Společnost Philips uvedla na trh tři nové výrobky! Péče o vlasy je díky jednomu z nich úplná hračka. A pokud vás trápí vousy vašeho miláčka, pak už si také hlavu dělat nemusíte.

Tři nové výrobky, které nedávno uvedla do prodeje společnost Philips, znamenají posun v péči o vlasy a vousy zase o stupínek výš! Váš partner už se nebude muset trápit tím, jestli se ráno neoholil špatně, nebo zda mu někde nějaký nevzhledný kus strniště netrčí. Takové starosti dovedou pěkně zkazit i dobře našlápnutý večer a vám i vašemu miláčkovi poslat náladu někam k bodu mrazu. Jenže tomu je konec! Nové „philipsy" vám i jemu vyženou podobné chmury z hlavy.

O jaké tři konkrétní výrobky se jedná? To vám prozradíme níže...

Zastřihněte si vousy kdekoliv, bez ohledu na to, co máte na sobě!

Nový zastřihovač Philips QT 4050 je vybaven vnitřním výkonným sacím systémem, který za pomoci flexibilního zachycovače jednotlivé volné vousky během zastřihování vsaje a odvede je do vyjímatelného zásobníku, kde je bezpečně uschová. Vyjímatelný zásobník je vyroben z průhledného materiálu a poskytuje tak jednoduchou kontrolu nad tím, kdy je potřeba jej vysypat. Pro přesné zastřižení je QT 4050 vybaven zámkem polohy nastavení délky střihu a flexibilním vodícím hřebenem, který umožňuje dokonalé kopírování tvaru obličeje. Společně vám tak umožní maximální kontrolu nad průběhem stříhání se zárukou rovnoměrného zastřižení. QT 4050 nabízí 18 různých nastavení délky v rozmezí 1 - 18 mm.

philips

Nový zastřihovač strniště Philips QT 4019 a zastřihovač vousů Philips QT 4050 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 1 699 Kč (QT 4019) a 999 Kč (QT 4050).

Unikátní futuristická technologie

Rok 2010 je rokem 3D. Doposud nejpokročilejší holicí strojek SensoTouch 3D. Systém GyroFlex 3D bezchybně sleduje každý obrys tváře a několik tahů hlavami UltraTrack oholí každý vous. To vše ještě umocňuje těsnění Aquatec, které nabízí možnost pohodlného oholení na sucho, stejně jako osvěžující mokré oholení s využitím gelu nebo pěny pro zvýšené pohodlí pokožky. Ponořte se do 3D světa holicích strojků, který vám nabídne dokonalé oholení. Na českém trhu se objeví tři modely - RQ 1290, RQ 1260 a RQ 1250.

Holení namokro i nasucho

Nový holicí strojek Philips SensoTouch3D je vybaven těsněním Aquatec, díky čemuž nabízí možnost pohodlného oholení na sucho, stejně jako osvěžující mokré oholení s využitím gelu nebo pěny. Pro zvýšené pohodlí pokožky je nový Philips SensoTouch3D ještě vybaven systémem SkinGlide s nízkým třením, díky čemuž se strojek velmi lehce pohybuje po pokožce a minimalizuje podráždění.

Skvělé ovládání a přesnost

Nový Philips SensoTouch 3D disponuje ergonomickou protiskluzovou rukojetí Easy Grip, která umožňuje velmi přesné ovládání a vysokou přesnost. Součástí strojku je taktéž integrovaný přesný zastřihovač pro dokonalé zastřihování kníru a kotlet.

Údržba a čištění i bez vaší přítomnosti

Součástí modelů Philips SensoTouch RQ 1290 a RQ 1260 je navíc i systém JetClean+, který zajišťuje automatické čištění, promazávání a nabíjení přístroje. Systém Jet Clean+ nabízí tři nastavitelné režimy čištění: automatický, intenzivní a úsporný. Po dokončení holení se strojek jednoduše vloží do JetClean+, systém umístí přístroj do správné polohy, zbaví jej veškerých zbytků vousů a pokožky, promaže holicí hlavy a strojek velmi rychle nabije.

Nové holicí strojky Philips SensoTouch 3D lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 10 999 Kč (RQ 1290), 7 999 Kč (RQ 1260) a 5 699 Kč (RQ 1250).

phil

Ale pojďme k vlasům

„Vlasy mají velký vliv na to, jak se cítíme. Pěkný střih splňující naše představy zvyšuje sebevědomí a vede ke vnitřní spokojenosti. Avšak ne každý muž snáší tyto nutné výpravy k holiči či do kadeřnického salonu dobře. Nejen že to zdržuje, ale často se ani nedočká očekávaného výsledku. Proto jsem velmi rád, že v letošním roce opět přicházíme s novinkou z oblasti zastřihování vlasů, zastřihovačem QC 5770, který se může stát i dobrým tipem na vánoční dárek,“ komentuje Martin Dlouhý, marketingový manažer domácích spotřebičů společnosti Philips.

Dokonalé sledování obrysů a šetrnost k pokožce

Pro dokonalé sledování obrysů je nový zastřihovač vlasů Philips Premium QC 5770 vybaven trojrozměrným hřebenem, přičemž oboustranná střihací jednotka umožňuje snadné a přesné tvarování. Navíc břity nového zastřihovače jsou šetrné k pokožce a hřeben zabraňuje poškrábání.

Velmi přesné nastavení a dokonalá kontrola

Nový zastřihovač vlasů Philips Premium QC 5770 je vybaven jak hřebenovým nástavcem umožňujícím velmi přesné nastavení - až 38 různých délek v rozmezí 0-42 mm, tak hřebenovým nástavcem pro prostříhávání vlasů. Pro dokonalou kontrolu má QC 5770 multifunkční displej.

Nový zastřihovač vlasů Philips QC 5770 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 2 999 Kč.

O společnosti Royal Philips Electronics

Společnost Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je jednou z největších světových firem v oblastech zdravotní péče, osvětlovací techniky a životního stylu spotřebitelů. Prodej jejích progresivních výrobků, služeb a řešení, vždy zaměřených především na potřeby uživatele, je založen na filozofii nazvané Sense and Simplicity. Společnost má centrálu v Nizozemí a ve více než 60 zemích celého světa zaměstnává zhruba 116.000 lidí. Její tržby za rok 2009 dosáhly částky 23 miliard eur. Philips je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců systémů lékařského zobrazování a monitorování pacientů, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

Reklama