Sonicare For KidsJak si vaše děti čistí zuby? Musíte na ně dohlížet? Připadá vám jejich péče o zuby nedostatečná? Pak se spolehněte na skvělý sonický kartáček na zuby pro děti - Sonicare For Kids.

První sonický kartáček pro děti je vyvinutý na základě požadavků dětských zubních lékařů, rodičů i dětí. Patentovaná čisticí technologie pomáhá dětem jemně, ale efektivně čistit zuby včetně mezizubních prostor a dásní.

Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny, zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech. Odstraňuje více plaku a zabarvení, než manuální kartáček. Je vybaven jedinečnou čistící hlavicí, která se přizpůsobí tvaru zubů. Hlavice dosáhne každé plošky zubů a dásní. Aby došlo k očekávanému odstranění plaku, není třeba na kartáček tlačit, stačí pouze přiložit k povrchu zubů.

Sonicare For Kids je určen pro děti ve věku od čtyř do deseti let. Je uzpůsoben dětské ústní dutině a dásním - využívá slabší a šetrnější vibrace. U dětí je oblíbený díky vtipnému designu, výměnnému krytu na těle Sonicare For Kidskartáčku a díky krátké zábavné melodii, kterou je čištění rozděleno do čtyř úseků, a která se neustále prodlužuje. Celé čištění je zakončené závěrečnou melodií, takže děti mají motivaci vydržet hravé čistění až do konce čisticího cyklu.

Hlavice jsou na rozdíl od „dospěláckých“ pogumované, aby si jimi děti neublížily, pokud by náhodou narazily na dáseň nebo sliznici. Pro své děti si můžete vybrat větší či menší hlavici. Pro děti od čtyř let je jednoznačně vhodnější ta menší. Dle klinických studií, je kartáček pro děti bezpečný a nepředstavuje žádné riziko ani z dlouhodobého hlediska. Zároveň odstraňuje prokazatelně větší procento zubního plaku než běžný (manuální) kartáček.

Kvalitě čištění zubů u dětí se přikládá stále větší a větší význam. V porovnání s dospělými ale děti nejsou schopné dostatečné koncentrace, často nemají potřebnou manuální zručnost, a proto je rodičovský dozor nutný téměř u každého dítěte. Kvalitní elektrický sonický kartáček, který odvede většinu práce sám, může být vhodnou odpovědí na naše nároky a může být velmi pohodlným řešením a cestou k orálnímu zdraví dětské populace, které je v dnešní době na značně nízké úrovni.

Doporučujeme pro vaše děti

Spolehněte se na kvalitní kartáček na zuby a budete vědět, že péče o zuby vašich dětí bude díky jednoduchému a hravému způsobu čištění zubů zajištěna. Vyzkoušejte Sonicare For Kids. Můžete jej zakoupit v síti podejen Profimed nebo přímo na stránkách /www.profimed.cz

Další produkty najdete na www.profimed.cz

Reklama