Styl

Péče pro smyslné rty

 

Lidské rty jsou jednou z nejvíce citlivých částí těla. Jsou místem, kde se setkává jemná sliznice s pokožkou. Zároveň jsou ovšem také částí obličeje, která poutá náš zrak. Abychom si však rtů všimli, musí být v pohybu - nikdo se nedívá na rty sochy, upoutají nás pouze živé, svěží, vláčné rty. A právě takové můžete mít se rtěnkou L´Oréal Color Riche Star Secret!

 

Rtěnka Color Riche obsahuje unikátní kombinaci Omega 3 a vitaminu E, díky níž budou vaše rty nejen nádherně vypadat, ale budou také dokonale hydratované a chráněné před nepříznivými vlivy prostředí. Se rtěnkou Color Riche dosáhnete plného, krémově hladkého a přirozeně působícího vzhledu rtů se zářivým leskem!

 

Rtěnky Color Riche jsou k dostání v široké škále intenzivních a působivých barev, takže snadno najdete odstín, který vyhovuje vašemu vkusu i pleti. Laboratoře L´Oréal vyvinuly nejčistší a nejkvalitnější barevné pigmenty pro dokonalý vzhled vašich rtů.

 

Se rtěnkami Color Riche budou vaše rty vláčné, dokonale hydratované a chráněné a přitom získají intenzivní, živou barvu! Přirozený, plný vzhled a úchvatné odstíny podtrhnou smyslnost vašich rtů!

 

A jaké jsou vaše vlastní zkušenosti se rtěnkami Color Riche?

 

Rtěnky jsou skvělé, mají velmi zajímavé odstíny, které dlouho vydrží na rtech, jsem s nimi moc spokojená. Navíc mají velmi příjemnou vůni.

Díky Monika_286

 

Milá redakce,

za výhru mockrát děkuji a byla jsem mile překvapena rychlostí doručení výhry.

Rtěnky dorazily v pořádku. Některé jsou použila jako vánoční dárek, ale sama jsem si dvě nechala a jsem velmi spokojená. Navíc došlé odstíny jsou pěkné a trefili jste se do barev, které používám. Ze rtěnek mám ohromnou radost ještě dneska, pravidelně ji používám a co dodat ke kvalitě? JEDNIČKA!

Děkuji ještě jednou a přeji pěkný den
Suchanda

 

Dobrý den,
nejprve bych chtěla za balíček rtěnek poděkovat. Bylo to příjemné překvapení. 
Protože každá žena preferuje jiný odstín rtěnky dle své barvy pleti, vlasů nebo svého image, podělila jsem se o rtěnky se svou dcerou.

Obě jsme s nimi velmi spokojené, dcera obzvláště se rtěnkou se střípkovitým nádechem.

Samozřejmě jsme jich teď v době vánočních návštěv a večírků náležitě využily.

Ještě jednou děkuji a zdravím Vás,
debye

 

Milá redakce!

Nedávno jsem vyhrála v soutěži na magazínu Žena-in sadu čtyř rtěnek L´Oreal Paris. Na dotaz, zda jsem s nimi spokojena, můžu napsat jediné - ANO, jsem! Za tak krátkou dobu nemůžu napsat, že jsem vyzkoušela všechny odstíny, ale ten, který mi nejvíc „padl do oka" a který od té doby téměř denně používám, je odstín 706 - Laetitia Casta. A nejen pěkný odstín, ale i nevtíravá hezká vůně a obal se mi moc líbí. Doufám, že vám můj názor pomůže při psaní článku. Jen pro pořádek dodávám, že rtěnky vyhrála Tanzánie, ale vyměnily jsme si spolu výhru. Takže vlastně odpovídám za ni. Hezký den,
vaše čtenářka Zuzyk

 

 

Děkuji za výhru, byla jsem velmi  překvapená a jsem velice spokojená. Tyto rtěnky vydrží dlouho na rtech a mají krásné barvy.

Alžběta

 

Dobrý den,

za prvé musím přiznat, že se sice snažím používat dekorativní kosmetiku, ale co se rtěnek týká, trochu s nimi bojuji. Dokonce mi s mou frekvencí používání dokáže vydržet rtěnka i dva roky (i když asi prošlá :-)).

Když se mi podařilo vyhrát rovnou hned 4 rtěnky naráz, trochu mě to zaskočilo. Začalo se mi to ale líbit a opravdu je teď používám několikrát denně a pečlivě dohlížím, abych byla stále nalíčená.

Navíc rtěnky L´Oréal Paris jsou velmi příjemné a vůbec nevysušují, spíše hydratují. Takže za mě mohu prohlásit velkou spokojenost, a to včetně barev.

Pipi

 

Jsem moc spokojená s výhrou a rtěnky jsou velice dobré... barvy krásné a hlavně jsou kvalitní, vydrží dlouho na rtech.

Elba

 

Milá redakce,

v první řadě bych vám chtěla moc poděkovat - nestává se mi často, že bych něco vyhrála. Navíc před Vánocemi. A velmi mě překvapilo, že jsem nevyhrála 1 rtěnku, ale hned 4 odstíny. Musím přiznat, že já osobně rtěnku používám velmi zřídka (vlastně jen na výjimečné příležitosti jako jsou plesy apod.), ale získala jsem tak pěkný dárek pro mamku a sestru. Obě byly (a jsou) naprosto nadšené -  příjemnými odstíny, sytostí barvy a také životností" -  rtěnka se nestírá a dlouho vydrží. :) Ještě jednou moc děkuji.:)
Vaše soutěživá Ladyhawke

 

 

Chcete okouzlit přirozeným a smyslným vzhledem vašich rtů? Ráda byste zároveň o své rty pečovala? Pak neváhejte a vyzkoušejte L´Oréal Color Riche Star Secret!

   
26.01.2007 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [22] Irena1 [*]

  oalison: jestli zvládneš být nenápadná, když před napitím skleničku nalízneš nebo přejedeš ledem, tak otisk nenechá

  superkarma: 0 29.01.2007, 15:02:41
 2. avatar
  [21] oalison [*]

  Já osobně mám nejradši balzámy na pusu, rtěnku používám jen na zvláštní příležitosti, ples, rande atd. Dost mi vadí že když se napiju nechává to otisky a víte jak pak na vás v restauraci čučí

  superkarma: 0 29.01.2007, 09:42:48
 3. avatar
  [20] Irena1 [*]

  Nyotaimori: tak já je taky nedoporučuju, jen říkám, že OBČAS má ta za 30 kaček stejné nebo lepší vlastnosti než ta, u které platíš za značku. V podstatě když je to čistá vazelína s barvou, hooooodně moc zjednodušeně
  Ale osobně je používám jenom když je to nějaká hodně krásná nesehnatelná barva, a to pod ní dávám tolik podkladů, že se v podstatě přímo rtů nedotýká

  superkarma: 0 29.01.2007, 08:37:53
 4. avatar
  [19] Vivian [*]

  reditelka: to je fakt, člověk se nemůže najíst, napít ani vysmrkat

  superkarma: 0 27.01.2007, 13:54:18
 5. avatar
  [18] reditelka [*]

  Mám pocit, že pro moje smyslné rty je potřeba dobrá mňamka. Rtěnka se stejně při jídle setře.

  superkarma: 0 26.01.2007, 21:07:00
 6. avatar
  [15] Ťapina [*]

  lilithheta: To já taky, ale naštve, když už ji používám a ona tam pak vůbec není

  superkarma: 0 26.01.2007, 12:55:37
 7. avatar
  [14] lilithheta [*]

  Ťapina: Proto při make-upu dávám důraz na oči a rty přejedu jen barevným leskem. Nemusím řešit, jestli je rtěnka dole nebo mi ještě zbytky semtam drží.

