Zdraví

Pečená jehněčí kýta

Pan doktor Vrhavý nás přivítal ve své omyvatelné pracovně, kde nám laskavě poskytl interwiev.


Žena-in: Pane doktore, co byste doporučil našim čtenářkám zakoupit před odjezdem na dovolenou na lodi.
Dr. Ing. Vrhavý: Tak podívejte se, já bych především doporučoval pořídit si kompletní prostředky IPCHO, tedy igelitovou pláštěnku, igelitové obaly na ruce a nohy a hlavně pořádnou igelitovou pokrývku hlavy - často se nám totiž na našich tréninkových pobytech stává, a není to nic příjemného, že někdo, kdo přípravu zvládá dobře, je jaksi - abych tak řekl - povrhán někým, kdo přípravu nezvládl. Pokud je na toto povrhání každý z nás připraven a vybaven prostředky IPCHO, nemůže se nic stát - prostě je pak normálně ostříkán hadicí.


Žena-in: Hovoříte zde o nějakých tréninkových pobytech, jak tyto pobyty probíhají?
Dr. Ing. Vrhavý: Tyto pobyty nejsou zrovna levné, ale vřele je doporučuji, jejich náplní je celodenní jízda na řetízkovém kolotoči, mnohahodinová sezení v automobilovém trenažéru a podobně. Pro frekventantanty našeho kursu máme pak takové pořekadlo, že "nemoc si ani nevrzne a člověk si ani nevrhne".


Žena-in: Co byste doporučil čtenářkám, které na exkluzívní pobyt ve vašem tréninkovém středisku Vrhel nemají dost finančních prostředků?
Dr. Ing. Vrhavý: Doporučuji trénovat a trénovat - najezte se pořádně a nešetřete se, pěkně hodně tuků a zvolil bych i něco ostrého a kyselého. Takto připraveni jezděte autobusem zády ke směru jízdy, a to nejlépe v serpentinách, dojděte si na nějaké pouťové atrakce a nebojte se ani zahradních houpaček. Pokud se vám podaří, a to nebude hned napoprvé, obsah žaludku udžet, pak jste připraveni a můžete vyrazit na loď.
Žena-in: Děkujeme za rozhovor.
   
26.07.2000 - Zdraví - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #1 tak to je dobry Sml30Sml30

  superkarma: 0 04.11.2012, 23:28:05
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Mně se blbě nedělalo, ale taky jsem zatím nebyla vyloženě na oceánu, jen u pobřeží na malých lodích

  superkarma: 0 07.12.2003, 17:29:02
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Jeden podnikavec prý si dal inzerát, že vyléčí mořskou nemoc. Kdo mu naletěl a poslal nemalý obnos, dostal za něj kartičku s nápisem "zůstaňte na suchu"

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 25.11.2003, 16:25:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme