Zdraví

Péče pro vaše ruce

Citlivá pleť, alergické reakce na pleťovou kosmetiku, vyrážky, ekzémové projevy – to jsou problémy, se kterým se alespoň občas setká každá z nás. A v zimě navíc trpí i zdravá pokožka… A tak je důležité, abychom své pleti dopřály kvalitní péči.
Máte svůj vyzkoušený úžasný krém na obličej, který je výživný a chrání vaši pleť před vysoušením i v zimním období? Ale co vaše ruce? Schováváte je do rukavic, nebo se o ně opravdu staráte? A rty? Dopřáváte jemné pokožce rtů péči, která je ochrání před mrazem a větrem a následným vysoušením a popraskáním? Pokud máte pocit, že pleť svého obličeje rozmazlujete, ale na ruce či rty zapomínáte, máme pro vás tip.
Nejen citlivá pleť potřebuje jemné kvalitní produkty, a v zimě to platí dvojnásob. Značka Neutrogena nabízí mimořádně účinnou péči, která je dostatečně jemná k pokožce, ale zároveň účinná, a to i v náročných zimních podmínkách. Neutrogena nabízí řadu výrobků označenou „Norská formule“, která pečuje o vysušenou pleť a udržuje pokožku hydratovanou. Jak název napovídá, všechny produkty této řady vycházejí ze stejné technologie původně vyvinuté v Norsku. Řada zahrnuje krémy na ruce, tělové hydratační mléko a tyčinky na rty.
Klíčovou vlastností výrobků značky Neutrogena je fakt, že jsou vyvinuty ve spolupráci s dermatology. Právě úzká spolupráce se specialisty na péči o pleť – dermatology a kosmetickými dermatology v celosvětovém měřítku zaručuje, že výrobky Neutrogena odpovídají nejmodernějším potřebám péče o pleť. Navíc samozřejmostí jsou přísné klinické testy. Produkty Neutrogena pečují o vaši pleť tak, že se zaměřují především na příčiny problémů vaší pokožky a na péči o ni – neomezují se pouze na řešení vnějších známek problémů. Společným jmenovatelem produktů Neutrogena je kombinace terapeutické účinnosti s jemností. Ve složení výrobků Neutrogena proto nenajdete žádné dráždivé ingredience, barviva či látky, jejichž užití v daném kosmetickém výrobků není nutné.
Dokladem vysoké kvality péče značky Neutrogena je, že výrobky jsou doporučovány i jako doplňková péče při určitých kožních problémech. Krém na suché a popraskané ruce je vhodný pro péči o zčervenalou a drsnou pokožku rukou, ale i na svědící kůži a chronické ekzémové projevy na rukou. Neutrogena krém na ruce je dokonce doporučován při psoriáze a atopické dermatitidě. Tyčinky na rty Neutrogena působí ochranně, hojivě a protizánětlivě a kromě účinné každodenní péče o rty mohou pomoci i při specifických problémech – při atopické dermatitidě nebo při suchosti rtů, která doprovází užívání některých léků (retinoidy).
Doposud byly výrobky Neutrogena k dostání pouze v lékárnách, nyní se s nimi můžete setkat i ve vybraných řetězcích (Tesco, Carrefour, dm, Droxi).
   
13.02.2003 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Neutrogena je kvalitní, ale krém na ruce jsem ještě nezkoušela - nějak nepotřebuju.

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:16:31
 2. avatar
  [7] Landriel [*]

  Já mám rty i ruce olezlé a rozpraskané pořád. Zatím jsem ještě nenašla nic, co by mi pomohlo. Ani indulona na ruce moc nepomáhá, umyju si ruce a abych se znova krémovala. Jenže když si myju ruce co pět minut, nedělala bych nic jiného.

  superkarma: 0 13.02.2003, 18:31:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme