V zimě si naše pokožka žádá zvýšenou péči. Mrazivé počasí a časté střídání teplot při přechodu z venku do interiéru kůži nesvědčí. Pořiďte si krém, který ruce dostatečně vyživí, zvláční je a zabrání předčasným známkám stárnutí.

áááááKrémů na ruce existuje bezpočet. Náš tip? Ten avokádový od Crabtree & Evelyn. Anglická značka přírodní kosmetiky, bytových parfémů a delikates nabízí širokou škálu produktů k péči o pokožku už téměř čytřice let. Její produkty rozhodně nepatří k nejlevnějším, na druhou stranu vám přípravky déle vydrží a pravděpodobně i lépe poslouží. Narozdíl od jiných krémů totiž stačí jen nepatrná dávka krému a vaše ruce budou hydratované nadlouho.

V nabídce značky Crabtree & Evelyn naleznete mnoho výživných krémů a dalších kosmetických produktů, které vám v zimě pomohou udržet pokožku ve skvělé kondici. Krémy navíc krásně voní a dojem na vás udělají i svými půvabnými obaly.

Značkový obchod této kosmetiky se nachází v Praze ve Slovanském domě. Produkty je možné zakoupit také v jejich e-shopu (odkaz na ně najdetej ZDE.).

Reklama