeba lidé (hlavně ženy), které jsou třeba oběťmi únosu, vydírání atd. V tom s Vámi souhlasím. Tito lidé nemají zrovna tak jako děti možnost říci NE, které bude někdo akceptovat. Pokud někdo někomu nabídne sto tisíc za roli v pornu, je ovlivněný nebo by se dalo říci, že má finanční motivaci, ale tu možnost říci svobodně NE stále má. Nikdo ho do toho nenutí. V případě, že nutně potřebuje peníze, tak má možnost najít si jinou, třebaže hůře placenou činnost,může jít klidně ulízet např. veřejné WC (nic proti tomuto zaměstnání Sml16) nebo existují brigády. Několik mých známých také na tom není finančně nijak valně (malé děti, úvěry na bydlení, mateřská dovolená atd.) a rozhodně nevím o tom,že by je šel někdo "odležet". Všichni to řeší druhým zaměstnáním, popř. brigádami. Ano, rodiče většinou netouží po tom, aby si jejich děti zvolily povolání pornoherců, ale co mají dělat, pokud to bude jejich svobodná volba (myslím tím svobodná volba dětí). A rozdíl mezi dětským pornem a dospělým pornem je v DOBROVOLNOSTI, resp. SVOBODNÉ VOLBĚ ŘÍCI NE (bohužel i v dospělém pornu, se najdou výjimky, viz výše).

  Keeylly — #138 Předpokládám, že OlgaMarie 136 neměla na mysli sex. orientaci, ale NÁZORY pana Petra. A v tom jí dávám bod.

  superkarma: 1 16.05.2009, 17:58:43
 7. [144] Petr Kasz

  lubos2 — #142 "její projevy na objektech zájmu pedofila zakazujeme." Naštěstí projevy pedofilie nejsou omezené na jedinou věc, kterou jste naznčil. Projevy pedofilie mohou být, naštěstí, zcela legální a samozřejmě též dětem přínosné.

  "je to ochrana práva ostatních, "nevýjimečných" před případným selháním."

  Ano, dejme všem lidem pouta, zavřeme je do oddělených cel - pak nebude moct ublížit nikdo nikomu.

  .Lenka. — #143 Lidé by měli umět rozlišovat mezi díváním se na něco a přímou podporou. Kdo se na něco jenom dívá, neznamená, že souhlasí s tím, co vidí (ale může si při tom sexuálně ulevit...), a pokud za dívání nezaplatí, pak nic nepodporuje. Všichni říkají, jak je mezi dětským a dospěláckým pornem rozdíl, protože děti se dobrovolně nerozhodli, zatímco dospělí ano. Zamýšlel se někdo nad tím, jestli to rozhodnutí dospělých je vždy opravdu dobrovolné? Když mi někdo nabídne sto tisíc Kč měsíčně, když budu něco dělat, tak jsem poněkud ve svém dobrovolném rozhodování ovlivněn. Nebo ne?

  Analogicky tím, že dospělý gynekofilně orientovaný muž sleduje dospělácké porno, pornobyznys nepodporuje, pokud na pornostránkách nejsou reklamy (což většinou jsou). Ale pokud občas i za nějaké zaplatí, tak tím přímo finančně podporuje byznys, který může v budoucnu pohltit i jeho vlastní dceru nebo syna. Přitom asi žádný rodič by nechtěl mít z dcery pornoherečku a ze syna pornoherce.

  1. na komentář reaguje — #5
  2. na komentář reaguje Stes — #145
  3. na komentář reaguje lubos2 — #147
  superkarma: -2 16.05.2009, 14:38:05
 8. [143] .Lenka. [*]

  Filip H: Věřím, že za svou sexuální orientaci nemůžou a pokud nikdy žádnému dítěti neublíží (či ho nějak sexuálně neobtěžují), pak mají mé pochopení. Druhá věc ale je, pokud tihle lidé sledují (nebo sledovali, byť to bylo v době, kdy to nebylo trestné) dětskou pornografii...

  Jak se může někdo, kdo mluví o lásce k dětem, dívat na něco, kde jsou děti zneužívány Sml15

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #144
  superkarma: 1 15.05.2009, 21:03:36
 9. [142] lubos2 [*]

  Doufám, že jednou přijde doba,kdy budeme obdivovat i lidi, kteří umí i jiné věci než se ovládat a nepodléhat svým nenormálním-protispolečenským a nebezpečným pudům.  Je pěkné být výjimečným, ale být sexuálně zaměřen na děti je pro většinu nepřípustné. To možná je důvodem, proč pedofilii resp. její projevy na objektech zájmu pedofila zakazujeme. Co se na věc podívat z úhlu, že se nejedná o žádné omezování něčích práv na svou přirozenost kvůli jakýmsi středověkým předsudkům, je to ochrana práva ostatních, "nevýjimečných" před případným selháním. Vycházíme přeci ze zkušeností. Zajímalo by mě jestli by ti neškodní, ovládající se pedofilové uvítali  zveřejňování dětského porna či dětské erotiky. Nemohu věřit, že by je sami zakazovali, zakrývali si oči, aby nebyli pokoušeni. To je přeci nesmysl.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #144
  superkarma: 1 15.05.2009, 20:43:33
 10. [141] Filip H.

  No, ona je to složitá situace, ale řekl bych, že pokud se člověk umí takto ovládat, tak na tom není nic moc špatného. Každý jsme nějaký a nemůžeme za to. Neměli bysme plivat na tyto lidi, naopak je obdivovat za to, že dokázali tuto situaci tak bravůrně zvládnout. Neříkám, že jsou takoví všichni, ale ti, co se o to snaží, bývají často nejlepšími přáteli dětí a není to určitě na škodu.

  superkarma: -1 15.05.2009, 14:26:21
 11. avatar
  [140] átéčko [*]

  ano jsou zlí pedofilová a hodní pedofilové. Ukecali jste mě....

  Kdysi bylo Západní Německo a tam byli ti zlí Němci a ve Východním byli ti hodní....Sml30

  superkarma: 0 14.05.2009, 19:45:17
 12. [139] Kodl

  kebulkaevulka — #137

  Když se ti zvedá žaludek, tak se věnuj něčemu jinému, co ti ho nezvedá, to je lehká pomoc.

  superkarma: -2 13.05.2009, 16:20:37
 13. [138] Keeylly

  OlgaMarie — #136

  Lékař může diagnostikovat pedifilii. Pokud se však dotyčný dokáže ovládat a nemá problém se sebepřijetím, je další navštěvování lékaře zbytečné.

  Zkuste se zeptat nějakého sexuologa, zda vám odpoví něco jiného.

  1. na komentář reaguje — #5
  2. na komentář reaguje Stes — #145
  superkarma: -3 13.05.2009, 16:13:23
 14. avatar
  [137] kebulkaevulka [*]

  Vážená redakce,nemohli byste dát tento zvrhlí příběh už do hajzlu!Už se mi zvedá žaludek,děkuji

  1. na komentář reaguje Kodl — #139
  superkarma: 1 13.05.2009, 09:40:48
 15. avatar
  [136] OlgaMarie [*]

  Petr Kasz — #135 Ve vlastním zájmu se místo tohoto obhajování obraťte na lékaře. Vaše obhajování je silně podobné řečem alkoholika, že jedno pivko nevadí.

  1. na komentář reaguje Keylly — #5
  2. na komentář reaguje Keeylly — #138
  superkarma: 2 13.05.2009, 07:43:16
 16. [135] Petr Kasz

  Stes — #133 "Čím je člověk totiž starší, tím více se u něho projevují a prohlubují negativní vlastnosti a schopnosti se ovládat a hlídat. Toto je všeobecně známé."

  Slyším poprvé. Můžete to nějak prokázat?

  ad. 5) Nepedofilové spáchají odhadem 90% případů pohlavního zneužití dětí.

  "opravdu si myslíte, že si někdo o svém dítěti, neteři, synovci, bratrovi či sestře myslí, že je ošklivé, hnusné, blbé atd.? "

  Ano, znám takové lidi osobně. Mezi sourozenci je to v době puberty velmi častý jev, stejně tak na pedagogické fakultě jsem se nesčetněkrát setkal se spolustudenty "budoucími učiteli", kteří o dětech mluvili jako o malých spratcích, harantech, na internetu se můžeme setkat v různých diskuzích s jedinci, kteří se o dětech nijak valně nevyjadřují... atd.

  "dětem se líbí hrát v dětském pornu a že to není nic škodlivého"

  To jsem nikde nenapsal. Napsal jsem, že na z některých (a zdůrazňuji ještě jednou NĚKTERÝCH) pornorgafických záznamů je evidentní, že děti sex baví. Větu o škodlivosti jste mi pak vložila do úst zcela. Nikde jsem nenapsal, že to pro ty děti není nic škodlivého.

  "pedofil a rodič či lékař je ROZDÍL, TO BY POZNAL I BLBEC."

  Není to rozdíl. Nebo máte nějakou zázračnou schopnost, že to poznáte?

  "A nejvíce mi vadí, že člověku s takovýmito názory je povoleno pracovat s dětmi a ve školství."

  Kdo určí, jaké má mít názory učitel, ministr nebo prezident?

  Vadil by Vám jeden můj nepedofilní učitel kolega, který, když k němu přijdu do kabinetu, na děti jenom nadává, tuhle jednou prohlásil, že jsou to kurvy?

  "já posuzuji lidi podle toho, jak se chovají, co již učinili ať dobrého nebo špatného"

  Tak jaktože vidíte rozdíl mezi lékařem, rodičem a pedofilem? Vždyť i ten lékař nebo rodič může být pedofil. Nebo to nějak dokážete poznat? Většina pedofilů se chová úplně normálně jako ostatní lidé. Názory, které jsem zde na fóru vyjevil, také od svých nejblížších ale i ostatních lidí, které potkáváte, neznáte a běžně s nimi neprobíráte. Neb se jedná o témata poněkud tabuozního charakteru. Škoda, že mě nemůžete osobně znát, abyste mohla posoudit, jak se chovám. Ale třeba mě znáte, jenom o o tom oba nevíme. :-)

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #136
  2. na komentář reaguje — #5
  3. na komentář reaguje Stes — #146
  superkarma: -2 13.05.2009, 02:01:57
 17. avatar
  [134] Stes [*]

  átéčko — #132 Děkuji, ale myslím, že s tímto pánem je to marné. Je to prostě "hodný" pan učitel, který má příšerné a do určité míry i nebezpečné názory, které jsem mu níže vypsala, a při představě, že lidé s takovýmito názory chodí kolem nás a jsou ve styku s dětmi, se mi dělá trochu nevolno a začínám mít strach.

  Navíc vzhledem k tomu, že je panic a ještě "neochutnal" o co se jedná a jaké to je, všechno to debatování je na rovině až jednou bude ženatý, až začne sex. žít atd., tak si myslím, že je to jako o házení perel. Je otázka, jak to s ním bude třeba až mu bude takových 60 let .............. Navíc když už kolik let ví, že se mu prostě líbí a vzrušují ho malý holky, už vidím, jak ho bude natolik vzrušovat jeho manželka (přestože jak někde psal, že trochu ho dospělé ženy vzrušují, ale desetileté jsou lepší či tak něco), jak dovede uspokojit svoji ženu a následně si s ní pořídit děti. A co když to budou holčičky? Jak psal v příspěvku č. 129 nevidí žádný rozdíl mezi vyšetřováním a dotýkáním se intimních míst lékařem či rodičem, tak se dcerky a manželka mají na co těšit Sml28

  superkarma: 1 12.05.2009, 22:07:28
 18. avatar
  [133] Stes [*]

  Petr Kasz — #127

  Konečně jsem se dostala na net a mám chvíli čas Vám odpovědět.Takže zase postupně:

  1) Za těmi frázemi si stojím. Je to donekonečna opakování něčeho, co naprosto postrádá smysl. Kdo Vám je poradil nebo kde jste si je přečetl? Netuším. Možná jste tak inteligentní a vytvořil si je sám. Ale při opakování sebevětší blbosti a utvrzování se v ní tomu začnete věřit a výsledek je čitelný ve Vašich příspěvcích.

  2) A Vy si myslíte, že psychologie a sexuologie spolu alespoň minimálně nesouvisejí?

  3)To Vy jste začal s tím, že hodnotíme bez "zážitků". Napsala jsem, že zážitek mám a je negativní. Co chcete víc?Navíc pedofil si na rozdíl od např. homosexuálů, bisex. atd. bere jako sexuální objekty DĚTI a ty se na rozdíl od dospělých nemůžou samy bránit, resp. nemají takové šance na obranu jako dospělí (na stejnou roveň k pedofilům řadím i zoofilii - jejich oběti jsou na tom podobně jako děti, jen děti alespoň mají šanci to oznámit rodičům, což u zvířat bohužel nejde :-( ).

  4) Ohledně alkoholu jsem řekla, že nikdy nevíte, jak to s Vámi bude za rok dva nebo deset let vypadat. Čím je člověk totiž starší, tím více se u něho projevují a prohlubují negativní vlastnosti a schopnosti se ovládat a hlídat. Toto je všeobecně známé. Navíc ten dotyční si to často ani nepřipustí, že by mohl dělat chyby a pak už může být také pozdě. Navíc žila jsem s prababičkou a babičkou, tak vím o čem mluvím (prababička zemřela v 90ti letech).

  5) Taktéž nechci z veškerého násilí obviňovat pouze pedofily,ale znovu opakuji, normální lidí, resp. jak jste se zmiňoval, nepedofilové, nemají jako sex. objekty děti a týrání a sexuální zneužívání je trochu rozdíl. Přestože následky obojího si děti ponesou celý život.

  6) Ano, když dítě půjde samo ven tak se o něho samozřejmě budu bát. Budu se bát, že ho někde porazí auto, bude mít nehodu, někdo ho přepadne, okrade, unese nebo potká "hodného strýčka", který mu bude nabízet čokoládu. ANO, mám strach o svoji desetiletou neteř a pětiletého synovce. Naprosto si nedovedu představit, že by švagrová holku nechala jet na prázdniny k jejímu pedofilnímu dospělému kamarádovi. 

  A konečně, jak jsem již v prvním příspěvku napsala, neodsuzuji Vás za to, že jste se narodil jako pedofil, za to nemůžete a není to Vaše chyba, svůj názor na Vás jsem si udělala na základě článku, kdy sám píšete, že na prázdniny 10ti letá Klárka mohla k Vám, ale Vaše vlastní matka to nechtěla povolit, z Vašich příspěvků, kde se píšete, cituji: chápu pedofilii jako dar - krásu vidět tam, kde někdo jiný třeba nevidí nic - opravdu si myslíte, že si někdo o svém dítěti, neteři, synovci, bratrovi či sestře myslí, že je ošklivé, hnusné, blbé atd.? Z Vašeho tvrzení, že dětem se líbí hrát v dětském pornu a že to není nic škodlivého - k tomuto jsem se již vyjádřila a nemíním to opakovat, protože se tím vždy rozzuřím. A Váš argument ohledně dotýkání se dětí na intimních místech lékařem či rodiči, tak pedofil a rodič či lékař je ROZDÍL, TO BY POZNAL I BLBEC.

  A nejvíce mi vadí, že člověku s takovýmito názory je povoleno pracovat s dětmi a ve školství. Nemůžu si pomoci, ale děláte na mě stále horší a horší dojem.

  Jo a mimochodem já posuzuji lidi podle toho, jak se chovají, co již učinili ať dobrého nebo špatného a na základě toho, si o nich dělám svůj názor. Rozhodně se nenechávám ovlivňovat vírou, inteligencí (kterou zřejmě Vy máte spojenou s vystudováním vysoké školy) a všeobecným rozhledem. Předsudky trpím asi jako každý člověk, ale vzhledem k tomu, že s mým mužem jsem již jedenáct let a já mám vystudovanou VŠ, můj manžel je vyučený a v jeho rodině najdete i romské předky (tudíž rasistka asi nebudu, že Sml8) a můj bratranec je homosexuál, tak si tak nějak nedovedu představit, jaké předsudky jste měl na mysli.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #135
  superkarma: 2 12.05.2009, 21:59:44
 19. avatar
  [132] átéčko [*]

  Stes — #126 .Lenka. — #130 100% souhlas

  1. na komentář reaguje Stes — #134
  superkarma: 0 12.05.2009, 18:08:55
 20. [131] Petr Kasz

  .Lenka. — #130 Souhlasím se vším, co jste napsala.

  superkarma: -3 09.05.2009, 13:44:30
 21. [130] .Lenka. [*]

  Petr Kasz 129: "Jenže některé děti masturbují už ve školkách... to jistě víte."  Ano, děti prostě objevují a poznávají svoje tělo. To je v pořádku. Ale už není v pořádku, když toho využije dospělý k svému uspokojování...

  Silně pochybuji o tom, že by to dítě, které se takto poznává, při tom myslelo na nějakého nadrženého chlapa...

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #131
  2. na komentář reaguje átéčko — #132
  superkarma: 3 09.05.2009, 13:01:09
 22. [129] Petr Kasz

  dazou — #128 To, co jste napsala, jen dokládá, že jste v životě dětskou pornografii neviděla, jen o ni četla články na internetu. Copak dětská pornografie musí být nutně o souložení s dítětem?

  Kdysi, když ještě nebylo přechovávání dětské pornografie trestné, jsem viděl nejrůznější obrázky i videa s dětskou pornografií. Ne všechny snímky byly drastické, na některých dětech bylo vidět, že je sex baví a většinou přitom nešlo o přímou penetraci ve formě soulože. Ano, dětská pornografie jsou i tvrdé snímky, ze kterých je zřetelné, že to ty děti dost bolí, ale dětská pornografie jsou i snímky, kde si to dotyční aktéři vyloženě užívají, viděl jsem dokonce i dětské porno, které natočily samy děti a nezdálo se mi, že by to dělali neradi (samozřejmě je otázkou, nakolik je k tomu natočení zmanipuloval nějaký dospělý, ale třeba je nikdo nezmanipuloval a jen se inspirovali nějakým pornografickým filmem pro dospělé). Je mi jasné, že nechcete připustit, že by sexuální aktivity mohly být dětem příjemné, a pokud to tak vypadá, tak je k nim někdo zmanipuloval. Jenže některé děti masturbují už ve školkách... to jistě víte.

  Větu, kterou jste mi vložila do úst - že dětská pornografie není o ubližování, jsem nikde nepsal. Dětskou pornografii neobhajuji, jen je třeba si uvědomit, že ne vždy se jedná o "brutální znásilňování dětí". Pokud máme nějaký jev opravdu poznat, musíme ho nejdříve dobře analyzovat a popsat takový, jaký je, ne takový, jaký ho chceme mít.

  V Americe třeba co se týče pohlavního zneužívání došli tak daleko, že jakýkoliv kontakt s nezletilou osobou se bere jako znásilnění (pak je evidentní, že veškeré dětské porno se označí jako znásilnění, ačkoliv se třeba o znásilnění nejedná). Přijde mi trochu přehnané, že za osahávání bude někdo souzen, jako kdyby rovnou dítě znásilnil. A o výši trestu třeba na takové Floridě ani nemluvím, tam se díky příliš velké trestní sazbě (za pohlavní zneužití min. 30 let) po činu vyplatí dítě zabít, aby pachatel snížil riziko odhalení. A co je vůbec nejpřekvapivější - výskyt pohlavního zneužívání oproti ČR tam statisticky není menší.

  Že se sex děti nemůže bolet, to je další věta, kterou jste mi vložila do úst. Nikde jsem takovou větu nenapsal. Jediné, co mohlo z kontextu mých předchozích vět vyplynout, bylo, že některé děti sex nebolí, jelikož jsem psal, že z některých pornografických snímků je zřetelné, že je sex baví. A pojmem "sex" mám na mysli samozřejmě nejen penetrativní aktivity, ale též (a v případě dětí hlavně) aktivity nepenetrativní.

  A znovu zde zdůrazním, že tímto nijak neobhajuji sexuální aktivity s dětmi, sám je považuji v naší kultuře za nepřípustné, ale výše uvedená data považuji za fakta a proto je zde konstatuji. Média se snaží nabídnou obraz, že sex je pro děti utrpení a zlo, že dětská pornografie zobrazuje hrozivé a brutální znásilňování dětí vč. kojenců, ale média jaksi zapomínají na druhou stranu mince - že některým dětem se sex líbit může a že dětská pornografie není vždy to, co si pod tím pojmem většina lidí "ráda" představí.

  Rozpor mezi nelibými a libými kontakty mi připomíná jednu z forem prevence pohlavního zneužívání dětí - dětem se zdůrazňuje, že nikdo nemá právo se jich dotýkat, pokud se jim to nelíbí nebo pokud je jim to nepříjemné. Takto řečeno se ale hned na druhou stranu nabízí otázka: A co když se jim dotýkání líbí a je jim to příjemné? Co pak?

  Navíc i v případě "nelíbení" existují z tohoto pravidla výjimky, třeba lékař nebo rodič v případě ošetření daných míst.

  Problematika dětské pornografie i kontaktů na intimních místech je poněkud složitější a daly by se na to napsat úvahy na několik desítek stran textu.

  Jsem zvědavý, jakou další větu, kterou jsem nikdy neřekl ani nenapsal, mi příště vložíte do úst.

  superkarma: -4 09.05.2009, 11:41:26
 23. avatar
  [128] dazou [*]

  Petr Kasz — #49 ctuto tu uz dost dlouho a porad jsem si rikala, ze reagovat nebudu, ale tahle vase odpoved mi uz hnula zluci, asi vyhodim snidani.

  Jak muzete napsat, ze detske porno neni o ublizovani? osobne mam dve dcery. Mily pane uz jste nekdy vydel na vlastni oci vaginu dospele zeny a vaginu ditete? najdete si obrazky dyztak na netu. Jestli mi porad budete tvrdit, ze deti to nemuze bolet a tim oadem to neni o ublizovani, tak pred vami smekam. potom si vas najdu a zkusim vam do konecniku strcit lahev od sampanskeho, ale ne tou stranou, kterou se naleva, ale dnem. potom si muzeme vyupravet jestli to bylo o bolesti nebo nebylo.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #5
  2. na komentář reaguje Petr Kasz — #129
  superkarma: 3 09.05.2009, 09:35:20
 24. [127] Petr Kasz

  Stes — #126 1) Můžete mi prozradit, od koho jsem se těmto dovedným frázím naučil? Z jakého zdroje jsem čerpal?

  2) Psychologie je poněkud jiný obor nežli sexuologie.

  3) Takže ke konstatování Vám stačí příklady z médií a černých kronik. Jistě. Neuvědomujete si, že jste za svůj život potkala desítky pedofilů, kteří se k Vám chovali hezky. Nemáme to napsáno na čele a bohužel si lidé pod pojem pedofil přiřadí jen ty "divné pány" a nebo jiné nepříjemné setkání s dospělým člověkem v dětství.

  4a) A konečně přijdou na to, že pedofilie není o nic nebezpečnější, než všechny ostatní sexuální variace (parafilie, deviace, to už je jedno, jaký pojem pro označení použijeme).

  4b) Alkohol prokazatelně snižuje volní schopnosti. Pedofilie nikoliv.

  5) Každý člověk je potenciálně nebezpečný druhému člověku (moje další naučená fráze... :-). A statistiky týraných dětí či utýraných dětí, či podíl pedofilů na případech pohlavního zneužívání dětí se mi už nechce znovu uvádět.

  6) A když to dítě půjde ven samo, tak se o něho bát nebudete?

  Čtyři roky jsem se téměř denně stýkal s Klárkou, pak dva roky několikrát týdně s Alžbětkou, poslední rok s Markétkou - naposledy předevčírem hodinu a půl jsem byl s ní úplně sám u ní doma, samozřejmě s vědomím jejich rodičů, přičemž pouze mamka Markétky je "seznámená", denně se setkávám s dětmi ve škole už čtvrtým rokem, chovám se korektně a přesto jsem podle Vás dětem nebezpečný a měl bych se jim vyhýbat? Jenom na základě toho, že jsem se narodil pedofil?

  Doufám, že v reálném životě posuzujete lidi podle skutků a ne podle Vašich předsudků.

  1. na komentář reaguje Stes — #133
  superkarma: -2 09.05.2009, 00:01:33
 25. avatar
  [126] Stes [*]

  Petr Kasz — #125 Takže vezměme to po pořádku:

  1) stále jste mě nepřesvědčil, že to, co říkáte nejsou pouze naučené fráze. Čím častěji se vyjadřujete, tím silněji se pouze ve svém názoru (jak jsem toto porovnávala se sektou) utvrzuji.

  2) Psychologii jsem studovala, mám z ní dokonce státnice. Toť pouze na Vaši poznámku o přehledu o dané problematice. Je však pravda, že se psychologií neživím. K názoru, který jsem níže vyjadřovala, by ovšem stačil pouhý selský rozum.Jinak mimo jiné i já mám vysokou školu :-) .

  3) K tomu, abych řekla, že pedofilie JE nebezpečná sexuální úchylka nepotřebuji potkávat na každém kroku pedofila. Ano, setkala jsem se s jedním v době, kdy mi bylo 10 let. Nebylo to příjemné setkání a dnes jsem ráda, že jsem to přežila bez úhony. Zatím děti nemám, ale pokud je jednou budu mít, tak si můžete být jistý tím, že rozhodně budu dělat, co bude v mých silách, abych je co nejvíce ochránila.

  4) Ohledně názorů psychiatrů. Nebude to tak jako s našimi zákony? Co právník - to názor. Totéž Vám řeknou i psychiatři. Psychologie je velmi složitá oblast a nikdo Vám neřekne, že ji má dokonale zmapovanou a ví, co přesně jak funguje. Každý rok vědci a lékaři dochází k jiným poznatkům, tak třeba jednou probádají i Váš problém.

  Jak jsem řekla, dle mého názoru pedofil, který jde do školství či pracuje s dětmi je jako alkoholik, který sedá opilý do auta a řídí.

  5) Samozřejmě, ale totéž můžu říct já Vám. Také můžete jít a zítra někoho, koho máte dnes rád, zabít. U mě ale nehrozí, že nějakého muže znásilním a to rozdíl rozhodně je, nemyslíte?

  6) Ohledně těch matek - taková matka by metál nezasloužila. To ani náhodou! Nepřijde mi normální pustít dítě ani ven s dospělým chlapem, natož s ním na prázdniny. Prostě bych se o ně bála!

  A mmch řeknu Vám sladké tajemství, to že někdo má vysokou školu ještě neznamená, že je až tak moc inteligentní a chytrý. Samozřejmě, je tam spoustu fakt inteligentních lidí s rozhledem, popř. lidí, kteří v jedné oblasti jsou fakt "bedny", ale tím to končí, nejsou schopni si ani nastavit mikrovlnku na ohřátí polévky (takovýto exemplář znám osobně - vyučuje na FAV, mezinárodně uznávaná kapacita), ale nejsou takoví všichni, někteří mají pouze dobrého pamatováka nebo jejich rodiče mají hodně peněz. Pár takových individuí už jsem viděla.

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #127
  2. na komentář reaguje átéčko — #132
  superkarma: 1 08.05.2009, 23:03:26
 26. [125] Petr Kasz

  Stes — #124 Nevím, jakou jinou odpověď byste si představovala na položenou otázku. Emma v podstatě popsala psychoanalytickou teorii pedofilie. Jenže takto pedofilie nefunguje. Dospělých žen se nijak nebojím a důkazem toho snad může být, kolika inteligentním ženám, které mají mimojiné vystudovanou vysokou školu, jsem se svěřil.

  "A myslet si, že dětem se to líbí, může pouze DEBIL a to bez pardonu, a je ještě hodně slušně řečeno."

  Zdá se, že máte zřejmě lepší přehled v dané problematice. Zajímavé také je, jak názory sexuologů připisujete jejich profesnímu "postižení", zatímco Vy jste zřejmě na rozdíl od nich v oblasti fundovanější, setkala jste se a máte bohaté zkušenosti s mnoha pedofily, vč. nekriminálních.

  "trpíte nebezpečnou sex. úchylkou,"

  Názory na nebezpečnost pedofilie se různí "na příč politickým spektrem", jak by mohl někdo říci. Je opravdu otázkou, jaká je skutečná nebezpečnost vyrovnaného pedofila, který ví, co dělá, a ví, proč to dělá. V mém případě tedy učitelování. Když Weiss mluví o tom, že pedofilové, kteří nepodlehnou sexuálním choutkám, bývají nejlepší táboroví vedoucí, učitelé, atd., a považuje to za optimální sublimaci jejich sexuálních potřeb, to si pan profesor vymýšlí?

  "To že se teď dokážete ovládat neznamená, že to tak bude v i budoucnu." Stejně tak tuto větu mohu říct i o Vás. Dnes se ovládáte, ale kdo ví, jestli zítra někoho, koho nemáte ráda, nezabijete.

  Těch matek, které nechápete, osobně znám několik. A taky vím, co by taková matka zasloužila - velké uznání a metál za důvěru, kterou svým postojem projevila. Že se nedala strhnout podobnými hlasy, jako zde vyjadřujete, ale sama uvažovala o dosavadních zkušenostech se mnou a sama na jejich základě dokázala posoudit přínosy a rizika, která jejím dětem přináším a podle toho se rozhodnout.

  1. na komentář reaguje Stes — #126
  superkarma: -2 08.05.2009, 21:37:23
 27. avatar
  [124] Stes [*]

  Dobrý den, oba články včetně reakcí jsem četla. Jak články tak i reakce pana Petra mi naprosto znechutily. Ne jeho sex. orientace, za to prostě nemůže, ale to, jak se všem snaží vysvětlit, že v podstatě on nic, on muzikant a pedofilové jsou hodní strýčkové, kteří děti pochovají na kolenou a řeknou pohádku na dobrou noc a víc nic.! Co si myslí?! Nevím, jestli jste si toho všimli, ale není schopen na normálně položenou otázku, kterou mu emma č. 118 položila, odpovědět. Odpovídá pouze takové ty "naučené" fráze a jinak nic. Trochu mi to připomínalo rozhovor s členem sekty, také se člověka snaží přesvědčit, že jen když budeme u nich, tak budeme in, skvělí, šťastní atd. Jeho argumenty se liší pouze tím, že si k tomu přidává i téma dětí jako sexuálních objektů. 

  Dětská pornografie je, myslím, téma samo o sobě. Lidi, kteří k tomuto děti DONUTÍ, protože jak již bylo níže řečeno, dítě není schopné se rozhodnout, aniž by si uvědomovalo zodpovědnost, která z jejich činů pak vyplývá, by zasluhovali mnohem tvrdší tresty než nyní dostávají (také jak je všeobecně známo, za to ve vězení dostávají náležitou "péči"). A myslet si, že dětem se to líbí, může pouze DEBIL a to bez pardonu, a je ještě hodně slušně řečeno. 

  Jinak naprosto nechápu, pane Petře, Vaši reakci na otázku, která se týká Vašich sexuálních představ. To Vy jste sem přišel, pomáhal panu Kočímu napsat dva články či je sám napsal, vyprávěl jste nám zde svůj příběh, sám jste se o tom zmínil, tak co se rozčilujete, že je to Vaše věc a nikomu do toho nic není?

  Jinak ty články, na které odkazujete na svoji obhajobu, na netu neberu za bernou minci. Mám osobní zkušenosti s bulvárem a v podstatě i s články na internetu a občas jsem se svého času docela  hezky bavila, co se dokáže napsat, co vše snese monitor. Jinak co se pana doktora Weise a paní doktroky Fifkové týče, souhlasím s panem lubošem2, berme v úvahu i profesní "postižení", přestože oba výše jmenovaní jsou rozhodně profesionálové.

  Teď k Vám. Myslím si o Váš, že možná nebudete špatný člověk - povahově, jen se mi strašně, ale strašně moc příčí to Vaše schovávání se za víru a Boha. Neuvědomujete si v plném rozsahu, že trpíte nebezpečnou sex. úchylkou, kterou máte zatím pod kontrolou, ale na jak dlouho? To Vám nikdo neřekne a ani Vy sám to nevíte. Snažíte se svoji "vadu" vydávat za přednost jakoby na obranu, ale "bohužel" netrpíte třeba koktáním nebo homosexualitou, tím neublížíte nikomu, ale pedofilií, kterou můžete ublížit. Pokud chcete pracovat pro děti, pište knížky pro děti, kreslete obrázky pro děti, ale PŘESTAŇTE SE S NIMI STÝKAT!!!! To že se teď dokážete ovládat neznamená, že to tak bude v i budoucnu. Nikdo neví, co na koho čeká, ale tohle je vědomé zahrávání si, jako kdybych to přirovnala k tomu, že opilý člověk si sedne za volat auta a jede........ taky může jet 99 bez nehody a jednou ta nehoda se stát může.Ve Vašem případě ta "nehoda" zničí život nejen dítěte, ale i jeho rodiny.

  A nakonec nechápu matku, která nechá motat se kolem svého dítěte pedofila a ještě mu ji pošle jako kamarádku na prázdniny. Taková matinka by zasloužila....

  1. na komentář reaguje Petr Kasz — #125
  superkarma: 2 08.05.2009, 16:18:39
 28. avatar
  [123] kebulkaevulka [*]

  Petr Kasz — #121 Tak ty už nedáš pokoj?zalez někam pedaku zdechlej

  superkarma: -1 07.05.2009, 20:05:29
 29. avatar
  [122] kebulkaevulka [*]

  Petr Kasz — #121 Tak ty už nedáš pokoj?zalez někam pedaku zdechlej

  superkarma: -1 07.05.2009, 20:05:28
 30. [121] Petr Kasz

  emma — #118 Uvedla jste v podstatě jednu z etiologických teorií pedofilie (psychoanalytickou). Myslím si ale, že to takto nefunguje.

  Co se týče poslední Vaší věty - není to tak úplně pravda. Většina pedofilů po nějakém tom trvalejším partnerském vztahu touží, a rovněž většinu pedofilů vzruší/přitahuje i dospělá žena. Tzv. exkluzivních pedofilů, tj. že dospělé ženy jim nic neříkají, je menšina.

  "vztah a láska a manželství JSOU I SEX." To nevyvracím, se sexem hodlám do manželství počkat. To jsem ale určitě už někde psal.

  Lidé touží po různých věcech a ne všechny svoje touhy mohou legálně naplnit. Já musím počkat minimálně do 18ti let věku dívky, než bych si ji teoreticky mohl vzít za manželku, pokud by i ona chtěla, stejně jako si musí počkat (až našetří příslušný obnos) ten, který touží po novém BMW Z4.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #122
  2. na komentář reaguje kebulkaevulka — #123
  superkarma: -1 06.05.2009, 19:18:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme