bc

Vaše vlasy zázračně promění nové kúry BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional

V moderní péči o tělo a o pleť jsou oleje nezbytné. Dříve se používaly zejména jako jedna ze složek pečujících receptur, ale dnes už se stávají plnohodnotným kosmetickým elixírem. Představte si olej, který bude hýčkat vaše vlasy, poskytne jim oslňující lesk a docílí toho, že budou na dotek hebké jako hedvábí. A to vše bez zbytečného zatížení. Novinka BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional představuje dvě kúry pro konečnou úpravu vlasů, které nabízejí jedinečnou recepturu kombinující pečující účinky vzácných rostlinných olejů. Díky tomuto složení budou vaše vlasy na dotek krásně hebké, a navíc budou plné bohatého lesku.

Nové kúry pro konečnou úpravu vlasů BC Oil Miracle mají unikátní odpařovací technologii, která díky dvěma speciálním vlastnostem zajistí fantastický výsledek. První inovativní vlastností je přítomnost polymerů, které na vlasech vytvářejí ochrannou vrstvu. Díky tomu se může výživný olej rozetřít na povrchu vlasu rovnoměrně.
Druhá jedinečná vlastnost přichází ke slovu při vysoušení vlasů. Polymery se postupně odpařují a zanechávají na vlasech pouze ultra tenkou vrstvu vzácného rostlinného oleje. To způsobuje, že jsou vlasy nádherně hebké a neobsahují žádné zbytky přípravku, jež by je zatěžovaly.

bcKúra pro konečnou úpravu vlasů BC Oil Miracle

Tato kúra je skvělou volbou, pokud máte středně silné až silné nebo velmi porézní vlasy. Polymery zajistí rovnoměrné rozetření oleje pro neodolatelnou hebkost a zářivý lesk. Kúra obsahuje bohatý arganový olej, získávaný z pecky plodu arganového stromu. Je známý zejména pro své antioxidační kosmetické schopnosti, a to z něj činí ideální složku pro BC Oil Miracle. Jeho nenasycené mastné kyseliny napomáhají posilovat ochrannou vrstvu vlasu. Ve výsledku budou vlasy vyživené, plné objemu a nádherně hebké.

Kúru pro konečnou úpravu vlasů BC Oil Miracle můžete používat každý den. Jemně vpracujte požadované množství do ručníkem vysušených vlasů, vlasy vysušte a upravte jako obvykle.

  • Doporučená prodejní cena: 459 Kč (100 ml)

bcLehká kúra pro konečnou úpravu vlasů BC Oil Miracle

Jde o první olej se speciálním složením, který je vhodný pro použití na jemných typech vlasů. Tuto lehkou kúru lze také použít pro zdravé, silné až středně silné vlasy. Unikátní odpařovací technologie zajistí, že na povrchu vlasu zůstane pouze ultra tenká vrstva vzácného oleje. To zabrání zachování nechtěných zbytků přípravku ve vlasech, kvůli kterým jsou jemné vlasy často zatěžovány. Kúra je obohacena o marulový olej, který obsahuje velké množství vitamínu C, kyseliny olejové a antioxidanty. Díky těmto cenným vlastnostem se jedná o mimořádně stabilní látku, jež představuje perfektní složku pro BC Oil Miracle.
Lehká kúra pro konečnou úpravu vlasů BC Oil Miracle je vhodná pro každodenní použití. Jemně naneste malé množství přípravku do ručníkem vysušených vlasů, vlasy vysušte
a upravte jako obvykle.

  • Doporučená prodejní cena: 459 Kč (100 ml)

Kúry BC Oil Miracle doplňují portfolio stávající řady značky BC Bonacure. K dispozici budou od září 2011 v salonech Schwarzkopf Professional.

Reklama