  superkarma: 0 26.01.2007, 12:50:20
 8. avatar
  [12] Irena1 [*]

  Ťapina: klid, vždyť o nic nejde, neřeš to. A dej vědět, jestli návod pomohl

  superkarma: 0 26.01.2007, 12:19:36
 9. avatar
  [11] sanvean [*]

  SENSITIVESKIN: mluv za sebe :p

  superkarma: 0 26.01.2007, 12:04:31
 10. avatar
  [10] Ťapina [*]

  SENSITIVESKIN: Ano, když se někdo zeptá Ireny1, dalo by se to vyložit i tak, že čeká na její radu. A přiznejme si, že by tento výklad nebyl daleko od pravdy

  superkarma: 0 26.01.2007, 12:03:39
 11. avatar
  [9] Irena1 [*]

  SENSITIVESKIN: to jsem ráda, že zvlášť u tebe má rada určitě padne na úrodnou půdu

  superkarma: 0 26.01.2007, 12:03:34
 12. avatar
  [8] SENSITIVESKIN [*]

  Irena1: jasně, na tvojí radu jsme čekaly taky

  superkarma: 0 26.01.2007, 11:57:53
 13. avatar
  [7] Irena1 [*]

  SENSITIVESKIN: možná by ses divila, ale občas má rtěnka za 30 kaček lepší vlastnosti než ta za 600 - obvykle je totiž míň parfémovaná a nacpaná vším možným, na co může člověk alergicky reagovat. Slušnou rtěnku bez "jména" seženeš kolem 150 Kč - o 500 a víc platíš za značku.
  Ale samozřejmě těžko srovnávat profesionální maskérské rtěnky s těmi pro běžné denní použití.

  Jo, na to olizování rtů pozor, hlavně v zimě. Třeba si zapomenete balzám, máte pocit suchých rtů, olíznete ... pocitově je to přijemnější, ale nadělá to větší paseku. Buď koupit v nejbližší lékárně za pár korun vazelínu (má lepší vlastnosti a je podstatně levnější než balzámy, lipsticky...) nebo nechat suché a doma rychle ošetřit.

  superkarma: 0 26.01.2007, 11:06:41
 14. avatar
  [6] Ťapina [*]

  SENSITIVESKIN: Jasně, na radu od tebe jsem čekala.

  superkarma: 0 26.01.2007, 10:46:03
 15. avatar
  [5] SENSITIVESKIN [*]

  Ťapina: musíš používat kvalitu, ne rtěnky za 30 Kč

  superkarma: 0 26.01.2007, 10:26:34
 16. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Irena1: Tak to příště zkusím, mám totiž docela depku z toho, že když se namaluju, tak než dojdu z bytu někam, kam jsem se tak složitě vypravovala, aniž bych jedla, pila, líbala se nebo si olizovala rty, rtěnka je pryč

  superkarma: 0 26.01.2007, 10:11:17
 17. avatar
  [3] Irena1 [*]

  Aka: nelsíbatelná neexistuje, můžeš ji jen lépe nanést a zafixovat. Jestli můžu radit (kromě péče, na oprýskané rty se špatně nanáší), tak při nanášení make-upu dej trošku i přes rty, pak nanes vrstvu rtěnky, otiskni do kapesníčku, přepudruj, natři další vrstvu a buď znova lehce přepudruj (a jestli používáš lesk, tak nanes lesk) a nebo použij fixátor rtěnky. Vyrábí ho třeba Artdeco, Kryolan, MAC.... Mám zkušenost, že takhle mi to vydrží na modelkách X hodin i v různém prostředí, pod lampami, ve vodě...

  superkarma: 0 26.01.2007, 09:59:40
 18. avatar
  [1] Aka [*]

  Já bych potřebovala nějakou neslíbatelnou rtěnku, nemáte nějaký tip? Která dlouho vydrží a neslepí pusu

  superkarma: 0 26.01.2007, 08:35:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme