Venkovní teplota postupně klesá a pleť a pokožka musí bojovat s nepříznivými vlivy, jako je působení chladu, vítr, časté střídání teplot apod. Nadcházející podzimní a zimní období je tak nejvíce zátěžovou částí roku, kdy dochází k narušení kompaktnosti kožního filmu a nejsvrchnější vrstvy kůže. Proto je nutné pleti věnovat větší pozornost a měli bychom dbát na správný výběr vhodných produktů. Společnost CYNDICATE, výhradní dovozce přírodní egyptské kosmetiky Eva Cosmetics, vybírá ze své nabídky a představuje Eva Medový pleťový krém (85 g) s pravým včelím medem, který nejen hojí drobné ranky a účinně regeneruje pokožku, ale zároveň i aktivně působí proti vráskám. Eva Medový pleťový krém je k dostání v lékárnách, stejně jako na internetu např. na www.eva-shop.cz.

Včelí med
Blahodárné účinky pravého medu byly známy už před tisíciletími a byl používán ve velké míře. V Egyptě se včela stala již v první historické dynastii (3200 př. n. l.) symbolem pro „království“. Podle egyptských legend byly včely živoucími slzami boha slunce Re. Včelí med používali Egypťané nejen do pokrmů a nápojů, ale také jako kosmetický přípravek. Kleopatra si prý ráda přikládala medovou pleťovou masku.

med

Eva Medový pleťový krém proti vráskám (85 g) - med obsažený v krému spolu s vitamíny a minerály pozitivně ovlivňuje stav pokožky, aktivně působí proti vzniku vrásek, napíná pleť a zpevňuje ji. Navíc hojí drobné ranky a viditelně zlepšuje vzhled pleti. Eva Medový pleťový krém je obohacen o složku vitaminů a minerálů, které působí do hloubky. Krém se dobře vstřebává a příjemně voní. Je možné ho používat jako denní i noční pro normální a smíšenou pleť. Jeho aplikací pokožka získá mladší a svěží vzhled. Krém je vhodný i jako účinná regenerace zvrásněné a suché pokožky rukou. Pozn. Eva Medový pleťový krém proti vráskám se nedoporučuje při alergii na pravý med. Orientační maloobchodní cena je 83 Kč.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics
K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka EVA DECASTELO.

Více informací najdete na stránkách www.eva-shop.cz.

 

Reklama