pro naši čtenářku s nickem Datura to prý bylo nejhorší odpoledne v životě. Co jí tak vadilo a proč si to neužívala jako ostatní ženy, to se dočtete v jejím příspěvku

Dobrý den všem, přiznám se, že o pleť nijak zvlášť nepečuji. Večer umyji mýdlem, ráno opláchnu studenou vodou. Krém sice občas nějaký, prý zázračný, dostanu, ale použiji ho opravdu zřídka. Zřejmě v kvalitě pleti hraje velkou roli genetika. Matka i sestra měly pleť krásnou. Dalším plusem je dostatečný spánek a absence kouření. Sousedka je o dost mladší, hulí jako fabrika, obličej má samou vrásku a pleť barvou připomíná pergamen. Paradoxně jsem nejhezčí pleť a hlavně vlasy měla v těhotenství. Nějaké uhry v obličeji opravdu neznám, zato vnuk jich má plno i v 18 letech.

K šedesátinám mi dcery koupily poukaz na celkovou péči u kosmetičky. Musím přiznat, že to bylo mé nejhorší odpoledne v životě. Flekatá jsem byla ještě večer. Ke kosmetičce mě už nikdy nikdo nedostane. Zrovna tak bych nešla ani na lifting ani na botox. Jednak mi takto upravené dámy připadají jako z panoptika a potom si myslím, že člověk zase nestárne tak rychle, aby si na pár vrásek nezvyknul.

Zdraví Datura

Milá Daturo, to máte svatou pravdu, vrásky se neudělají ze dne na den, to aby se s nimi člověk stačil zkamarádit

Text nebyl redakčně upraven

Reklama