Zdraví

Péče o své klouby se nemusíte vzdávat ani na dovolené

Smysluplná péče o klouby by měla být kontinuální, aby se poškozené a namáhané chrupavce dostalo té nejlepší péče. Období dovolených, které nyní nastává, je častou překážkou k dodržování pravidelných rituálů – ať už se jedná např. o stravovací návyky nebo právě zdraví prospěšnou kůru za pomoci doplňků stravy.  Brát si sebou na dovolenou k moři nebo třeba do hor objemnější plechovku oblíbeného a účinného kloubního preparátu Geladrink není zrovna praktické.  Díky novince na trhu, Geladrinku Forte ve 14 praktických sáčcích, obsahujících denní dávku, to však už nyní není problém.

j

Geladrink Forte je prověřená, a studiemi podložená hloubková kloubní výživa, obsahující v prvé řadě vysokou dávku kolagenních peptidů a dále další řadu účinných látek, jako např. glukosaminsulfát, chondroitinsulfát, MSM, vitaminy C a E, boswellii a další.  Pokud jste do této chvíle nestačili ochutnat všechny dostupné příchutě tohoto rozpustného prášku, máte nyní jedinečnou možnost.

Cestovní balení Geladrink Forte totiž obsahuje 14 denních dávek v jednotlivých sáčcích, a to ve všech sedmi dostupných příchutích (jahoda, ananas, broskev, hruška, višeň, pomeranč a černý rybíz) v každé krabičce. Je tedy velmi jednoduché vzít si sebou do kufru potřebný počet sáčků a každý den navíc ochutnáte jiný koktejl.

Ať už nové sáčkové balení Geladrinku Forte využijete při cestách na dovolenou, za prací nebo třeba jen na víkend na chatu, můžete si být jisti, že je o vaše klouby velmi dobře postaráno.  Celé balení pořídíte za doporučenou cenu 495 Kč. 

Více na www. orling.cz.

   
29.07.2016 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Žanik [*]

  Tak s tím nemůžu souhlasit, myslím že to nejsou vyhozené peníze, ono záleží co si koupíte. Vyzkoušela jsem toho víc ale nejvic se mi osvědčil colavital a bolesti též už nemám, jsem daleko pohyblivější, ono to chce prostě vyzkoušet co komu pomáhá.

  superkarma: 0 13.12.2016, 14:25:58
 2. [3] Marťanka00 [*]

  Klouby mám naštěstí celkem vpořádku.. ale 2x ročně jim udělám tkaovou "očistu" na klouby. Kupovala jsem si Enzycol, ale teď si koupím ten Enzycol DNA - je tam lepší složení :-) Je to prý i super na dnu na snížení kyseliny močové..

  superkarma: 0 09.08.2016, 08:05:28
 3. avatar
  [2] kobližka [*]

  bobani — #1 Souhlasím,vůbec tomuto a podobným přípravkům nevěřím,je to jenom tahání peněz důvěřivců.

  superkarma: 0 30.07.2016, 23:00:03
 4. [1] bobani [*]

  vyhozené peníze , pomohl až umělý kloub

  1. na komentář reaguje kobližka — #2
  superkarma: 2 29.07.2016, 09:31:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme